Ana Sayfa » Fiyatları » Kıbrıs Benzin Fiyatları 2023 – Kıbrıs Mazot Fiyatı

Kıbrıs Benzin Fiyatları 2023 – Kıbrıs Mazot Fiyatı

Kıbrıs Benzin Fiyatları 2023 ve Kıbrıs Mazot Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Benzin yenilenemez enerji kaynaklarından bir tanesidir. Ayrıca petrolden üretilen bir yakıttır. Arabası olan insanlar için benzin çok önemlidir. Çünkü ülkemizde her geçen gün gelen zamlardan sonra insanlar araba sürmekte kararsız kalmaktadır. Bunun sebebi ise benzin fiyatlarının inanılmaz derecede yüksek olmasıdır.

Türkiye’de şuanda 1 litre benzin 25 TL’dir. Bu da 50 litrelik bir depoyu 1250 TL’ye doldurduğumuz anlamına gelmektedir. Buna bağlı olarak insanlar artık arabalarıyla çok fazla seyahat edememektedir. Yazımız içerisinde sizlere yavru vatan Kıbrıs’ın benzin fiyatlarından bahsedeceğiz. Ayrıca diğer ülkelerin benzin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kıbrıs Akaryakıt Fiyatları

Kıbrıs Akaryakıt Fiyatları
Kıbrıs Akaryakıt Fiyatları

Benzin fiyatlarının inanılmaz derecede yüksek olmasından dolayı insanlar yurt dışındaki benzin fiyatlarını merak etmektedir. Buna göre ülkemizi kıyaslamak istemektedirler. Fakat maalesef ki diğer ülkeler göz önüne alındığında ülkemizdeki fiyatlar biraz yüksektir. Kıbrıs benzin fiyatları ise Türkiye’ye nazaran biraz daha uygundur. İşte Kıbrıs Akaryakıt Fiyatları şu şekildedir:

Kıbrıs Akaryakıt Fiyatları 2023Fiyatı (₺)
Mazot 🔴26 ₺
LPG ⚪
Kurşunsuz 95 🔴21 ₺
Kurşunsuz 98 ⚪22 ₺
Euro Diesel 🔴26 ₺

KKTC Benzin Fiyatları 2023

Hemen hemen her insan arabası olduğu için mutludur. Fakat her geçen gün benzin fiyatlarının artmasından dolayı insanlar benzin almakta sıkıntı çekmektedir. Bu yüzden işlerine toplu taşıma aracıyla gitmeye başlamışlardır. Bunun dışında artık araba sürmek lüks haline gelmiştir. Fakat Lefkoşa benzin fiyatlarını incelediğimizde Kıbrıs’ta durum nispeten daha iyidir. İşte KKTC Benzin Fiyatları 2023 listesi şu şekildedir:

  • Kurşunsuz 95 = 20.94 TL
  • Kurşunsuz 98 = 21.36 TL
  • Euro Diesel = 26.24 TL

KKTC 95 Oktan Benzin Fiyatı

Kıbrıs’ta benzin fiyatları ülkemize göre biraz daha ucuzdur. Bu yüzden burada yaşayan insanlar rahatlıkla arabalarını kullanabilirler. KKTC 95 Oktan Benzin Fiyatı yaklaşık olarak 20.91 TL‘dir.

Kıbrıs LPG Fiyatları

Yavru vatan Kıbrıs’ta Lpg ile çalışan araç yoktur. Bu yüzden burada lpg satışı da bulunmamaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs Telefon Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs Mazot Fiyatı

Yavru Vatanımızda genel olarak hemen hemen her şeyin fiyatı Türkiye’ye göre daha pahalıdır. Bu sebeple Kıbrıs’ta mazot fiyatları hemen hemen ülkemizdeki mazot fiyatıyla aynıdır. Aralarında çok fazla fark olduğu söylenemez. Yaklaşık olarak 26.30 TL‘dir. Bu fiyat zaman zaman değişmektedir.

Güney Kıbrıs benzin fiyatları

Güney Kıbrıs’ta da fiyatlar ülkemizdeki gibi artmaya devam etmektedir. Aralarında çok fazla fark olmasa da Türkiye benzin fiyatı biraz daha pahalıdır. Bu yüzden insanlar rahat bir şekilde araba sürememektedir. Çünkü benzin bu kadar yüksekken asgari ücretle çalışan bir insan için araba sürmek oldukça zordur. İşte Güney Kıbrıs benzin fiyatları şu şekildedir:

  • Kurşunsuz 95 = 23.55 TL
  • Kurşunsuz 98 = 23.11 TL
  • Euro Diesel = 29.72 TL

Kıbrıs’ta Benzin Fiyatları Ne Kadar?

Kıbrıs’ta Benzin Fiyatları Ne Kadar? Sorusunu son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Bunun sebebi ise Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımızın son gelen zamlardan sonra Kıbrıs’ta ki fiyatları merak etmesidir. Şöyle söyleyebiliriz ki iki ülke arasında çok fazla fark yoktur. Kıbrıs’ta kurşunsuz 95 yaklaşık 21 TL’dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Kıbrıs Mazot Fiyatı ile alakalı çok merak edilen soru ve cevaplar aşağıdaki gibidir:

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Aşağıdan diğer fiyatları kategorilerindeki yazıları da tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Kıbrıs Benzin Fiyatları 2023 yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın