Ana Sayfa » Rehber » Web Güvercin Giriş – 2023 – Üye ve Restoran Girişi Kolay Yöntem!

Web Güvercin Giriş – 2023 – Üye ve Restoran Girişi Kolay Yöntem!

Web Güvercin Giriş yazımızla en kolay yoldan Web güvercin sistemine hem üye girişini hem restoran girişinin nasıl yapıldığıyla alakalı bilgiler aktaracağız. Öncelikle bilmeyenler için Web Güvercin Nedir? sorusunun cevabıyla başlayalım. Web güvercin, üye olan restoranların kolayca sipariş takiplerini yapabildikleri oldukça işe yarayan bir sistemdir. Bu sistemin bir parçası olup gelirlerinizi arttırmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Web Güvercin Üye Girişi 🟡

Yemek Sepeti Web Güvercin kısmına üye olan herkesin bu yollar ile sisteme giriş yapması mümkündür. Böylece Restorana gelen siparişlerin takibini kolayca yapabilirsiniz. Takibini derken ne demek istiyoruz? Restoranların müşterilerine siparişler için hazırlanıyor, yolda, teslim edildi gibi bilgilendirme mesajlarını içeriyor.

Bunun yanında Web Güvercin Üye Girişi sayfası ürün ekleyip eklenen ürünlerin düzenlenmesi bu sayfa üzerinden sağlanmaktadır. Hemen nasıl giriş yapıldığı hakkında bilgiler verelim. Öncelikle giriş işlemini yapmak için doğru linke tıklamak önemlidir. Web Güvercin Üye Girişi Linki ile giriş sayfasına erişiyoruz.

Web Güvercin Üye Girişi
Web Güvercin Üye Girişi

Karşınıza yukarda belirttiğimiz panel çıkması gerekiyor. Eğer bu sayfayı görüyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek giriş sağlayabilirsiniz.

  • Web Güvercin Üye Girişi işlemini yapmak için ilk olarak ana sayfaya ulaşım sağlıyoruz.
  • Ardından gelen ekranda “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” kısımlarını doğru olarak giriyoruz.
  • Eğer tekrar bize bilgilerimizi sormasın istiyorsak “Beni Hatırla” kısmına tıklıyoruz. Bu seçenek artık bizim bilgilerimizi kaydedecektir. Her giriş yaptığımızda sormayacaktır.
  • Son olarak “Giriş yap” butonuna tıklıyoruz ve giriş işlemimiz sorunsuz tamamlanmış olması gerekmektedir.

Web Güvercin Üye Girişi Yapamıyorum

Web Güvercin Üye Girişi Yapamıyorum
Web Güvercin Üye Girişi Yapamıyorum

Yukarıdaki işlemleri doğru şekilde takip ettikten sonra hala giriş yapamıyorsanız şifrenizi sıfırlamak doğru bir hamle olacaktır. Kullanıcı adı ve şifre girişi sağladığınız sayfada “Şifremi unuttum” seçeneğine basıp. Kullanıcı adınızı girdikten sonra kayıt olurken girdiğiniz E-mail adresine şifre sıfırlama maili gönderilmektedir. Oradaki mailin içerisindeki bağlantıya tıklayıp kolayca şifrenizi sıfırlayabilmektesiniz.

Ayrıca benzer bir yazımız olan Getir Ödeme Alınamadı Hatası içeriğimize de bakabilirsiniz.

Web Güvercin Restoran Girişi 🔴

Aşağıdaki belirttiğimiz adımları tek tek izleyerek kolayca Web Güvercin Restoran Girişi sağlayabilirsiniz. İlk olarak resmi linklerle giriş sayfasına gidelim. Aşağıdaki link yardımıyla giriş sayfasına gidebilirsiniz.Karşınıza Web Güvercin Yemeksepeti Giriş ana sayfası gelecektir. Resim olarak göstermek gerekirse şu sayfa ile karşılaşmanız gerekmektedir.

Web Güvercin Restoran Girişi
Web Güvercin Restoran Girişi

Ardından giriş sağlamak için takip etmeniz gereken aşamalar şöyledir:

  • Web Güvercin Restoran Girişi işlemini yapmak için ilk olarak ana sayfaya ulaşım sağlıyoruz.
  • Ardından gelen ekranda “Kullanıcı Adı / E-Posta” ve “Şifre” kısımlarını doğru olarak giriyoruz.
  • Eğer tekrar bize bilgilerimizi sormasın istiyorsak “Beni Hatırla” kısmına tıklıyoruz. Bu seçenek artık bizim bilgilerimizi kaydedecektir. Her giriş yaptığımızda sormayacaktır.
  • Son olarak “Giriş yap” butonuna tıklıyoruz ve giriş işlemimiz sorunsuz tamamlanmış olması gerekmektedir.

Web Güvercin Giriş Yapamıyorum

Web Güvercin Giriş Yapamıyorum
Web Güvercin Giriş Yapamıyorum

Eğer yukarıdaki işlemleri doğru şekilde takip ettikten sonra hala Web Güvercin Yemeksepeti Giriş işlemini yapamıyorsanız şifrenizi sıfırlamak mantıklı olacaktır. Kullanıcı adı ve şifre girişi sağladığınız sayfada “Şifremi unuttum” seçeneğine basıp. Kullanıcı adınızı girdikten sonra kayıt olurken girdiğiniz E-mail adresine şifre sıfırlama maili gönderilmektedir. Oradaki mailin içerisindeki bağlantıya tıklayıp kolayca şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Ancak unutmayın ki günlük yalnızca 5 adet şifre sıfırlayabilmektesiniz.

Ayrıca benzer bir yazımız olan Karizmatik Şirket İsimleri içeriğimize de bakabilirsiniz.

Web Güvercin Yemeksepeti Kayıt

Henüz bu sistemle yeni tanışmış olabilirsiniz. Sistemin işleyişini beğendiyseniz eğer Web Güvercin Yemeksepeti Kayıt işlemi ile kendi restoranınızı kolayca bu sisteme dahil edebilirsiniz. Böylece Yemek Sepeti üzerinden daha fazla sipariş sağlayabilirsiniz. Bu da gelirinize pozitif yönden katkı sağlayacaktır. Aşağıdaki bağlantı yardımıyla siz de ücretsiz şekilde kaydınızı sağlayabilirsiniz.

Web Güvercin Sipariş Takip

Aşağıdaki verdiğimiz bağlantı ile Web Güvercin Sipariş Takip sayfasına ulaşabilirsiniz. Böylece hem restoranınıza daha fazla sipariş alacaksınız hem de müşterilinizi kolayca bilgilendirmiş olacaksınız.

Link Durumu
Yemeksepeti Kayıt LinkiÇalışıyor 🟢
Web Güvercin PortakalÇalışıyor 🟢
Yemek Sepeti Restoran GirişiÇalışıyor 🟢
Web Güvercin Sipariş Takip

Yemeksepeti Güvercin İndir

Son olarak Yemeksepeti Güvercin sisteminin herhangi bir İOS veya Android uygulaması bulunmamaktadır. Bu tarz uygulamaların var olduğunu söyleyenlerin içerisinde zararlı yazılımlar bulunabilmektedir. İndirilirken oldukça dikkatli olunması gerekmektedir.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Web Güvercin Giriş yazımızın sonuna geldik. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4/5 - (3 Oy)
Yorum yapın