Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Sildenafil Kullananlar Yorumları – 130 Mg Kullanıcı Yorumları

Sildenafil Kullananlar Yorumları – 130 Mg Kullanıcı Yorumları

Sildenafil Kullananlar Yorumları ve Sildenafil 130 Mg Kullanıcı Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Son zamanlarda son derece merak edilen ilaçlar arasında yer alan Sildenafil, ile alakalı kullanıcı yorumları, yan etkileri, ne işe yaradığı gibi tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız. Bunun yanında diğer ilaçları kullananlar ile alakalı yazılarımızı da kategoriden okuyabilirsiniz.

Sildenafil 130 mg kullanıcı yorumları ve ilaç ile alakalı tüm detayları size aktaracağımız veriler yazımızın içerisinde olacak. Sizler bu verilerin haricinde doktorunuza da danışmayı unutmayınız.

Sildenafil İlaç Nedir?

Sildenafil , kan damarlarının kaslarını gevşetir ve vücudun belirli bölgelerine kan akışını arttırır. Sildenafil , erkeklerde erektil disfonksiyon (iktidarsızlık) tedavisinde kullanılır. Bunun yanında Sildenafil Kullanıcı Yorumlarını da incelerseniz, aynı fikirlere tanık olabilirsiniz. Başka bir sildenafil markası, pulmoner arteriyel hipertansiyonu tedavi etmek ve erkek ve kadınlarda egzersiz kapasitesini iyileştirmek için kullanılan Revatio’dur.

Sildenafil Kullananlar Yorumları

Aşağıda ilaç ile alakalı çeşitli olumlu ve olumsuz yorumları listeleyeceğiz. Bunların yanında bir doktor veya uzman görüşü olmadan ilacı kullanmayınız. Doktorunuzun reçete etmesi haricinde Sildenafil 130 mg Kullanıcı Yorumlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Dozaj olarak tam olarak ne alacağınız konusunda bir soru işaretiniz varsa, doktorunuza danışmalısnız.

“İlaç son derece etkili, bir süredir sorun yaşadığım iktidarsızlık problemini çözdüm.”

Sildenafil Kullanıcı Yorumu

“İlacın bir etkisi olduğunu düşünmüyorum, bana fayda sağlamadı. Doktora danışın.”

Sildenafil Kullanan Yorumu

Sildenafil İlaç Ne İşe Yarar

Vücudun belirli noktalarındaki kan akışını artırır. Erkeklerde erektil disfonksiyon yani iktidarsızlık tedavisinde kullanılır. Sildenafil Kullanıcı Yorumları da bunu destekler niteliktedir. Bunun yanında çeşitli özel durumlarda da kullanılmaktadır. Doktorunuz veya uzman tarafından verilen bu ilacı reçetede yazdığı gibi düzenli olarak kullanın. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Trio Tedavi Paketi Kullananların Yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz. Ayrıca Sildenafil 130 mg Kullanıcı Yorumları da bunu destekler niteliktedir.

Sildenafil Kullanıcı Yorumları

Sildenafil Kullanıcı Yorumları
Sildenafil Kullanıcı Yorumları

İlk olarak Sildenafil, bir cinsel güç artırıcı etkisi olan ilaçtır. Gerek doktordan gerekse de kendiniz eczacıdan temin edebilirsiniz. Ayrıca Sildenafil Kullanıcı Yorumlarının da belirttiği üzere hem olumlu hem de olumsuz birçok görüş belirtilmiştir. Bu ilacı da birçok kişi sürekli olarak kullanmaktadır. Reçetede tarif edildiği üzere kullanmanız en doğrusu olacaktır. Genellikle ihtiyaç duyulduğu zamandan 30 dakika veya 1 saat kadar önce alınmaktadır. Aşağıda da Sildenafil Kullanıcı Yorumları sizlerle olacak. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Zestat Kullananlarin Yorumlari yazımıza da göz atabilirsiniz. 

“Herhangi bir etki yapmadı, farklı bir ilaç deneyeceğim.”

Sildenafil Kullanıcı Yorumu

“Etkisi baya bir fazla gerçekten memnun kaldık.”

Sildenafil Kullanan Yorumu

Sildenafil İlaç Yan Etkileri Yorumlar

Her ilaçta olduğu gibi Sildenafil’in da çeşitli yan etkileri bulunmaktadır. Kullanıcılar üzerinden yapılan çeşitli testler veri geri bildirimler sayesinde şu yan etkilere rastlanmıştır. Bunun yanında Sildenafil İlaç Yan Etkileri Yorumlar da son derece merak edilmektedir.

 • Kalp sorunları
 • Yüksek veya düşük tansiyon
 • Kan dolaşımı aksaklıkları
 • Mide ülseri
 • Kanama sorunları
 • Karaciğer ve böbrek sorunları

Sildenafil 100 mg Kullanıcı Yorumları

İnsanlar bu ilacı kullanmadan önce yorumlarını çok merak etmektedirler. Çünkü kimi insana göre oldukça iyi gelen bu ilaç kimi insana göre ise yan etkilerinden dolayı kötü gelmiştir. Bizde sizin için Sildenafil 100 mg Kullanıcı Yorumlarını derledik:

 • Kullanırken çekincelerim vardı fakat amacına ulaştırdı, iyi bir ilaç.
 • Hiçbir yararını görmedim aksine bende yan etki yaptığı için memnun değilim.
 • Kesinlikle kullanmanız gereken bir ilaç isteğinizi yerine getiriyor.

Sildenafil 130 mg Kullanıcı Yorumları

Sildenafil 130 mg Kullanıcı Yorumları
Sildenafil 130 mg Kullanıcı Yorumları

Cinsel güç artırıcı ve, çeşitli etkilerle kullanılan bu ilaç oldukça etkilidir. Ülkemizde pek çok kişinin kullandığı Sildenafil 130 mg Kullanıcı Yorumları da oldukça yol gösterici olmaktadır. Her ilaçta olduğu gibi Sildenafil’de de farklı dozajlarda tabletleri bulunmaktadır. Bu dozlar kullanıcının kilo ve boy oranına, ihtiyacına ve vücut kitle endeksine göre farklılık göstermektedir. Sildenafil 130 mg Kullanıcı Yorumlarına yukarıda yer verdik. İnceleyebilirsiniz.

 • Gerçekten çok etkili 4 saatten fazla etkisi sürdü. Baya beğendim.
 • İlk birkaç kullanımda pek etki göremedim sonradan etki etti, baş ağrısı yaptı biraz onun haricinde sorun yok.

Bu Sildenafil 130 Mg Kullanıcı Yorumları ile alakalı çeşitli soruları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Sildenafil Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.  

4.1/5 - (16 Oy)
“Sildenafil Kullananlar Yorumları – 130 Mg Kullanıcı Yorumları” üzerine 7 yorum
 1. Çok krem damla kullandım ama bunun gibisini hiç kullanmadım mükemmel bir ilaç kullan madan önce şüphem vardı ama artık o şüphem bitti çok teşekkür ederim kesinlikle alın süper süperrrrr

  Cevapla
Yorum yapın