Ana Sayfa » Rehber » Obilet İletişim Numarası

Obilet İletişim Numarası

Obilet İletişim Numarası, Türkiye’nin en büyük online otobüs bileti satış platformudur. Obilet ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, istediğiniz firmadan otobüs bileti alabilir, bilet iptali, değişimi, açığa alma gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Aynı zamanda uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama ve feribot bileti hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca Obilet ile ilgili her türlü soru, öneri ve şikayetinizi Obilet İletişim Numarası aracılığıyla iletebilirsiniz.

Obilet İletişim Numarası Nedir?

Özellikle Obilet İletişim Numarası, Obilet müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz telefon numarasıdır. Obilet İletişim Numarası 0850 532 62 58’dir. Bu numarayı arayarak Obilet ile ilgili her konuda destek alabilirsiniz.

Obilet İletişim Numarası Dışında Başka İletişim Kanalları Var mı?

Obilet İletişim Numarası dışında, Obilet ile iletişime geçebileceğiniz başka kanallar da bulunmaktadır. Bunlar şunlardır:

  • Obilet web sitesindeki Yardım ve İletişim sayfası: Bu sayfada Obilet ile ilgili sıkça sorulan soruların cevaplarını bulabilir. Talep gönder formunu doldurarak veya online asistan butonu üzerinden Obilet ile yazışabilirsiniz.
  • Obilet mobil uygulaması: Özellikle Obilet mobil uygulamasını indirerek Obilet hizmetlerinden yararlanabilir, uygulama içindeki yardım menüsünden. Obilet ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Obilet sosyal medya hesapları: Ayrıca Obilet’in Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube gibi sosyal medya hesaplarını takip ederek Obilet ile ilgili güncel bilgileri alabilir, yorum ve mesaj yoluyla Obilet ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Obilet e-posta adresi: Bunun yanında Obilet’in resmi e-posta adresi destek@obilet.com’dur. Bu adrese e-posta göndererek Obilet ile ilgili soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın!

BTS Konser Bilet Fiyatları 2023 – BTS Konser Bileti Kaç TL? – Ucuz

Obilet Uçak

Obilet, yüzlerce havayolu şirketinin uçak biletlerini tek bir platformda sunan. Ucuz ve güvenli bir uçak bileti satış sitesidir. Bunun yanında Obilet ile Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına uçak bileti bulabilir. Fiyatları karşılaştırabilir, koltuk seçimi yapabilir, bagaj hakkı öğrenebilir, ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.

Obilet Bilet İptali

Ayrıca Obilet, otobüs ve uçak biletlerinizi kolayca iptal etmenizi sağlayan bir sistemdir. Obilet üzerinden aldığınız biletleri, seferinize 24 saat kalana kadar. Otobüs Bileti Sorgulama ve İptali sayfasından veya mobil uygulamalarımızdaki. “Bilet İşlemleri” sekmesinden iptal edebilirsiniz. Ücret iadeleri hiçbir kesinti olmaksızın tarafımızdan bankanıza iletilir ve bankanızın iade prosedürüne bağlı olarak kredi kartları için 1-7 iş günü, banka kartları için 1-20 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılır. Ayrıca Obilet bilet iptali yapmak için  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Obilet Araç Kiralama

Obilet, Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasında araç kiralama hizmeti sunan bir platformdur. Özellikle Obilet ile istediğiniz şehir veya havalimanından araç kiralayabilir. Özellikle farklı araç kategorileri ve fiyatları arasında karşılaştırma yapabiliyor. Ayrıca Ek hizmetler ve güvenceler hakkında bilgi alabilir, ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Obilet, araç kiralama işlemlerinizde size özel fırsat ve indirimler de sunmaktadır. Obilet araç kiralama yapmak için  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Obilet Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Özellikle Obilet, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip olan bir markadır. Obilet ile ilgili her konuda destek almak için. Ayrıca Obilet Müşteri Hizmetleri Numarası olan 0850 532 62 58’i arayabilirsiniz. Obilet Müşteri Hizmetleri Numarası, haftanın her günü ve saati hizmet vermektedir. Obilet Müşteri Hizmetleri Numarası dışında, Obilet ile iletişime geçebileceğiniz başka kanallar da bulunmaktadır. Bunlar şunlardır:

  • Özellikle Obilet web sitesindeki Yardım ve İletişim sayfası: Bu sayfada Obilet ile ilgili sıkça sorulan soruların cevaplarını bulabilir. Talep gönder formunu doldurarak veya online asistan butonu üzerinden Obilet ile yazışabilirsiniz.
  • Obilet mobil uygulaması: Özellikle Obilet mobil uygulamasını indirerek. Bunun yanında Obilet hizmetlerinden yararlanabilir, uygulama içindeki yardım menüsünden Obilet ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Obilet sosyal medya hesapları: Bunun yanında Obilet’in Facebook, Twitter, Instagram ve. YouTube gibi sosyal medya hesaplarını takip ederek Obilet ile ilgili güncel bilgileri alabilir, yorum ve mesaj yoluyla. Obilet ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Obilet e-posta adresi: Ayrıca Obilet’in resmi e-posta adresi destek@obilet.com’dur. Bu adrese e-posta göndererek Obilet ile ilgili soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın