Ana Sayfa » Teknoloji Ve Ekonomi » Kripto Para » 50x Yapacak Coinler 2024 – Patlama Yapacak Kripto Paralar

50x Yapacak Coinler 2024 – Patlama Yapacak Kripto Paralar

50x yapacak coinler 2024 yılında da herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. Ayrıca bu hususta her bir yatırımcı bariz bir inceleme içine girmekten geri kalmıyor. Özellikle Ethereum ve Bitcoin gibi temel kripto paralarla sınırlı kalmayarak ayrıca yeni para birimlerine de yönelme gibi bir imkandan faydalanıyorlar. Düzenli olarak piyasaya sürülen yeni kripto para birimleri arasında seçim yapmak son derecede önemlidir. 2024 yılı genelinde de en yüksek potansiyele sahip olan para birimlerine herkes yönelme gereği duyacaktır. Ayrıca dilerseniz diğer coinler yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

50x Yapacak Coinler 2024

2024 yılında 50x yapacak coinler hakkında bir tahmin yapmak mümkün değildir, çünkü cryptocurrency piyasaları çok hızlı ve ani değişimlere açıktır. Aşağıdaki faktörlere dikkat edilerek, potansiyel olarak yüksek getiri sağlayabilecek coinler belirlenebilir:

 1. Şirket ve proje: Yatırım yapılan coinin arkasındaki şirket ve proje, coinin gelecekteki potansiyelini belirler.
 2. Teknolojik özellikler: Coinin sunabileceği teknolojik özellikler, benzer projelerle rekabet edebilme potansiyeli gösterir.
 3. Adopte ve kullanım: Coinin pazar payı, kullanıcı sayısı, ve uygulamaların sayısı, coinin gelecekteki potansiyelini belirler.
 4. Piyasa koşulları: Global ekonomik ve piyasa koşulları, coin fiyatlarının hareketine etki eder.

Bu faktörlere dikkat edildiğinde potansiyel olarak yüksek getiri sağlayabilecek coinler belirlenebilir ancak sonuçlar her zaman garanti edilemez. Cryptocurrency yatırımları yüksek riskli yatırımlardır ve kişisel yatırım stratejilerine ve risk toleransına göre değişebilir.

2024’te Yatırım Yapabileceğiniz En Yeni Coinler

Kripto paralar her geçen gün yeni isimler ve değerlerle gündeme gelmektedir. Bununla beraber 2024’te yatırım yapabileceğiniz en yeni coinler noktasında da bir inceleme söz konusu olacaktır. Kripto para borsasında en çok gelecek vaat eden para birimlerine yönelmek de bu süreçte önemli olan bir konumdadır.

 • Meta Masters Guild (MEMAG)
 • FightOut (FGHT)
 • C+Charge (CCHG)
 • RobotEra (TARO)
 • Calvaria (RIA)
 • IMPT (IMPT)
 • Dash 2 Trade (D2T)
 • Tamadoge (TAMA)
 • Battle Infinity (IBAT)
 • Lucky Block (LBLOCK)
 • The Hideaways (HDWY)
 • DeFi Coin (DEFC)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Avalanche (AVAX)
 • Hedera Hashgraph (HBAR)
 • Theta (THETA)
 • ApeCoin (APE)
 • Fantom (FTM)
 • Ankr (ANKR)

1) Meta Masters Guild

Meta Masters Guild, 2024 yılıyla beraber 24 saat içerisinde 50 bin dolarlık bir yatırım almıştır. Ayrıca dünya genelinde ilk Web3 mobil oyun platformu olarak gündeme gelmektedir. Özellikle Meta Masters Guild bu farklı özellikleri içerisinde barındırmasıyla da gereken yatırımcıları şimdiden barındırmaya da devam etmektedir.

Platformu içerisinde ilk olarak 7 cent gibi bir ön satışa sahip olan Meta Masters Guild, erkenden yatırım yapan yatırımcılarına şimdiden kazanç sağladı. %228 oranında bir kazanç elde etmelerini destekleyen bir konum içinde varlık gösterdi.

Meta Masters Guild, uzun soluklu olarak oynanacak ve eğlenceye odaklanacak bir mobil oyun geliştirmektedir. 2022 yılı içerisinde bu oyunun sadece zevkine odaklanmak yerine para kazanmak da söz konusu olduğundan dolayı önemli düşüler içerisinde yer almaya başladı.

Kazanmak amacıyla oyun oynamak isteyenler için yeterli şartları karşılayan Meta Masters Guild, 2024 yılında da iyi bir başlangıç içerisine girdi. Oyun içerisinde dağıtılan ödüllerin gerçek para birimlerine dayalı olarak gelişmesi de bu coin türünün ilgisini çekmesini sağlamaktadır.

2) FightOut

FightOut, hareket ederek para kazanmayı destekleyen bir token olarak öne çıkmaktadır. Kullanıcıların antrenmanlarını tamamlamaları ve rozet kazanmaları hususunda ödüller elde etmeyi desteklemektedir.

Kullanıcılarının FightOut ile birlikte REPS adı verilen bir uygulama içi ödeme yöntemine sahip olacaktır. Ayrıca REPS satın almak kaydıyla bu tip para birimlerine daha da yüksek seviyede ulaşmak kesin olarak kalacaktır. Ayrıca bu oyun coiniyle birlikte FightOut ürünlerinin yanı sıra NFT unsurları ve eğitmenlerle iletişimler hususunda kullanma durumu da genel itibarıyla açığa çıkacaktır.

FightOut tokenlerini almak için en uygun zaman dilimi içerisindeyiz. 2024 yılı başından beridir. FightOut tokenlerini 16 cent üzerinden satın almak söz konusudur. Ayrıca FightOut birimi konusunda herhangi bir alt üst limitin olmayışı da herkesi memnun eden bir konu olarak gündeme gelmektedir.

3) Avax Coin

Başladığı günden bu ana kadar %68 oranında değer kazanan AVAX Coin de son zamanların etkili bir tercihi olmaktadır. Ayrıca giderek değer kazanması da yoğun bir ilgi görmesinin nedeni oldu. Genel olarak Türk yatırımcıların da ilgisini çeken AVAX Coin, her yönden etkili bir halde sonuç almasını da içermeye başladı. Bununla beraber Bitcoin’in piyasadaki yükselişine bağlı olarak aynı oranda bir grafik çizmektedir.

Anakarttan Altın Çıkarma Ekşi Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer meslek maaşları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın