Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Apikobal Kullananların Yorumları

Apikobal Kullananların Yorumları

Apikobal Kullananların Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç B vitamini eksikliğinde kullanılan pembe renkli tabletler şeklinde satılan vitamin ilacıdır. İçerisinde B1,B6,B12 vitaminleri bulunmaktadır. Bu vitaminler yalnız başlarına kullanıldığında kombinasyon şeklinde fayda sağlamadıklarından dolayı B vitamini kombinasyonu şeklinde bu ilaç tasarlanmıştır. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananların yorumları, ilacın ne olduğunu, nasıl kullanıldığını, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Apikobal Tablet

Apikobal tablet pembe renkli tabletler şeklinde kutu içerisinde 50 tablet hap çıkan bir ilaçtır. Bunun yanında ilacın içerisinde B1, B6 ve B12 vitaminleri bulunur. Eczanelerde kolayca bulunabilen apikobal tablet’in reçeteli ve reçetesiz olarak satışı yapılmaktadır.

Apikobal Ne İçin Kullanılır?

Apikobal vitamin desteği olarak kullanılmaktadır. İçerisinde B1, B6 ve B12 vitamin kombinasyonu bulunan Apikobal genellikle çabuk yorulan kişilerde, kuvvetsizlik, titreme, unutkanlık, dikkat eksikliği, B1, B6, B12 vitamin değerleri düşük kişilerde gibi genel şikayetleri olan hastalardaki vitamin eksikliği için kullanılmaktadır. Özellikle Apikobal plus kullananlar da bunu destekler nitelikte yorumlar yapıyorlar.

Apikobal Nasıl Kullanılır?

Apikobal tablet eğer uzman bir doktor tarafından reçete edildiyse söylenilen şekilde kullanmaları en doğrusu olur. İlacın dozu ise her bir doz için çiğnenmeden bir bardak su ile tüketilir. Reçetesiz bir şekilde alınırsa eczacınızın söylediği şekilde kullanmakta fayda vardır.

Apikobal Kullananların Yorumları

Apikobal Kullananların Yorumları
Apikobal Kullananların Yorumları

Bu ilacı kullananlar genellikle olumlu yorum yapmışlardır. Çünkü bu ilaç en güçlü vitamin ilaçlarından birisidir. Apikobal kullanıcı yorumları şu şekildedir:

Bu ilacı kullandıktan sonra bana enerji verdi. Yaz kış fark etmeden kendimi hep yorgun hissediyordum fakat şimdi daha iyi hissettim. Size de tavsiye ederim.

Seda Hanım

Vücudumdaki B vitamini seviyesini istediğim boyutlara getirdi.

Kemal Bey

Hem vücudumu iyileştiren hem de b12 vitamin değerini bir aylık kullanım sonunda iyileştiren muhteşem bir tablettir.

Hatice Hanım

Apikobal Yan Etkileri

Apikobal’ın içerisinde bulunan maddelere duyarlı kişilerde aşağıda yer alan yan etkiler ortaya çıkabilir. Ayrıca yan etkilerin ortaya çıkma durumları son derece düşük olsa da aşağıda belirtilenlerden biri görülürse kullanımı derhal bırakıp en yakın hastaneye başvurulması gerekmektedir.

 • Cilt üzerinde kabarıklık ve kaşıntı
 • Kurdeşen
 • Karın ağrısı
 • Kızarıklık
 • Nefes almada güçlük

Apikobal Faydaları

Apikobal’ın birçok faydası bulunmaktadır, ilacı düzenli bir şekilde kullanırsanız bu faydaları görebilirsiniz. Ayrıca vitamin desteği olmasından dolayı da vücudumuzdaki birçok problemi çözmektedir. Apikobal’ın faydaları şu şekildedir:

 • Zihnimizin çabuk yorulduğu zamanlarda enerji verici olarak tüketilebilmektedir.
 • Ağrıları keser.
 • Kol ve bacaklarda meydana gelen titreme problemlerini iyileştirir.
 • Kuvvetlilik ve dayanıklılık sağlamaktadır.
 • Kasların çabuk yorulmasını engeller.

Apikobal Kilo Yapar Mı?

Apikobal kilo yapar mı? Sorusunu çok duyuyoruz, fakat apikobal içerisinde b vitamini bulunan bir ilaç olduğundan dolayı kilo almanın aksine kilo verme eğilimindedir. Ayrıca Apikobal plus kullananlar da buna benzer şeyler söylemektedirler. B grubu vitaminler kilo almaya değil, kilo vermeye yönelik katkıları olan vitaminlerdir.

Apikobal Plus Fiyat

Apikobal plus 50 tabletlik kutuda satılan pembe renkli tabletlerdir. Bunun yanında ilacın fiyatı eczanelerde 456,96 TL’dir. Reçete ile alınabildiği gibi reçetesiz olarak da alınabilmektedir.

Ana sayfaya gitmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Sağlık ve ilaç kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Apikobal Kullananların Yorumları yazımızın sonuna geldik. Bu tarz Kullananlar ile alakalı yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.3/5 - (18 Oy)
“Apikobal Kullananların Yorumları” üzerine 3 yorum
 1. Selamaleykum ben kullandım zayıfladı ben ne yapmam lazım suyu çok mu içecem yok az mi bilgi verirseniz sevinirim

  Cevapla
  • Apikobal tedavisi sırasındayken oldukça fazla su içmeniz gerekmektedir. Kilo almanız ciddi seviyelerde ise doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı öneriyoruz.

   Cevapla
Yorum yapın