Ana Sayfa » Fiyatları » Bim Berk Çay Fiyatı – 1 KG Fiyatı

Bim Berk Çay Fiyatı – 1 KG Fiyatı

Bim Berk çay fiyatı son zamanların dikkat çeken ürünleri arasında yer almaya devam ediyor. Özellikle Türkiye ve balkan ülkelerinde çayın sıkça tüketildiği herkesçe biliniyor. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar günün her saatinde ve her öğününde çay tüketilebiliyor. Bu yüzden çay fiyatları da oldukça merak edilmektedir. Ayrıca bunun gibi çeşitli ürün fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Bim Berk Harman Çay Fiyatı

Bim Berk Harman Çay Fiyatı
Bim Berk Harman Çay Fiyatı

Çay, Camellia sinensis bitkisinin yapraklarından elde edilen bir içecektir. Çay bitkisi, çeşitli türlerde yetişebilir ve dünya çapında geniş bir tüketimine sahiptir. En yaygın türleri arasında siyah çay, yeşil çay, oolong çayı ve beyaz çay bulunur.

Çay yaprakları genellikle toplanır, kurutulur ve daha sonra demlenerek içime hazır hale getirilir. Farklı çay türleri, işleme yöntemlerine bağlı olarak farklı aroma, tat ve renklere sahip olabilir. Örneğin, siyah çay tam olarak oksitlendikten sonra elde edilirken, yeşil çay oksitlenmeden hemen önce işlenir. Ülkemizde çay fiyatları da günden güne değişmektedir. İşte Bim Berk Harman Çay Fiyatı 1 kg 50 TL‘dir.

Bim Berk Çay Fiyatı 1 KG

Çay, içerdiği kafein ve diğer bitki bileşikleri nedeniyle birçok insan için enerji verici bir içecek olarak tercih edilir. Ayrıca, çayın antioksidan özellikleri olduğu bilinir ve sağlık faydalarıyla ilişkilendirilir. Bu faydalar arasında metabolizmayı destekleme, bağışıklık sistemini güçlendirme ve kalp sağlığını koruma gibi etkiler yer alabilir.

Çay, dünya genelinde farklı kültürlerde sosyal ve geleneksel bir içecek olarak da önemli bir rol oynar. Örneğin, İngiltere’de çay saati adı verilen bir gelenek bulunurken, Japonya’da çay seremonileri büyük bir öneme sahiptir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bim Ciğer Fiyatı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 • Bim Berk Çay Fiyatı 1 KG: 50 TL

Bim’de Berk Çay Fiyatı 2023

Güncel Berk Çay fiyatları ise Bim mağazalarının tümünde aynı fiyat üzerinden satışa sunuluyor. İşte Türkiye’nin dört bir yanındaki Bim’de Berk Çay Fiyatı 2023 şu şekildedir:

 • Berk Rize Çay 1 Kg Fiyatı: 50,25 TL
 • Berk Tiryakim Çay 1 Kg Fiyatı: 52,25 TL
 • Berk Filiz Çay 500 G: 24,99 TL

Bim Berk Çay Yorumları

Çayın ana türleri siyah çay, yeşil çay, oolong çayı ve beyaz çaydır. Bu türler, yaprakların işlenmesi ve oksidasyon dereceleriyle birbirinden ayrılır. İşlenme süreci, yaprakların kurutulması, haddelenmesi, oksidasyonun gerçekleşmesi ve son olarak kurutulması gibi adımları içerir. Her adım, çayın aroması, lezzeti ve görünümü üzerinde etkili olur. Genel olarak insanlar Bim Berk Çay Yorumlarında Berk çayının lezzetli olduğunu söylemektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bim Cheesecake Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bim Markette 1 Kilo Çay Ne Kadar?

Bim markette 1 kilo çay ne kadar sorusu görece daha uzun vadeli tüketmek için çay içen kişiler tarafından merak ediliyor. 1 kilogramlık çayla birlikte birkaç ay boyunca yeniden çay satın almaya gerek olmayacaktır. 1 kilogramlık paketler halinde satılan çaylar için güncel satış fiyatları aşağıdaki listede yer alıyor:

 • 1 Kg Deren Harman Çay Fiyatı: 50,99 TL
 • 1 Kg Çaykur Rize Turist Çay Fiyatı: 81,99 TL
 • Berk Rize Çay 1 Kg Fiyatı: 50,25 TL
 • Berk Tiryakim Çay 1 Kg Fiyatı: 52,25 TL
 • Berk Filiz Çay 500 G Fiyatı: 24,99 TL
 • 1 Kg Çaykur Filiz Çay Fiyatı: 80 TL
 • 1 Kg Lipton Yellow Label Çay Fiyatı: 89,50 TL

Bim’de Soğuk Çay Ne Kadar?

Bim’de soğuk çay ne kadar sorusunun yanıtı halkın büyük bir kesimi tarafından sıkça merak ediliyor. Güncel satış fiyatları özelinde incelendiğinde soğuk çayların satış fiyatı aşağıdaki gibidir:

 • Fuse Tea Kavun Çilek Aromalı 1 Litre Soğuk Çay: 11,50 TL
 • Didi Soğuk Çay Şeftali Aromalı 1 Litre: 8,99 TL
 • Lipton Şeftali Aromalı Soğuk Çay 0,5 Litre: 7,99 TL
 • Fuse Tea Böğürtlen Aromalı Soğuk Çay 0,2 Litre: 5,99 TL
 • Lipton Şeftali Aromalı 1 Litre Soğuk Çay: 14,99 TL
 • Fuse Tea Böğürtlen Aromalı Soğuk Çay 0,2 Litre: 5,49 TL
 • Lipton Soğuk Çay 1,5 Litre Şeftali: 24,90 LT

5 Kilo Tiryaki Çay Ne Kadar?

5 kilo Tiryaki çay ne kadar diye merak edenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Son döneme damgasını vuran Tiryaki, pek çok süpermarkette ve zincir markette satışa sunulmaktadır. Bu da Türkiye’de yaygın bir satış ve dağıtım ağı olduğunun ifadesi olacaktır. Lezzetiyle kahvaltıdan akşam yemeğine kadar pek çok öğünde tercih ediliyor. 5 kilogramlık Tiryaki çayın güncel satış fiyatı 102,99 TL olarak görülüyor.

Bu fiyat ürünün satışa sunulduğu satış kanalları arasında farklılık göstermekle birlikte belirli dönemlerde kampanyalara da dahil olabiliyor. Zira başta BİM, A101, Migros ve CarrefourSA marketler olmak üzere neredeyse tüm zincir mağazalarda satışa sunuluyor. Bu mağazalar da belirli dönemlerde indirimler düzenledikleri için kullanıcılar büyük fırsatlar yakalayabiliyor.

Ayrıca, Bim Berk çay fiyatı yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Fiyatları kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

1/5 - (1 Oy)
Yorum yapın