Bedava UC Alma Pubg Mobile 2022

Bedava UC Alma Pubg Mobile 2022 yazımızla beraberiz. Bedava UC Alma Pubg Mobile 2022 oyunu diğer mobile oyunlar içinde en çok rağbet göre oyunlardan birisidir. Eğer Pubg Mobile ile eğlencenize eğlence katmak ve karakteriniz için farklı ekipmanlar almak istiyorsanız UC almanız gerekmektedir. Oyun esnasında kullanılan UC para ile satılmaktadır. UC fiyatlarını öğrenmek için yazımızın devamına bakabilirsiniz.

Pubg Mobile Bedava UC Kazanma

Bedava UC Alma Pubg Mobile 2022
Bedava UC Alma Pubg Mobile 2022

Sıkça sorulan Pubg mobile bedava UC kazanma sorusunu cevaplayacağız. Böylelikle bedava UC kazanma yollarını öğrenmiş olacaksınız. Birkaç örnek verelim;

  1. Online Anketler
    Google Opinion Rewards benzeri uygulamalar veya çevrimiçi anketleri doldurmaları için kullanıcılara ücretsiz nakit sunmaktadır. Çevrimiçi anketlerle daha çok kazanmak için ekstra bir ipucu, soruları her zaman dikkatli bir şekilde okumak ve buna göre cevap vermektir. Dolayısıyla kullanıcıların cevaplayabileceği basit soruları yapmaları gerekir ve verilen cevaplara göre para otomatik olarak verilmektedir. Bu sayede anketlerden gelen para ile bedava UC satın alabilirsiniz.
  2. Elit Royale Pass
    Pubg Mobile’da UC’yi ücretsiz almanın en iyi yoludur. Elite Royale Pass, RP görev ödülleri tam olarak toplam 600 UC sunmaktadır. Ayrıca oyuncuların sadece bir kez Elite Royale Pass almaları yeterlidir. Aynı zamanda RP görevlerini tamamlamaları gerekiyor. Elite Royale Pass 600 UC’ye tekabül ediyor ve oyuncular kolayca geri almak için ödedikleri tutarın tamamını alabilmektedirler.
  3. Google Play Hediye Kartları
    AppKarma gibi bazı web siteleri ya da benzeri uygulamalardan, uygulamada açıklanan görevi tamamladıktan sonra kullanıcıları ücretsiz Google Play Hediye kartları ile ödüllendirilirsiniz. Dolayısıyla oyuncuların kendilerini uygulamada kaydetmeleri ve atanan görevlerden herhangi birini seçmeleri ve puan kazanmak için yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu puanlar, Google Play Hediye kartları satın almak için kullanılabilir hatta gerçek parayla ayrılmadan UC satın almak için de kullanılabilir.

Bu sayede Pubg mobile Elite Royal Pass, Efsanevi dış görünüş, İsim değiştirme kartı, Silahlar ve Araç kaplamaları gibi tüm Pubg Premium öğelerini UC kullanarak satın alıp oyunun keyfini sürebilirsiniz.

“Bu içeriğimize benzer olan PUBG Mobile İmza Sözleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.”

Pubg UC Nedir

UC, PUBG oyununda para olarak kullanılır. UC, PUBG oyununda Unkown Cash anlamına gelir. Yani Bilinmeyen Nakit demektir. PUBG, en ünlü çevrimiçi çok oyunculu Hayatta Kalma oyunudur. Oyunda bazı temel ve gelişmiş özelliklere sahip olacaksınız. Oyuncuya verilen temel özellikler ücretsizdir ancak gelişmiş özellikleri elde etmek için oyuna para yatırmanız gerekmektedir. Bunu da UC satın alarak yapabilirsiniz. PUBG mobile Elite Royal Pass, Efsanevi dış görünüş, İsim değiştirme kartı, Silahlar ve Araç kaplamaları gibi tüm Pubg Premium öğelerini UC kullanarak satın alabilirsiniz.

“Bu içeriğimize benzer olan Pubg Mobile Ne Kadar İnternet Yer? yazımızı da inceleyebilirsiniz.”

Pubg Mobile UC Nasıl Alınır

Eğer Pubg Mobile UC satın almak istiyorsanız internet üzerindeki çeşitli e-pin sitelerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Pubg mobile üzerinden UC satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.

Pubg Mobile UC fiyat listesine aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

Pubg Mobil UCFiyat
8.100 PUBG Mobil UC1,400.00 TL
3.850 PUBG Mobil UC700.00 TL
1.800 PUBG Mobil UC350.00 TL
660 PUBG Mobil UC140.00 TL
325 PUBG Mobil UC70.00 TL
60 PUBG Mobil UC14.00 TL

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Oyun kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Bedava UC Alma Pubg Mobile 2022 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazıların devamı gelecektir. Takipte kalınız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın