Ana Sayfa » Oyun » Bedava UC Alma Pubg Mobile 2024 – Hilesi Var Mı?

Bedava UC Alma Pubg Mobile 2024 – Hilesi Var Mı?

Bedava UC Alma Pubg Mobile 2024 yazımızla beraberiz. Bedava UC Alma Pubg Mobile 2024 oyunu diğer mobile oyunlar içinde en çok rağbet göre oyunlardan birisidir. Eğer Pubg Mobile ile eğlencenize eğlence katmak ve karakteriniz için farklı ekipmanlar almak istiyorsanız UC almanız gerekmektedir. Oyun esnasında kullanılan UC para ile satılmaktadır. UC fiyatlarını öğrenmek için yazımızın devamına bakabilirsiniz. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Pubg Bedava UC Alma Yöntemleri

Pubg Bedava UC Alma Yöntemleri aslında oldukça basittir. Aşağıdaki yöntemleri sırasıyla uygulayarak Bedava UC Alma yollarını öğrenebilirsiniz.

1. Pubg Mobile Bedava UC

Sizler için bulabildiğimiz bazı kodlar sayesinde Pubg Mobile Bedava UC sahibi olabilirsiniz veya bazı oyun içeriklerine sahip olabilirsiniz.

 • TQIZBZ76F
 • S78FTU2XJ
 • PGHZDBTFZ95U
 • TIFZBHZK4A
 • KUZBZGWF
 • JJCZCDZJ9U
 • SD14G84FCC
 • CARZBYTE
 • R89FPLM9S
 • RNUZBZ9QQ
 • PGHZDBTFZ95U
 • R89FPLM9S
 • 5FG10D33
 • IDN8W9D6

2. Bedava UC Veren Uygulamalar

Bedava UC almak için Flipkart Super jeton şeklinde Bedava UC Veren Uygulamalar vardır. Flipkart uygulaması sayesinde 650 jeton ile 660 UC midasbuy kuponuna sahip olabilirsiniz. Fakat bu teklife erişebilmek için Flipkart Plus hesabınızda 650 jeton olmalıdır. Fakat 650 jeton satın alacak kadar para vermek istemiyorsanız, Flipkart uygulamasından alışveriş yaparak veya içerisindeki görevler yardımıyla jeton kazanabilirsiniz. Şimdi sizlere nasıl yapıldığını anlatalım.

 1. İlk olarak Flipkart Uygulamasını açınız.
 2. Flipkart Plus Ödül Mağazasına gidiniz.
 3. Daha sonra Pubg Mobile 660UC değerinde Rs.799 paketini 650 jetonla satın almanız gerekiyor.
 4. Ardından PUBG UC’den bir kullanım kuponu alacaksınız. Kodu aldıktan sonra kopyalayınız.
 5. Daha sonra “Kuponu Kullan” seçeneğini tıklayınız.
 6. PUBG kullanıcı adınızı giriniz. Ardından kopyaladığınız hediye çeki kodunuzu yapıştırınız.
 7. Ücretsiz olarak 799 Rs.799 Royal Pass Paketi değerinde Pubg 660 UC alacaksınız.
 8. Dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Pubg Mobile Bedava UC Kazanma

Pubg Mobile Bedava UC Kazanma
Pubg Mobile Bedava UC Kazanma

Sıkça sorulan Pubg mobile bedava UC kazanma sorusunu cevaplayacağız. Böylelikle bedava UC kazanma yollarını öğrenmiş olacaksınız. Birkaç örnek verelim;

 1. Online Anketler
  Google Opinion Rewards benzeri uygulamalar veya çevrimiçi anketleri doldurmaları için kullanıcılara ücretsiz nakit sunmaktadır. Çevrimiçi anketlerle daha çok kazanmak için ekstra bir ipucu, soruları her zaman dikkatli bir şekilde okumak ve buna göre cevap vermektir. Dolayısıyla kullanıcıların cevaplayabileceği basit soruları yapmaları gerekir ve verilen cevaplara göre para otomatik olarak verilmektedir. Bu sayede anketlerden gelen para ile bedava UC satın alabilirsiniz. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!🌟
 2. Elit Royale Pass
  Pubg Mobile’da UC’yi ücretsiz almanın en iyi yoludur. Elite Royale Pass, RP görev ödülleri tam olarak toplam 600 UC sunmaktadır. Ayrıca oyuncuların sadece bir kez Elite Royale Pass almaları yeterlidir. Aynı zamanda RP görevlerini tamamlamaları gerekiyor. Elite Royale Pass 600 UC’ye tekabül ediyor ve oyuncular kolayca geri almak için ödedikleri tutarın tamamını alabilmektedirler.
 3. Google Play Hediye Kartları
  AppKarma gibi bazı web siteleri ya da benzeri uygulamalardan, uygulamada açıklanan görevi tamamladıktan sonra kullanıcıları ücretsiz Google Play Hediye kartları ile ödüllendirilirsiniz. Dolayısıyla oyuncuların kendilerini uygulamada kaydetmeleri ve atanan görevlerden herhangi birini seçmeleri ve puan kazanmak için yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu puanlar, Google Play Hediye kartları satın almak için kullanılabilir hatta gerçek parayla ayrılmadan UC satın almak için de kullanılabilir.

Bu sayede Pubg mobile Elite Royal Pass, Efsanevi dış görünüş, İsim değiştirme kartı, Silahlar ve Araç kaplamaları gibi tüm Pubg Premium öğelerini UC kullanarak satın alıp oyunun keyfini sürebilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan PUBG Mobile İmza Sözleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Pubg UC Nedir?

UC, PUBG oyununda para olarak kullanılır. UC, PUBG oyununda Unkown Cash anlamına gelir. Yani Bilinmeyen Nakit demektir. PUBG, en ünlü çevrimiçi çok oyunculu Hayatta Kalma oyunudur. Oyunda bazı temel ve gelişmiş özelliklere sahip olacaksınız. Oyuncuya verilen temel özellikler ücretsizdir ancak gelişmiş özellikleri elde etmek için oyuna para yatırmanız gerekmektedir. Bunu da UC satın alarak yapabilirsiniz. PUBG mobile Elite Royal Pass, Efsanevi dış görünüş, İsim değiştirme kartı, Silahlar ve Araç kaplamaları gibi tüm Pubg Premium öğelerini UC kullanarak satın alabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Pubg Mobile Ne Kadar İnternet Yer? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Nasıl Alınır?

Merak edilen bir soru olan Pubg Mobile UC Nasıl Alınır? sorusuna gelelim. Eğer Pubg Mobile UC satın almak istiyorsanız internet üzerindeki çeşitli e-pin sitelerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Pubg mobile üzerinden UC satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.

Ayrıca, Pubg Mobile UC fiyat listesine aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

Pubg Mobil UCFiyat
8.100 PUBG Mobil UC1,400.00 TL
3.850 PUBG Mobil UC700.00 TL
1.800 PUBG Mobil UC350.00 TL
660 PUBG Mobil UC140.00 TL
325 PUBG Mobil UC70.00 TL
60 PUBG Mobil UC14.00 TL

Pubg Bedava UC Hilesi

Pubg mobile oyununda Pubg Bedava UC Hilesi maalesef bulunmamaktadır. Oyun bu konularda ciddi bir şekilde korunmaktadır. Fakat yukarıda bahsettiğimiz Bedava UC alma yöntemleri ile UC sahibi olabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Oyun kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Bedava UC Alma Pubg Mobile 2024 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazıların devamı gelecektir. Takipte kalınız.

5/5 - (7 Oy)
“Bedava UC Alma Pubg Mobile 2024 – Hilesi Var Mı?” üzerine 3 yorum
Yorum yapın