Ana Sayfa » Coin Geleceği » HOT Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

HOT Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

Oldukça popüler olan coinler arasındaki HOT Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. HOT Coin Geleceği 2022 Mayıs ve coin yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Holo Coin Nedir?

Holo, veya Hot coin pragmatik bir uzlaşmadır – insanların giderek daha fazla ademi merkeziyetçiliğe ve özerkliğe geçişi için bir köprüdür.  Ancak Holo’nun günümüzün merkezi sistemleriyle ara yüz oluşturması gerektiğinden, bazı bölümleri de merkezileştirilmiştir. 

Yani bu tipik bir kripto projesi veya makalesi değil.  Holochain’de zaten tamamen dağıtılmış bir platform oluşmuş. Şimdi bunu ana akıma taşımak istiyoruz. Holo, oraya giden köprüdür.  Bu makale, kripto uygulamaları ve para birimlerinin manzarasında büyük bir değişim sağlamak için birlikte çalışan birbirine bağlı çok sayıda yeniliği ortaya koymaktadır. Bu yenilikler için bağlam sağlamak için kısa bir genel bakışın ardından, her birini açıklıyoruz:

Holo Coin özellikleri:

 • Ölçeklenen P2P uygulamaları barındırır.
 • Çeşitli teknolojik inovasyonlar
 • Çift girişli kripto ve muhasebe sistemleri
 • Merkezi olmayan bir yapının yanı sıra bazı bölümlerde merkezileşmiştir.

HOT Coin Sahibi Kim?

Holo, sizin ve benim gibi kullanıcıların sahip olduğu ve yönettiği , dağıtılmış bir bulut oluşturan tutkulu insanlardan oluşan bir topluluğuz diyor. Holo’nun kurucuları ise Arthur Brock ve Erick Harris’dir. Bu kişiler tarafından yapılan açıklamaya göre ilk kez 2016 yılının ortalarında bir proje olarak geliştirildi ve aşağı yukarı 2 sene sonra piyasaya sürüldü.

Bu içeriğimize benzer olan Tron Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

HOT (Holo) Coin Geleceği 2022

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında HOT Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Holo coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
20220.0120.0120.014
2023 0.0170.0180.020
2024 0.0240.0250.029
2025 0.0350.0370.043
2026 0.0500.0520.062
2027 0.0720.0750.088
2028 0.0980.100.12
2029 0.150.150.17
2030 0.210.220.25

HOT Coin Geleceği 2022

HOT Coin Geleceği 2022 Mayıs konusundan bahsetmişken o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,014dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

HOT Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,020$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Holo Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,029$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

HOT Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,043$ değerine ulaşacak.

Holo Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan HOT için 2030 yılında en düşük 0,21$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Elf Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Hot Coin Yorum 2022

Önce HOT Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Holo, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Holo projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Birbirinden eşsiz ve donanımlı uygulamalar barındıran bir platformdur. Diğer ekosistemlerden bağımsız olarak pek çok özellik barındırır. Bunun yanında muhasebe sistemleri ve çeşitli inovatif yaklaşımları ile diğer coinlerden ayrılır.

Bunun yanında grafiğine bakacak olursak eğer nisanın ilk haftasında oldukça artan Hot sonrasında oldukça düşüyor. Eylül ayının ilk haftasına doğru tekrar artış göstermiştir. Fakat her ne kadar biraz toplasa da eski seviyelerine ulaşamamıştır. Gelecek için hem olumlu hem de olumsuz yorum yapanlar mevcut. Gelecekteki fiyat hareketini bize zaman gösterecek.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Holo Coin Hangi Borsalarda Var?

Hot yani Holo’nun listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

 • Binance
 • Gate io
 • Uniswap
 • Mexc
 • Crypto.com
 • WazirX
 • Probit Global
 • Indodax

Holo Coin Grafik

Mayıs ayının ilk haftalarında $0.0316 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Eylülün başlarına doğru belli seviyelerine çıksa da tepe noktalarında alanlar için pek de yeterli bir yükseliş göstermiş diyemeyiz. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HOT Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Holo Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden HOT Coin ara ara olsa da düşüyor.

HOT (Holo) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda HOT Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece HOT Coin Geleceği 2022 Mayıs ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

HOT (Holo) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi HOT Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak HOT Coin Geleceği 2022 Mayıs Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (21 Oy)
Yorum yapın