Ana Sayfa » Coin Geleceği » INJ Coin Yorum – İnjective Protocol Coin Geleceği 2022

INJ Coin Yorum – İnjective Protocol Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan INJ Coin nedir, İnjective Protocol Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle INJ Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan İnjective Protocol, coin geleceği araştırmalarımız arasında son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

INJ (İnjective Protocol) Coin Nedir?

Enjektif Protokolün piyasaya sürülmesi, kripto ekosisteminde bir manşet dalgasına ve spekülatif video içeriğine neden oldu. Proje, daha önce büyük teknoloji veya diğer blok zinciri projelerinde çalışmış olan güvenilir bir geliştirici ve danışman ekibiyle sağlam temellere sahip görünüyor. Enjektif Protokol için teknik inceleme Aralık 2018’de yayınlandı ve ICO yutturmacasından kaçınıldı, risk sermayesi şirketlerinden, diğer DeFi platformlarından ve Binance Launchpad aracılığıyla halka açık bir IEO’dan başarıyla fon alındı.

Injective Protocol ekibi, Github profillerindeki etkinlik geçmişinden de anlaşılacağı üzere, protokolde kalite verimliliğini sağlamak için en son ince ayarları ve güncellemeleri geliştirmekle meşgul. Injective Protocol, hem Binance Labs hem de Binance Launchpad aracılığıyla geliştirilen ve başlatılan ilk başarılı projedir. Peki, Enjektif Protokolü başka bir DEX’ten daha fazlası yapan nedir? Bu makalede, protokolün nasıl çalıştığını, yerel INJ belirtecinin belirteç ekonomik özelliklerini açıklayacağız ve şimdiye kadarki diğer herhangi bir DEX projesinden temel ayrımları özetleyeceğiz. Öncelikle Injective Protocol’e ve sunduğu temel fonksiyonlara bir göz atalım.

Proje, daha önce büyük teknoloji veya diğer blok zinciri projelerinde çalışmış olan güvenilir bir geliştirici ve danışman ekibiyle sağlam temellere sahip görünüyor.

INJ Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Aşağıda, Injective Protocol’ün neden tamamen merkezi olmayan, birlikte çalışabilir ve izinsiz bir protokol olduğunu açıklıyoruz. Kullanıcılar, Enjektif Protokol borsasında alım satım, spot ve vadeli türevleri çalıştırabilir ve kendi türev piyasalarını ve alım satım çiftlerini oluşturabilir! Injective Protocol, güçlü fiyat potansiyelini gösteren token ekonomisiyle ekosisteme uzun vadeli değer gösterir (daha sonra açıklanacaktır).

Katman-2 DEX olarak, Injective protokolü, zincirler arası, birlikte çalışabilir bir geçiş zinciri olarak çalışması ve tamamen merkezi olmayan bir altyapıya sahip olması bakımından benzersizdir. Diğer DEX’ler, özel anahtarların muhafazası açısından merkezi olmayan olarak kabul edilir. Değişimin gerçek altyapısı, merkezi bir geliştirici ekibi tarafından işletilmektedir.

İnjective Protocol Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Eric Chen, Injective Labs’ın kurucu ortağıdır. Injective’ı kurmadan önce, büyük bir kripto fonunda kriptografik araştırmacı ve tüccar olarak çalıştı ve burada blockchain alanında yenilikçi piyasa tarafsız ticaret çabalarının yanı sıra 0x, ChainLink ve Cosmos gibi önde gelen şirketlere yatırım yaptı.

Bu içeriğimize benzer olan Hot Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

INJ Coin Yorum

INJ Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Injective Protocol, gelecekteki protokol güncellemeleri için INJ jetonunu elinde tutarken yönetişim ve oy haklarına sahip olmanın yanı sıra, kendi türev piyasalarını kişiselleştiren kullanıcı ağı ile bir kamu hizmeti olan bir değişim yapısı yarattı.

Injective Protocol, blok zincirler arası iletişimin birlikte çalışabilir özellikleri ve Cosmos ile Ethereum arasında bir simge köprüsü ile Cosmos üzerine inşa edilmiştir. İlk kez, kullanıcılar nihai olarak merkezi olmayan bir borsada işlem yapabilir ve hem Ethereum hem de Cosmos jetonlarıyla işlem yapabilir. Bu, gerçekten birlikte çalışabilir, merkezi olmayan bir ağa doğru atılmış muazzam bir adımdır. Katman 2 altyapısı nedeniyle, Injective Protocol, diğer rakip DEX’lerden daha hızlı ve daha ucuz olmayı vaat ediyor.

Kullanıcılar, INJ projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

INJ (İnjective Protocol) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın İnjective Protocol hakkında coin yorumları sizlerle. İşte INJ Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Fiyatı oldukça ucuz ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam İnj Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

INJ Coin Geleceği 2022 (İnjective Protocol)

İnj Coin Geleceği
INJ Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında INJ coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece INJ Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

INJ Coin Geleceği

İnjective Protocol ile alakalı gelecek yılların INJ coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece İnj Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum Fiyat Ortalama FiyatMaksimum Fiyat
202211.0511.3913.45
202316.0916.5419.17
202424.0924.7527.75
202534.3835.6142.25
202649.3350.7559.19
202769.0971.6384.43
202896.54100.12120.32
2029136.30141.30172.48
2030192.35199.42241.67

INJ Coin Geleceği 2022

INJ Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular İnj‘nin ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.073 $ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

INJ Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.11 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

İnjective Protocol Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.16 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

INJ Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.24 $ değerine ulaşabilir.

İnjective Protocol Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan İnjective Protocol için 2030 yılında en düşük 1.16 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

INJ Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. İnjective Protocol coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası INJ Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • INJ coin projesi

INJ Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda INJ Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Poloniex
 • Bithumb
 • FTX
 • Bitfinex
 • Gate.io
 • Bybit

Bu içeriğimize benzer olan Ghst Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

INJ Coin Nasıl Alınır?

INJ Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek İnjective Protocol coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz İnjective Protocol Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet İnj alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada İnj Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

INJ Coin (İnjective Protocol) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten İnjective Protocol Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece INJ Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Go Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

INJ Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan İnjective Protocol, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak INJ Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.063 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

INJ Coin Grafik Yorum ve Analizi

INJ Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan İnjective Protocol Coin,

INJ (İnjective Protocol) Yükselir Mi, Düşer Mi?

INJ Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. İnjective Protocol coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

INJ (İnjective Protocol) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. İnj Coin’de de aynı durum söz konusudur.

INJ Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak INJ Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com ile Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak INJ Coin Yorum – İnjective Protocol Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (28 Oy)
Yorum yapın