Ana Sayfa » Coin Geleceği » İris Coin Geleceği 2024, 2025, 2026, 2027 2030

İris Coin Geleceği 2024, 2025, 2026, 2027 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki İris Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. İris Coin Geleceği 2024 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

İris Coin nedir?

IRISnet, 1 Mart 2019’da resmi olarak piyasaya sürülen bir hizmet protokolü ve kripto para birimidir. Ayrıca IRISnet protokolünün birincil amacı, çok çeşitli hizmetler sunan küçük ve orta ölçekli işletmelere blok zinciri tabanlı, açık bir ağ sağlamaktır.

İrisnet (İris) Özellikleri

Özellikle resmi IRISnet Whitepaper’a göre protokol, merkezi olmayan, açık ağların gücünü binlerce işletmeye ve serbest hizmet sağlayıcısına getirmek için farklı kamu ve konsorsiyum blok zincirlerini kullanmayı hedefliyor. Bunun yanında ilginç bir şekilde, IRISnet, Yunan mitolojisinde gökkuşağının kişileşmesi ve Tanrıların habercisi olan Iris’in adını almıştır.

İris Coin Sahibi Kim?

IRISnet’in Kurucuları Kimlerdir? IRISnet, 2016 yılında kurulan Şanghay merkezli bir yüksek teknoloji şirketi olan Bianjie AI’nin arkasındaki teknoloji uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bunun yanında Harriet Cao , Bianjie AI’nın kurucu ortağıdır ve IRISnet protokolü kuruluşunun arkasındaki itici güçlerden biridir.

Bu içeriğimize benzer olan Amb Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

İris (İrisnet) Coin Geleceği 2024-2030

Aşağıdaki tablodan 2024 ve 2030 yıllarını arasında İris Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

İris Coin Geleceği

İrisnet coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20240.260.270.32
20250.380.400.45
20260.540.560.65
20270.800.820.95
20281.181.221.42
20291.691.762.09
20302.562.632.89

İris Coin Geleceği 2024

Şimdi 2024 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,13 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

İris Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,19 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

İrisnet Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,27 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

İris Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,40 $ değerine ulaşacak.

İrisnet Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan İris için 2030 yılında en düşük 2,63 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Flm Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

İris Coin Yorum 2022

Önce İris Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, İrisnet, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, İrisnet projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

İris Hangi Borsalarda Var?

İris Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Huobi
  • Gate io
  • Bittrex
  • Mexc
  • Bitglobal
  • Sushiswap
  • Coinex
  • Coindcx
  • Bkex

İris Coin Grafik

2021’in başında 0.05 dolar seviyelerinde olan İris, 2021 ortalarına doğru yani nisan gibi 0.3 dolar seviyelerine varmış ve neredeyse 6 kattan fazla artmıştır. Ardından çok fazla düşen ve ciddi zarara uğratan bu coin tekrar yükselse de eski seviyelerine ulaşamamıştır.

İris Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. İris Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden İris Coin ara ara olsa da düşüyor.

İris (İrisnet) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda İris Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece İris Coin Geleceği 2024 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İrisnet Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi İris Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak İris Coin Geleceği 2024 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (10 Oy)
Yorum yapın