Ana Sayfa » Coin Geleceği » Near Coin Geleceği 2024

Near Coin Geleceği 2024

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Near Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Near Coin Geleceği 2024 Haziran ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Near, coin geleceği araştırmalarımız arasında oldukça potansiyelli coinler arasındadır. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Near Coin nedir?

NEAR Protocol, Ethereum ile rekabet eden ve geliştirme ve kullanıcı dostu olmaya odaklanan merkezi olmayan bir uygulama (dApp) platformudur. Yerel para (NEAR), işlem ücretlerini ve depolamayı ödemek için kullanılır.

NEAR belirteci, NEAR Protokol blok zincirini ve tüm uygulamalarını çalıştıran bir yardımcı program belirtecidir. Diğer protokollerin sahip olduğu ölçeklenebilirlik ve kullanılabilirlik sorunlarını çözen açık kaynaklı bir blok zinciridir. NEAR, devasa üretim kapasitesini Nightshade olarak bilinen bir teknolojiyle elde eder.

Bireysel doğrulayıcı kümeleri, blok zincirinin genel işlem taşıma kapasitesini artıran ölçeklendirme çözümünün bir parçası olarak birçok parçalı zincir üzerinde paralel olarak işlemler yürütür. NEAR, ölçeklendirmeyi iyileştirmek ve hem geliştiriciler hem de son kullanıcılar için maliyetleri azaltmak için bir dizi yeniliği entegre eden geliştiriciler için tasarlanmış bir hisse kanıtı (POS) blok zinciridir.

NearProtocol (Near) Özellikleri

NEAR, yeni nesil olması gereken bir dapp platformudur. Bunu, blok zinciri alanındaki hem uzun süredir devam eden hem de daha yeni endişeleri ele alarak başarır. Geliştiricilere, geliştirmeyi hızlandırmalarına ve fikirlerini her zamankinden daha hızlı bir şekilde hayata geçirmelerine yardımcı olabilecek bir dizi modüler bileşen sağlar. NEAR Vakfı şu anda NEAR ekosisteminin ve topluluğunun gelişimine katkıda bulunan projeleri finanse eden NEAR Hibe Programını (NGP) yürütüyor.

Near Coin Sahibi Kim?

NEAR’ın kurucu ortağı Illia Polosukhin‘e göre, CEO rolünü yönetim kurulu danışmanı olarak devam edecek olan Erik Trautman’dan devralıyor. Mayıs 2020’de Andreessen Horowitz (a16z) gibilerden 21 milyon dolarlık bir token satışını kapatan NEAR, kısa süre önce platformda inşa etmek için 800 milyon dolarlık bir hibe programı duyurdu.

Bu içeriğimize benzer olan Ont Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Near (NearProtocol) Coin Geleceği 2024

Aşağıdaki tablodan 2024 ve 2030 yıllarını arasında Near Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Near Coin Geleceği

NearProtocol coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
202219.7220.4524.23
202327.2228.0434.26
202439.6140.7346.39
202556.9858.6168.19
202684.7687.6999.85
2027130.22133.73148.02
2028190.85196.20232.78
2029271.73279.58329.03
2030403.02414.20470.92

Near Coin Geleceği 2024

Şimdi Near Coin Geleceği 2024 Haziran yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 20.45 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

NearProtocol Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 40.73 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Near Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 58.61 $ değerine ulaşacak.

NearProtocol Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Near için 2030 yılında en düşük 414.20 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Zrx Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Near Coin Yorum 2024

Önce Near Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, NearProtocol, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, NearProtocol projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Near Hangi Borsalarda Var?

Near Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Huobi
  • Gate io
  • Kucoin
  • Bitfinex
  • Okex
  • ZB.com
  • Crypto.com
  • Mexc
  • Tokocrypto

Near Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Near Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Near Coin ara ara olsa da düşüyor.

Near (NearProtocol) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Near Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Near Coin Geleceği 2024 Haziran ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

NearProtocol Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Near Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Near Coin Geleceği 2024 Haziran Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (13 Oy)
“Near Coin Geleceği 2024” üzerine bir yorum
Yorum yapın