Ana Sayfa » Coin Geleceği » OMI Coin Yorum – ECOMI Coin Geleceği 2024

OMI Coin Yorum – ECOMI Coin Geleceği 2024

En çok merak edilen kripto paralardan olan OMI Coin nedir, ECOMI Coin geleceği 2024, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle OMI Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan ECOMI Coin, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

OMI (ECOMI) Coin Nedir?

OMI coin , bu Mart ayındaki NFT çılgınlığını izleyen birçok blok zinciri varlığından biridir. Yeni bir dijital varlık sınıfı olarak, karşılıksız tokenler (NFT’ler), müzayede evlerinin, sanat galerilerinin ve dijital koleksiyon ürünlerinin yerini alma potansiyeline sahiptir. Her sanat eseri, akıllı sözleşmeyle etkinleştirilen bir blok zincirinde depolandığından, NFT’ler izlenebilir hale gelir ve sahiplikleri yanlışlanamaz hale gelir.

ECOMI, OMI belirteci ile çalışan bir blok zinciri platformudur . Koleksiyonunuz için NFT satın almayı veya bunları satılık olarak basmayı düşünüyorsanız, ECOMI kriptosunun zaman ayırmaya değer olup olmadığını öğrenin. Yazımızın devamın bakalım.

OMI Coin Projesi Nedir?

VeVe platformunun arkasındaki ekonomik itici güç, değişim aracı olarak OMI tokenidir. İster yeni bir dijital koleksiyon parası basmak ister bir tane satın almak isteyin, ECOMI kriptosunu kullanacaksınız. Bu nedenle, OMI madeni parası , özellikle VeVe ekosisteminde işlem görmek üzere tasarlanmış faydalı token kategorisine girer.

Projenin amacı: ECOMI, dijital koleksiyon ürünlerini fikri mülkiyet sahiplerine dijital ortamda yeni gelir akışları için fırsat sunan yeni bir varlık sınıfı olarak görüyor. Dijital akış, oyun ve uygulama içi satın alma, milyarlarca dolarlık bir pazar haline geldi ve bu dijital trende bir sonraki katılım pop kültürü ve koleksiyon endüstrisidir.

ECOMI Sahibi – Kurucusu Kimdir?

OMI coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, ECOMI , Singapur’da geliştirilen blockchain projesidir . Aynı zamanda CEO David Yu’nun diğer iki kurucu ortağı Daniel Crothers ve Joseph Janik ile birlikte gelişiminden sorumlu şirketin adıdır .

ECOMI projesinden önceki başarılarının kısa bir özeti:

 • David Yu, Games R Us Ltd şirketini henüz 17 yaşındayken kurdu. O zamandan beri, önümüzdeki 24 yıl içinde birden fazla şirket kurdu ve ona iki kez Ernst & Young Yılın Girişimcisi ödülünde Finalist unvanını kazandırdı.
 • Daniel Crothers ayrıca birden fazla şirket kurmuştu. Dikkat çekici bir şekilde, medya şirketi, 2016 yılında blockchain alanına girmeye karar vermeden önce milyonlarca sosyal medya takipçisi kazanmıştı.
 • Joseph Janik daha önce Canadian Movement Food and Earnest Solutions’ın CEO’suydu.

Bu içeriğimize benzer olan İmx Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

OMI Coin Yorum

OMI Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Analizlerden de görebileceğiniz gibi, OMI jetonu, genel NFT/dijital koleksiyon pazarı ilgisi arasında güçlü bir korelasyon sergiliyor . Temmuz ayında yükseldikçe OMI’nin fiyatı da arttı. Ayrıca, ECOMI’nin VeVe platformu yalnızca ana akım IP’ler (fikri mülkiyet) sağlamakla kalmaz, aynı zamanda NFT’leri en son teknoloji kullanılarak kullanılabilir.

Bu faktörler , zaman geçtikçe OMI belirtecinin kendisini daha fazla kullanımda bulacağı sonucuna varıyoruz. Ne de olsa, hem teknoloji konusunda bilgili hem de kripto varlıkları ve gelişmekte olan teknolojilerle dost olan genç bir kitleye hitap ediyor.

ECOMI Coin iyi bir yatırım olduğunu düşünenler için bazı sebepleri sıraladık.

 • OMI jetonunun artan likiditesi
 • Stake edilen OMI jetonlarının sayısında artış
 • İkincil piyasada artan aktivite
 • ECOMI Collect uygulamasında artan sosyal aktivite
 • Yeni (dijital tahsil edilebilir) sürümlerin artan alımı

Kullanıcılar, OMI projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

OMI (ECOMI) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzman yorumunu sizler için derledik. İşte OMI Coin ile alakalı uzman görüşleri;

ECOMI’nin 2022’de önünde parlak bir geleceği var. OMI ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, OMI’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Bu belirteç OMI belirteci olarak adlandırılır. Bu da bu coini oldukça potansiyelli yapıyor.

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Fiyatı oldukça ucuz ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam OMI Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

OMI Coin Geleceği 2022-2030 (ECOMI)

OMI Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2024 ve 2030 yıllarını arasında ECOMI’nin fiyat tahminlerini takip edebilirsiniz. Böylece OMI Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

OMI Coin Geleceği

ECOMI ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,,

YearMinimum PriceAverage PriceMaximum Price
20220.0080.0080.009
20230.0110.0120.014
20240.0170.0170.019
20250.0240.0250.029
20260.0350.0360.041
20270.0490.0510.061
20280.0730.0760.085
20290.110.110.13
20300.150.150.18

OMI Coin Geleceği 2024

Şimdi 2024 yılına değinmek gerekirse, büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular OMI’nin ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.009$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

OMI Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.014 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

ECOMI Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.019 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

OMI Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.029 $ değerine ulaşabilir.

ECOMI Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan ECOMI için 2030 yılında en düşük 0.15 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

OMI Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. ECOMI coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası OMI Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • OMI coin projesi

OMI Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda OMI Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Gate.io
 • AscendEX (Bitmax)
 • OKX
 • BitForex

OMI Coin Nasıl Alınır?

OMI Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek ECOMI coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz ECOMI Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet OMI alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada OMI Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

OMI Coin (ECOMI ) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten ECOMI Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece OMI Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Cos Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

OMI Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan ECOMI, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak OMI Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.008 dolar civarında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

OMI Coin Grafik Yorum ve Analizi

OMI Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan ECOMI Coin, 19 Mart 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Ayrıca akabinde 4 Kasımdan başlayıp sonuna kadar düşmüş ve tepeden alanlar için kötü bir dönem geçmiştir. Şu son birkaç zaman diliminde ise tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat en tepeden alanlar için yeterli bir yükseliş gösterememiştir.

OMI (ECOMI) Yükselir Mi, Düşer Mi?

OMI Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. ECOMI coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

OMI (ECOMI) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. OMI Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak OMI Coin Yorum – ECOMI Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (8 Oy)
Yorum yapın