Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate – Çevirgel Duası

Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate – Çevirgel Duası

Gideni Kesin Döndüren Dua 24 saate yazımız ile karşınızdayız. Gideni Kesin Döndüren Dua, sevgilisi veya eşi tarafından terk edilen birçok kişinin merak ettiği konulardan biri de giden kişiyi geri getirmek için dua etmektir. Birçok insan sevdiklerini geri kazanmak için farklı yollar dener. Bu yollardan biri de dua şeklinde gerçekleşir.

Allah’ın izniyle sevdiklerinin kendilerine dönmesini isteyenler bu çeşitli dualardan yararlanma imkanına sahiptirler. Bu şekilde, eğer bunu gerçek bir inançla yaparlarsa, birçok insan sevdiklerinin kendilerine geri dönmesini sağlayacaktır.Bu yazımızda sizlere okumanız gereken duadan ve bu duanın faziletlerinden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Gideni Kesin Döndüren Dua

Gideni Kesin Döndüren Dua Nisa Suresi 19. ayetini okuduktan sonra yere bağdaş kurup oturur. İkinci su şeridi, ikinci soğutma kirişi üzerine yerleştirilir. Eller semaya kaldırılır, besmele çekilir ve Euzu Billah’ın 7 defa gözleri kapalı Mineşşeranirracim Bismillahirrahmanirrahim söylenir.

Gideni Kesin Döndüren Dua
Gideni Kesin Döndüren Dua

Ama bu arada eski sevgiliyi ve birlikte geçirilen güzel günleri bir düşünelim. Sadece güzel günleri düşünmek oldukça önemlidir. Tartışma, endişe veya gerginlik gibi anları düşünmemek gerekir. Bu işlemlerin sonunda şöyle dedi: “Allah’ım sana en çok değer verdiğin nimetler olan un ve su ile geldim. Bu nimetler hatırına ve bana merhamet eyle. Eski sevgilimin bana geri dönmesi için sana geldim. ” Sana açtığım eli geri çevirme” sözlerini su ve unun üzerine okuyun.

Okuma bittiğinde un su ile karıştırılır. Karıştırıldıktan sonra 7 defa Nisa Suresi 19. ayeti okunur. Okuma bitince unlu su içilir. Burada en önemli şey suyu bir değil üç yudumda içmektir. Bu işlem 7 günde 1 defadan fazla yapılmamalıdır.

En Güçlü Geri Getirme Duası

En Güçlü Geri Getirme Duası okumak isteyen kişiler, farklı dualar aracılığıyla onu en güzel şekilde sunabilirler. Son derece etkili olan namaz kılmak için dışarı çıkanları geri döndürüyorlar. Özellikle namaza katılanların resimlerine bakarak duayı okurlarsa dualarının etkisi daha da artacaktır. Aynı zamanda ayrılanların dönüşünü de hızlandırır.

Sevgilisi veya eşi tarafından terk edilmiş kişiler, ayrılanları geri getiren bir dua ile o kişileri kendilerine geri getirebilirler. Bunun için özellikle Esma’nın bazı kitaplarını okumaları gerekir. 9 Birincisi, bunun için çok etkili olanlar aşağıda sıralanmıştır;

  • Ya Mukalibe’l Kulub
  • Ya Şedidel Batşi
  • Ya Hannan
  • Ya deyyan
  • Ya Mennan
  • Ya Rahman
  • Ya Rahim
  • Ya Cemil
  • Ya Vedud

Sevdiğin Kişiyi Döndürme Duası

Sevdikleri tarafından terkedilen insanlar, ilişkilerinin bu seviyede bitmesini istemezler. Bu nedenle, genellikle sevdikleri insanları kendilerine geri getirmek için farklı yollar denerler. Her şeyden önce, çoğu Sevdiğin Kişiyi Döndürme Duası araştırırlar. Bunun için çeşitli dualar ve uygulamalar vardır. Bu uygulamaları yapanlar, özellikle duaları samimi bir inançla okurlarsa, kişiyi geri getirebilirler.

Duha Suresi Okunuşu:

Vedduha.
Velleyli iza seca.
Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala.
Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula.
Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda.
Elem yecidke yetiymen feava.
Ve vecedeke dallen feheda.
Ve vecedeke ‘ailen feağna.
Femmel yetiyme fela takher.
Ve emmessaile fela tenher.
Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

Okunacak Dualar kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Gideni Kesin Döndüren Dua 24 saate yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.8/5 - (5 Oy)
“Gideni Kesin Döndüren Dua 24 Saate – Çevirgel Duası” üzerine 3 yorum
Yorum yapın