Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Feramat Kullananlar Yorumları – Demir Eksikliği Olanlar Dikkat!

Feramat Kullananlar Yorumları – Demir Eksikliği Olanlar Dikkat!

Feramat Kullananlar Yorumları yazımız ile beraberiz. Bu ilaç kansızlığa karşı geliştirilmiş olan ilaçlar grubunda yer almaktadır. Farklı tüm demir eksiklikleri ile beraber demir eksikliği anemisinin tedavisinde kullanılmaktadır. Bu yazımızda Daha önce hiç bu ilacı kullanmamış olan kişiler için kullananlar yorumlarını bir araya getirdik. Feramat ilacını kullanmak mı istiyorsunuz? Kullanıcıların deneyimlerini okumak mı istiyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Burada gerçek kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Feramat Kullananlar Yorumları

İnsanların bir ilacı kullanmadan önce daha önceden bu ilacı kullanmış kişilerin deneyimlerini dinlemek isterler. Acaba bu ilaç gerçekten işe yarıyor mu? ya da yan etkileri ne kadar sürede geçiyor? gibi soruların cevaplarını öğrenmek istiyorlar. Böyle sorular olunca bizde Feramat Kullananlar Yorumlarını bir araya getirmeye karar verdik.

 • Demir eksikliği sebebiyle kullanmaya başladım fakat midemi ağzıma getiriyor.
 • Kullandığımdan bu yana bende bir yan etki yaratmadı. Demek ki kişiden kişiye değişiyor.

Feramat 100 mg Kullananlar

Feramat 100 mg Kullananlar
Feramat 100 mg Kullananlar

İnsanlar bir ilacı kullanmadan önce daha önceden bu ilacı kullanan kişiler tarafından ilaç hakkındaki yorumları dinlemek istiyorlar. Hal böyle olunca Feramat 100 mg Kullananlar yorumlarını sizler için derledik.

 • Bu ilacı bana doktorum önerdi ama ne kadar kapsül şeklinde olsa da kokusu çok iğrenç. Kullanırken kokusundan rahatsız oluyorum.
 • Demir eksikliği sebebi ile kullanmaya başladım. Herhangi bir yan etkisi ile karşılaşmadım
 • Keşke bu demir eksikliğine başka bir çözüm olsa. İlacı kullandığımda mide bulantısı yapıyor.

Ayrıca, benzer bir yazımız olan Rantudil Kullananlar Yorumları içeriğimize de bakabilirsiniz.

Feramat Kapsül Kullananlar

İlaçları kullanmadan önce yorumlara bakmak artık çok kolay. Böylece ilaç hakkında daha çok fikir sahibi olabiliyorsunuz. Aklınızdaki soru işaretleri kaybolmaya başlıyor ve ilaç hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Feramat Kapsül Kullananlar yorumlarını sizler için bir araya getirdik.

 • Bende fena mide ağrısına sebep oldu.
 • Ben kullanırken sanki iştahımı açtı. Her şeyi yemek istiyorum.

Feramat Yan Etkileri Yorumlar

Tüm ilaçlarda olduğu gibi Feramat ilacının da belirli yan etkileri vardır. Bu ilacın içerisindeki maddelere duyarlı kişilerde yan etkiler görülebilir. Feramat Yan Etkileri Yorumları sizlerle.

 • Karın ağrısı
 • İshal
 • Kabızlık
 • Mide bulantısı
 • Hazımsızlık
 • İştahsızlık
 • Kusma

Feramat Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Bu ilacın düzenli kullanılması sonucunda demir eksikliğinden oluşan belirtilerin azalmasına yardımcı olmaktadır. Bu sebeple Feramat Ne Kadar Sürede Etki Eder? gibi bir soruya tam cevap veremeyiz. Fakat düzenli kullanım devam ederse kısa bir süre içerinde etkisini gösterecektir.

Ayrıca, benzer bir yazımız olan E Vitamini Kapsülü Kullananlar Yorumları içeriğimize de bakabilirsiniz.

Feramat Uyku Yapar Mı?

Merak edilen bir soru olan Feramat Uyku Yapar Mı? sorusu için açıklama yapalım. Bu ilacı kullandığınızda uyku yaratma gibi bir etkisi yoktur. Fakat yan etkilerinden dolayı halsizlik yapma ihtimali vardır.

Feramat Aç Mı Tok Mu?

Sıkça sorulan Feramat Aç Mı Tok Mu? hakkında bilgi verelim. İlacı aç karnına kullanmanız gerekmektedir. Aç karnına içmenin sebebi ise emilimi hızlandırmaktır. Bu da demir eksikliği tedavisi için önemlidir.

Feramat Sivilce Yapar mı?

Feramat, cilt lekelerini ve sivilceleri önlemek veya tedavi etmek için kullanılan bir kremdir. Ancak, herkesin cildi farklıdır ve bazı insanlar Feramat kullanırken ciltte tahriş, kızarıklık veya sivilce oluşabilir. Bu nedenle, Feramat kullanmadan önce bir dermatologa danışmanızı öneririm. Feramat Sivilce Yapar mı? Sorusu çok önemlidir. Dermatologunuz, cildinizin ihtiyaçlarını ve Feramat’ın sizin için uygun olup olmadığını belirlemek için size en iyi tavsiyeleri verecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan bu yazılarımıza da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son olarak Feramat Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızı devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.5/5 - (15 Oy)
“Feramat Kullananlar Yorumları – Demir Eksikliği Olanlar Dikkat!” üzerine 7 yorum
 1. Bu lanet ilacı doktor yazdı. 1 kutu içtim, aşırı koku hassasiyeti oluştu. Et ve yumurta kokusu çok kötü geliyor yiyemiyorsun herseyi. Kahve ve süt ürünleriyle tüketimi uygun değil! Yüzümde gözümde şişlik yaptı; yan etkileri reçetesinde yazıyor. İdrarda koyulaşma vs. oluştu. En önemlisi de adet düzensizliğine sebep oldu, bu ilaçtan sonra adetim kesildi. Adet ağrım var ama adetim gelmiyor; çok pişmanım kullandığıma! Bu ilacı veren doktora da gidip şikayetlerimi bildireceğim. İnşallah düzelir!

  Cevapla
 2. BEN ARTIK ILÂÇ SEKTERÜNÜN INSANLARI IYILESTIRMEK IÇIN ILAÇ URETTIKLERI INANCİNI KAYBETTIM….CUNKU HASTALANDIGINIZDA HANGI ILACI KULLANIRSANIZ KULLANIN NIHAI IYILESTIRMEK IÇIN DEĞİL , HASTALIGI GECICI BASTIRMAK IÇIN URETILIYOR…YANİ TAMAMEN TİCARİ ..OYSA INSAN SAGLIGI HER SEYIN ÜZERINDE OLMALI BÜTÜN DUNYADA ILARLEMIS TEKNOLOJI INSANLIGIN SAGLIKLARINA NIHAİ OLARAK KAVUSMUS HAYAT KALITELERINI ARTIRMIS VE HUZUR İÇERISINDE YASAYABILİR OLABILMELERI IÇIN ILAÇ SEKTÖRUNDE EN UST DUZEYDE KULLANILMALIYDI….ÜSTELİK BU NIHAYİ COZÜMÜ OLMAYAN ILAÇLARIN FIYATLAR SERBEST KOSULLU SUREKLI ARTIRILIYOR….!!!!….

  Cevapla
 3. aç karnına ilaç içemedigim için hiç bir demir ilacı kullanamadım..doktorum feramad yazdı valla tok karnına iki kutu bitirdim hiç bir sorun yaşamadım.hemoglobilinim.8 iken 12 olmuş gayate benim için uygun bir ilaç oldu.

  Cevapla
 4. İlacı 2 ay bı haftadie kullanıyorum ferritin eksikliğin var bu süredir midem de yanma hazımsızlık karın mide sisiligi kabızlık asla peşimi birakmadi mahvoldum bişey yemeden bile pantolonlarımi zor kapıyorum siskinlikten demir ilacı bir lanettie

  Cevapla
Yorum yapın