Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua – Hemen Sonuç Veren Dua!

Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua – Hemen Sonuç Veren Dua!

Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua yazımız ile karşınızdayız. Bilinmelidir ki, meleklerin para getirmesi için dua arayanlar için böyle bir sure yoktur. Meleklerden para istemek yerine dileklerinizi dua ile iletmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca, bereketi artırmak için para için dua bulunur ve oldukça sık aratılan dualar arasındadır. Bunun yanında bu yazımızda en etkili okunacak dualar arasında bulunan bu dua ile alakalı tüm soruları sizin için yanıtladık.

Gün İçinde Para Getiren Dua

Tevekkül, dinimizde en önemli şeylerden biridir. Tevekkül, kişinin arzularına ve isteklerine karşı elinden gelenin en iyisini yapması ve elinden geldiği kadar çaba sarf ettiği müddetçe gerisini Allah’a bırakmasıdır.

Bu nedenle, bir konu hakkında dua ederken en önemli şey, kişinin elinden gelenin en iyisini yapmasıdır. Bu konuda özellikle çağımızın en büyük sorunlarından biri olan para kazanmak için dualar ve ayetler bizlere rehberlik etmektedir. Bir kimse, gücünden ve emeğinden sonra Gün İçinde Para Getiren Dua duaları okursa ihtiyacı olan para hemen gelir ve kazancı bereketlenir.

Gün İçinde Para Getiren Dua
Gün İçinde Para Getiren Dua

Duanın Okunuşu:

 • Bismillahirrahmânirrahîm.
 • Elhakümüt tekasür
 • Hatta zürtümülmekabir
 • Kella sevfe ta’lemun
 • Sümme kella sevfe ta’lemun
 • Kella lev ta’lemune ılmel yekıyn
 • Le teravünnelcehıym
 • Sümme leteravünneha aynelyakıyn
 • Sümme le tüs’elünne yevmeizin anin neıym

Duanın Anlamı:

 • Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle.
 • O çokluk kuruntusu sizleri oyaladı,
 • Ta kabirlere kadar gidip ziyaret edişinize kadar!
 • Öyle değil, ileride bileceksiniz!
 • Sonra yine öyle değil, ileride bileceksiniz!
 • Öyle değil, kesin olarak bilseniz,
 • Andolsun ki, cehennemi mutlaka

Acil Para Getiren Dua

Günümüzün en önemli sorunlarından biri şüphesiz paradır. Dinimizde de para sorununu çözen dualar vardır. Acil Para Getiren Dua din bilginleri tarafından kitaplara not edilmiş ve günümüze kadar gelmiştir. Acil paraya ihtiyacınız varsa, paranın hemen gelmesini istiyorsanız, aşağıdaki duaları tevekkül ederek okuyabilirsiniz.

Duanın Okunuşu:

Yâ Allahu, yâ Rabbi, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, Yâ Zel Celâli ve ikram. Es’elüke bismikel azîmil-a’zami Enterzukanî helâlen tayyiben. Alahümme in kâne rızkunâ fissemâi enzilhu ve in kâne fil ardi ezhirhu ve in kane ba’iden karribhu ve in kâne kâriben yessirhü. Ve in kâne kalîlen kessirhü. Ve in kâne kesîren ihfazhü bilbereketi

Duanın Anlamı:

Yüceler yücesi olan isminin hakkı için senden isterim. Bana helâl rızık ver. Allah’ım, eğer rızkımız semada ise onu indir. Eğer yerde ise onu çıkar. Uzakta ise onu yaklaştır. Yakın ise kolaylaştır. Az ise çoğalt. Çok ise onu bereketlendir.

Meleklerin Yardımı İçin Dua

Allah, kullarına tahmin edemeyeceği kadar çok melek görevlendirmiştir. Bu melekler bizi korumakla görevlidirler ve şüphesiz onları bize Allah göndermiştir. Bize gönderilen, korunmakla görevli meleklerin, işimiz olduğunda işimizi kolaylaştırdığını anlarız. Dilerseniz 41 Vakıa Suresini Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz. Meleklerin Yardımı İçin Dua şu şekildedir;

Duanın Okunuşu:

Ve le kad halaknel insane ve na’lemu ma tuvesvisu bihi nefsuh ve nahnu akrabu ileyhi min hablil verid yetelekkal mutelekkıyani anil yemini ve aniş şimali kaıyd. Ma yelfizu min kavlin illa ledeyhi rakıybun atid

Anlamı:

Gerçek şu ki, insanı biz yarattık ve nefsinin ona neler fısıldadığını da çok iyi biliyoruz. Çünkü biz ona şah damarından daha yakınız. Onun sağında ve solunda oturmuş iki kayıtçı melek, onun her söz ve davranışını yazmaktadır. Ayrıca yanında onu gözetleyip duran ve ağzından çıkan her bir sözü anında kaydeden bir melek vardır.

Meleklerin Para Getirme Duası

Meleklerin Para Getirme Duası Dua ile yapılan işlere cevap bulmanız sizin için zor olmayacaktır. Mal satarken veya hizmet verirken duaya yönelmek en doğrusudur. Gün içinde sık sık dua etmek kişinin kötülüklerden uzaklaşmasını sağlar. Hayırlı ve bereketli kazanç için de önemli bir yere sahiptir. Bunun için duadan kaçınmayın ve sık sık dua etmeye özen gösterin.

Bunun yanında bu kategorideki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Meleklerin Para Getirmesi İçin Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

3/5 - (2 Oy)
Yorum yapın