Ana Sayfa » Fiyatları » Azerbaycan PS5 Fiyatları 2023 – Bakü PS5 Fiyatları

Azerbaycan PS5 Fiyatları 2023 – Bakü PS5 Fiyatları

Azerbaycan PS5 Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Sony’nin yeni çıkarmış olduğu PS5 ülkemizde oldukça fazla sevilmiştir. Fakat fiyatının biraz fazla olmasından dolayı insanlar komşu ülke olan Azerbaycanda’ki PS5 fiyatlarını merak etmektedir. Çünkü kimlikle ziyaret edilebilen bir ülke olduğu için hem orayı gezip hem de kendilerine PS5 almak isteyen birçok insan vardır. Yazımız içerisinde sizlere Azerbaycandaki fiyatlardan bahsedeceğiz. Ayrıca dilerseniz fiyatları kategorimizde yer alan çeşitli yazılara da bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Bakü PS5 Fiyatları 2023 ?

Bakü PS5 Fiyatları
Bakü PS5 Fiyatları

Kardeş ülke olan Azerbaycan’da PS5 fiyatları ülkemize nazaran çok uygundur. Bu yüzden PS5 almak isterseniz hem bu güzel ülkeyi ziyaret edip hem de PS5’inizi alabilirsiniz. Çıktığı ilk günden beri oyuncuların oldukça çok sevdiği PS5 birçok özelliği de içinde barındırmaktadır. Özellikle yükleme hızı açısından çok fazla tercih edilmektedir.

Dilediğiniz oyunu hızlı ve daha canlı oynamak için satın alabilirsiniz. Ayrıca PS5 kolları da diğer serilere göre farklıdır. Fakat bunu sevmeyen insan sayısı bir hayli fazladır. İşte Bakü PS5 Fiyatları 2023 şu şekildedir:

  • Sony PlayStation 5 Standart Edition fiyatı: 1550 Manat

Azerbaycan PS5 Fiyatları

İçerisinde sayısız yeni oyunları oynayabileceğiniz PS5 sizlere daha iyi grafik ve daha hızlı yükleme süreleri yaratmaktadır. Özellikle PS4’den PS5’e geçen insanların birçoğu satın aldıkları için hiç pişman değildir. Şu zamana kadar çıkarılan en büyük ev konsolu olan PS5 görünüş olarak da oldukça dikkat çekmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan PS5 Amerika Fiyatı yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Azerbaycan PS5 Fiyatları şu şekildedir:

  • Sony PlayStation 5 825 GB = 1310 Manat

Playstation 5 Qiymeti İrşad

Sony’nin şu ana kadar üretmiş olduğu en güçlü Playstation olan PS5 oyuncular tarafından büyük beğeni toplamıştır. Fakat ülkemizde biraz pahalı olmasından dolayı maalesef herkes satın alamamaktadır. Bu yüzden yurtdışındaki ülkelerin PS5 fiyatlarını araştırmaktadırlar. Özellikle kardeş ülkemiz Azerbaycan’da PS5 gayet uygun fiyata satılmaktadır. Çok fazla merak edilen Playstation 5 Qiymeti İrşad 1550 manattır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Almanya PS5 Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğer isterseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Azerbaycan PS5 Fiyatları yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

5/5 - (4 Oy)
Yorum yapın