Ana Sayfa » Fiyatları » Gürcistan Apple Watch Fiyatları 2023 – Batum Ucuz Mu?

Gürcistan Apple Watch Fiyatları 2023 – Batum Ucuz Mu?

Gürcistan Apple Watch Fiyatları 2023 yazımız ile karşınızdayız. Ülkemizdeki hemen hemen her ürünün fiyatları günden güne artmaktadır. Hal böyleyken de diğer ülkelerdeki bilgisayar, telefon, Airpods ve Apple Watch gibi teknolojik cihazların fiyatlarını yakından takip ediyoruz. Sizlere yazımızda Batum Apple Watch fiyatları hakkında bilgi vereceğiz:

Gürcistan Apple Watch Fiyatları 2023

Hepimizin de bildiği üzere son zamanlarda akıllı saat fiyatları çok yükselmiş durumdadır. Bu durumda insanlar da farklı ülkelerden daha uygun fiyatlara bu tür teknolojik aletleri getirmenin bir yolunu arıyorlar. Gürcistan Apple Watch Fiyatları 2023 yılında da ülkemize nazaran oldukça uygundur ve aşağıdaki gibidir. Bunun yanında Watch ürünlerini kullanmanız için Gürcistan’daki iPhone fiyatlarına da bakabilirsiniz. İlgili yazıya gitmek için Gürcistan Telefon Fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Apple Watch ModeliFiyatı
Apple Watch Series 8 GPS 45mm1599 ₾ = 11.126 TL
Apple Watch Ultra 49mm2999 ₾ = 20.867 TL
Apple Watch Series SE GPS 44mm999 ₾ = 6.951 TL
Apple Watch Series 8 GPS 41mm1499 ₾ = 10.430 TL
Gürcistan Apple Watch Fiyatları

Gürcistan’da Apple Watch Fiyatları

Ülkemizde elektronik ürünlerin fiyatları arttığı gibi Apple Watch fiyatları da artıyor. Hal böyle olunca insanlar yurt dışındaki teknolojik aletlerin fiyatlarını merak ediyor. Yukarıdaki tabloda da bahsettiğimiz gibi Gürcistan’da Apple Watch Fiyatları hakkındaki detaylı araştırmamız sonucunda güncel fiyatlar görüldüğü gibidir.

En popüler akıllı saat hangisidir diye soracak olursanız eğer, Apple Watch Ultra modeli tam size göre olacaktır. Apple Watch Ultra 49mm fiyatı da 2999 ₾ = 20.867 TL şeklindedir.

Bunun yanında Almanya Telefon Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Batum Apple Watch Fiyatları

Batum Apple Watch Fiyatları
Batum Apple Watch Fiyatları

Akıllı saat ürünleri de tıpkı dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar gibi pahalı olmuşlardır. Pahalılığın sebebi daha ergonomik olması ve de benzer özellikteki ürünlerin daha ufak ve maliyetli üretilmesinden kaynaklıdır. Bunun yanında Gürcistan’da Apple Watch Ne Kadar? sorusu sıkça sorulmaktadır. Bunun sebebi ise ülkemizden daha da uygun olduğundan dolayı yurtdışından getirtmeyi insanlar daha çok tercih etmektedir.

Batum Apple Watch Fiyatları konusunda tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü bir çok versiyonu vardır. Ancak en popüler Apple Watch modellerinin sıfır fiyatlarını sizler için paylaşalım.

  • Apple Watch Series SE GPS 44mm sıfır ürün için 999 ₾ = 6.951 TL olmaktadır.

Bunun yanında Gürcistan Telefon Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Gürcistan Apple Saat Fiyatları

Apple markasının ürettiği popüler bir ürün olan Apple Watch Ultra, genellikle en çok kullanılan akıllı saatlerden birisidir. Türkiye’deki fiyatların sürekli pahalanması sebebiyle vatandaşlar diğer ülkelerdeki ürünlerin fiyatlarını merak ediyorlar. Hal böyle olunca biz de Gürcistan Apple Saat Fiyatları hakkında fiyat araştırması yaptık.

  • Apple Watch Ultra 49mm = 1.065 € şeklindedir.

Apple Watch Gürcistan Fiyatı

Ülkemizde son zamanlarda artan teknolojik ürünlerin fiyatlarından dolayı insanlar yurtdışındaki akıllı saatlerin fiyatını merak etmektedir. Bizde sizler için yaptığımız araştırmalar sonucunda Apple Watch Gürcistan Fiyatını bulduk. Gürcistan Apple Watch Series SE GPS 49mm 999 Lari‘ye denk gelmektedir.

Apple Watch 8 Gürcistan Fiyatı

Apple Watch 8 Gürcistan Fiyatı oldukça ülkemize nazaran daha uygun fiyata satılmaktadır. Bu fiyat 1599 Lari‘ye denk gelmektedir. Dilerseniz Gürcistan’ı ziyaret edip buradan Apple Watch’da satın alabilirsiniz.

Apple Watch 7 Gürcistan Fiyatı

Apple Watch akıllı saatinizi internete bağlayarak telefonla gelen aramaları görmenin yanında yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca mesaj da gönderebilirsiniz. Çok fazla merak edilen Apple Watch 7 Gürcistan Fiyatı 1249 Lari‘ye denk gelmektedir.

Apple Watch Ultra Gürcistan Fiyatı

Eğer büyük ekranda bir akıllı saat arıyorsanız Apple Watch Ultra tam size göre. Özellikle dışarıya sık sık çıkan insanlar için çok önemlidir. En zorlu dış ortamlara karşı kendisini koruyarak çalışan Apple Watch Ultra’yı 60 saate kadar kullanabilirsiniz. Ülkemizde fiyatının yüksek olmasından dolayı insanlar Gürcistan’daki fiyatları merak etmektedir. İşte Apple Watch Ultra Gürcistan Fiyatı 2999 Lari’dir.

Son olarak Gürcistan Apple Watch Fiyatları ile alakalı merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik, aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı içeriklerimize de aşağıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Batum Apple Watch Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımınız devamı gelecektir. Takipte kalın.

3.5/5 - (12 Oy)
Yorum yapın