Ana Sayfa » Fiyatları » Bulgaristan PS5 Fiyatları 2023 – Sofya PS5 Fiyatları

Bulgaristan PS5 Fiyatları 2023 – Sofya PS5 Fiyatları

Bulgaristan PS5 Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Oyun oynamayı seven insanlar için PS5 çok iyi bir alternatiftir. Çünkü bu teknolojik alette birçok oyunu oynayabilirsiniz. En çok oynanan oyunların başında gelen FIFA 23 ülkemizde çok fazla satılmıştır. Bu yüzden bunu oynayabileceğiniz en iyi yer şüphesiz PlayStation’dur. Fakat ülkemizdeki PS5 fiyatlarından dolayı birçok insan satın alamamaktadır. Bu yüzden komşu ülke Bulgaristan’daki PS5 fiyatlarını merak etmektedir. Yazımız içerisinde sizlere bu fiyatlardan bahsedeceğiz. Ayrıca dilerseniz fiyatları kategorimizde yer alan çeşitli yazılara da bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Bulgaristan’da PS5 Fiyatları 2023🎮

Bulgaristan’da PS5 Fiyatları 2023 çok fazla merak edilmektedir. Çünkü oldukça uygun fiyata satılan teknolojik aletlerin olmasından dolayı vatandaşlarımız bu güzel ülkeyi ziyaret edip eli boş dönmemeyi düşünmektedir. Bu yüzden gitmeden önce fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler. Bulgaristan’da PlayStation fiyatları 500 Euro‘dan başlamaktadır.

Sofya PS5 Fiyatları

Sofya PS5 Fiyatları
Sofya PS5 Fiyatları

Bulgaristan’ın başkenti ve en büyük şehri olan Sofya’da PS5 fiyatları ülkemize nazaran oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Bununla birlikte telefon, bilgisayar, Apple Watch gibi birçok teknolojik alette çok uygun fiyata satılır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Gürcistan PS5 Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Sofya PS5 Fiyatları şu şekildedir:

  • Sony PlayStation 5 = 500 Euro(977 Leva)

Bulgaristan PS5 Fiyatı

Esrarengiz doğasının yanında harika bir geçmişe sahip olan Bulgaristan Avrupa’nın en büyük 16. ülkesidir. Bunun dışı da ekonomisi son yıllarda oldukça iyiye gitmektedir. Bu yüzden burada yaşam oldukça iyidir. Özellikle ülkemizdeki vatandaşlar bile alışveriş yapmaya buraya gitmektedir. Teknolojik aletlerden PS5, telefon, bilgisayar, airpods her şey çok uygun fiyata satılmaktadır. İşte Bulgaristan PS5 Fiyatı yaklaşık olarak 500 Euro’dur.

Bulgaristan’dan PS5 Almak Mantıklı Mı?

Bulgaristan’dan PS5 Almak Mantıklı Mı? Sorusu özellikle yeni PS5 alacak insanların en çok merak ettiği sorudur. Çünkü ülkemizdeki fiyatların yüksek olmasından dolayı insanlar burayı ziyaret edip diledikleri teknolojik aleti satın alıp geri dönmeyi düşünmektedir. Bu kesinlikle çok mantıklıdır. Çünkü gidip satın almanız ülkemizde almanızdan daha uygun fiyata olacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan İran PS5 Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğer isterseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Bulgaristan PS5 Fiyatları yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın