Ana Sayfa » Fiyatları » BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı 2023 – 2’li ve 4’lü Çeşidi

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı 2023 – 2’li ve 4’lü Çeşidi

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Fiyatlar 2023 zamlarından etkilenmiş durumdadır. Ev de hamburger keyfinin en ucuz ve kolay yollarından biri BİM markette  aldığımız hamburger ekmekleri ile pratik bir şekilde hazırladığımız hamburgerler olmaktadır.

Fakat 2023 yılı zamları da beraberinde getirdi. Tüm ekmek gruplarına gelen zamlar BİM marketler zincirine de ciddi oranda yansımaktadır.  Susamlı ve susamsız olarak ikiye ayrılan BİM hamburger ekmeği fiyatı da bu çeşitliliğe göre değişiklik gösteriyor. Zam oranlarının sürekli değişiklik göstermesiyle güncel bir fiyat vermek zor bir süreç haline gelmektedir. Bunun yanında diğer ürünlerin fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Bim Gurme Hamburger Ekmeği Fiyatı ⭐

Bim Gurme Hamburger Ekmeği Fiyatı
Bim Gurme Hamburger Ekmeği Fiyatı

Hamburger ekmeği genellikle kaba veya ince kabuklu, kalın veya ince tabanlı, oval veya yuvarlak bir ekmek türüdür. Bunlar genellikle buğday unu, su, maya, tuz ve diğer malzemeler kullanılarak hazırlanır. Bu ekmek türü hamburger patty’si ve diğer malzemelerin bulunduğu bir hamburger sandviç için kullanılır. Genel olarak, hamburger ekmeği lezzetli ve yumuşak olmasının yanı sıra hamburger malzemeleri ile uyumlu olması beklenir. Güncel olarak Bim Gurme Hamburger Ekmeği Fiyatı 24.25 TL‘dir.

BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı 🟢

BİM marketlerde hamburger ekmeği Ekmekcik hamburger markası adında birleşir. Ekmekcik hamburger ekmeği fiyat 2’li ve 4’lü olarak değişkenlik gösteriyor. En yakın BİM marketi şubesini ziyaret ederek güncel ekmek fiyatlarını öğrenmek mümkün. Diğer marketlere göre biraz daha ucuz sayılabilecek BİM Ekmekcik hamburger en çok satılan ve lezzetli hamburger ekmeğidir.

Özellikle çocukların en çok sevdiği fastfood yiyeceklerinden olan hamburger pahalılık nedeniyle pratik annelerin Bim hamburger ekmekleri ile hazırladıkları hamburgerler çok sık tüketilen ekmek türlerinden olmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bim Dost Yoğurt 3 Kg Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  • BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı: 24.25 TL

BİM Hamburger Ekmeği 2’li Çeşidi

Restoranlarda ki hamburger ekmeğine benzerliği ile çok tercih edilen BİM hamburger ekmeği fiyatı bakımından da restoranlardan çok daha uygundur. Ekmekcik markasının üretimi ile hazırlanan 2’li hamburger ekmeği puf dokusuyla iştah açıcıdır. Son kullanma tarihini kontrol ettiğinizden fazla 15 gün içerisinde tüketilmesi gerekir. Bu zamana kadar dolapta muhafaza edilirse yumuşaklığından bir şey kaybetmeyecektir. Özellikle BİM hamburger ekmeği 2’li olarak tek bir hamburger ekmeği 150 gr olduğundan ikisi birden toplam gramı 300gr’dır. Bununla birlikte kalori değerleri ise düşüktür.

BİM 4’lü Hamburger Ekmeği Çeşidi

BİM ’in anlaşmalı firmalarından biri olan Ekmekcik BİM ‘in anlaştığı en uygun fiyata sahip firmalardandır. Fakat 2023 yılı ekmeklere gelen zamlarla bu çok tercih edilen hamburger ekmekleri zamlardan etkilenerek fiyatlarını güncelledi. BİM 4 lü hamburger ekmeği Fiyatı da bu zamlardan en çok etkilenen ürünü oldu. Güncel fiyatları için en yakın BİM market şubesine uğrayabilirsiniz. BİM hamburger ekmekleri özel ambalajları ile günlük taze olarak gelir ve ertesi gün için yeniden satışa sunulmaz.

BİM Ekmek Fiyatları

2023 yılının zam şampiyonu ekmekler oldu. Gündelik hayatımızda öğünlerimizden eksik etmediğimiz ekmeklere gelen zamlarla BİM ekmek fiyatları da nasibini aldı. Lezzetli ekmekleriyle birçok insanın tercih ettiği ekmekler arasında P marketin Ekmekcik markalı ekmekleridir.

Özellikle atıştırmalık olarak tercih edilen ve lezzeti bakımından damak tadımıza iştah açıcı bir lezzet katan bu ekmekler fiyatları değişse de tüketimi asla azalmıyor. Hamburger, sandviç ve birçok ekmek çeşitleriyle farklı bir lezzete sahiptir. BİM güncel ekmek fiyatlarını en yakın BİM markete uğrayarak kontrol edebilirsiniz. Özellikle BİM güncel 2’li hamburger, BİM güncel 4’lü hamburgeri insanlar çok fazla tercih eder. BİM güncel susamlı hamburger, BİM güncel ekmek fiyatları dönem güncellenmektedir. Tüketicilerin sıklıkla tercih ettikleri Pp ekmek çeşitleri lezzet tadıyla ve özel ambalajlarıyla hijyenik bir ortamda muhafaza edilmektedir.

BİM Ekmekcik marka hamburger besin değerlerinde yüzde 14 yağ bulunur. Ayrıca içerisinde yüzde 70 karbonhidrat, yüzde 16 protein vardır. Kalori bakımından en düşük kaloriye sahip hamburger ekmekleridir. Pratik atıştırmalık olarak tercih edilen ve çok sık satılan hamburger ekmeğidir. Diğer marketlere nazaran BİM ‘in üreticiden doğrudan halka satışı olduğu için uygundur.

2023 yılı zamlar bakımından ne kadar zorlayıcı olsa da tüketiciler BİM hamburger fiyatlarını sık olarak merak etmektedirler. Sürekli değişen fiyatlar için güncel bir fiyat söylemek zor. Fakat en yakın BİM market şubesinden fiyatları takip etmek mümkün olmamaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bim Döner Fiyatı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak BİM Hamburger Ekmeği Fiyatı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın