Ana Sayfa » Fiyatları » Long John Viski Fiyat – Long John Viski Fiyatı 2024 – Zamlı Fiyatlar!

Long John Viski Fiyat – Long John Viski Fiyatı 2024 – Zamlı Fiyatlar!

Long John Viski Fiyat yani Long John Viski Fiyatı 2024 yazımız ile sizlerleyiz. İskoçya, ABD, İrlanda gibi ülkelerde daha fazla tüketilmekte olan viskiler üretimde oldukça uzun aşamalardan geçmektedir. Dinlendirilme süreleri bir yıl olabilirken, kimi zaman yirmi yıla kadar çıkmaktadır. Bu yazımızda sizlere uzunca yolculuklar yapan Long John Viski ile ilgili genel bilgiler, ücret bilgisi ve yorumları sunacağız. Farklı alkol markalarının da bulunduğu fiyatları kategorimize bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Long John Viski Nerenin? ⭐

Yazımızın konusu olan Long John viski ile alakalı güncel bilgi tablosu aşağıda belirtilmiştir.

Viski Adı:Long John 🟢
Alkol Oranı:%40
Nerenin:İskoçya
Tip:Harman Viski

Long John Viski Fiyat 2024

Fiyat bilgisi vermeden önce ilk olarak viskimiz hakkında genel bilgileri verelim. İskoçya kökenli olan Long John, %40 alkol oranına sahiptir. 1800’lü yıllarda üretime başlamış ve bununla birlikte hala devam etmektedir. İçimi oldukça yumuşak olan viski, alkol fiyatlarının artışı nedeniyle daha çok tercih edilmektedir. Viskiler içerisinde daha uygun fiyata sahiptir. Ülkemizde de satışı yapılmaktadır. Sizler için tüm özellikleriyle listelediğimiz Long John Viski Fiyat listesi aşağıda yer almaktadır.

Long John 35’lik Fiyat

Viski daha çok keyif içkisi olarak bilinmektedir. Ortalama 2 bardak kadar içmek isteyen kişilerin tercih edebileceği 35’lik şişeler en ama en uygun fiyatlı olanlardır. Sek, kokteyl, buzlu birçok farklı içimi vardır ve bunun yanında tamamen tercihe bağlıdır. Highland maltının ön planda olduğu ve aynı zamanda çok uzun süre yıllanmamış olan bu viski için çokça merak edilen fiyat ise şu şekildedir:

  • Long John 35’lik Fiyat: 310+ TL

Long John Viski 50’lik Fiyat

Long John Viski 50'lik Fiyat
Long John Viski 50’lik Fiyat

Sürekli yenisi gelen alkol zamlarından ne yazık ki en çok nasibini alanlardan biri de viskiler oldu. Çetrefilli yapım süreçlerinin sonunda satışa sunulan viskiler raflarda sadece incelenmeyi bekliyor. Hal böyle olunca da en uygun fiyatlı viskiler kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Ülkemizde uygun olanların çoğu satılmasa da, Long John gibi birçok marka satışta bulunmaktadır. Büyük bir çoğunluğunun fiyatına göre daha ucuz olan viskinin 50’lik fiyat listesi ise şu şekildedir:

  • Long John Viski 50’lik Fiyat: 440+ TL

70’lik Long John Fiyat

Ne yazık ki 70’lik alkol ürünleri gittikçe tavan fiyata ulaşmaktadır. Özel tüketim vergisi ile birlikte rakı fiyatları, viski fiyatları ve aynı zamanda tüm alkol fiyatlarında çok büyük artış yaşanmıştır. Kişiler de en ucuz viski hangisi araştırması yapmaktadır. Hala uygun olan fiyat bandını korumakta olan Long John:

  • 70’lik Long John Fiyat: 600+ TL

Long John Viski 100’lük Fiyatı

Daha çok is, odunsu tatları alabileceğiniz Long John Viski bunun yanında içerisinde bulunan karamel aromasıyla yumuşak bir içim sunmaktadır. Narenciye birleşimi ile birlikte harika bir ürün ortaya konulmuştur. Fiyat performans ilişkisi göz önünde bulundurularak tercih edilebilecek bir üründür. Çoğu kişi tarafından severek tüketilmektedir. Son olarak:

  • Long John Viski 100’lük Fiyatı: 850+ TL

Ayrıca Passport Viski Fiyat yazımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Long John Viski Yorum

Kullanıcılar için en önemli kısım olan Long John Viski Yorum bölümündeyiz. Damak tadına göre ürünü bambaşka şekilde değerlendiren kişiler olmaktadır. Tam bir tespit sağlamasa da yorumlar herkes için önemlidir. Ürünü almadan önce yorumları incelemek isteyen kullanıcılar için derlediğimiz Long John Viski Yorumları şu şekilde:

  • “Aynı bantta olan viskilere göre daha çok tercih edilebilir.”
  • “Fiyat performans açısından çok beğendiğim bir viski.”
  • “Güncel viski fiyatlarına bakıldığında eh işte olarak yorumlayabileceğimiz bir viski. Mecbur kalındığında içilebilir.”

Yazımızın sonuna yaklaşırken sizler için son olarak Long John Viski ile ilgili soruları yanıtladık:

Son olarak güncel paylaşılan diğer fiyatları yazılarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tüm merak ettikleriniz için bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Long John Viski Fiyat yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyatları yazılarımız için takipte kalınız!

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın