Ana Sayfa » Fiyatları » Blackpink Konser Biletleri Fiyatları 2024 – Konser Bileti Kaç TL

Blackpink Konser Biletleri Fiyatları 2024 – Konser Bileti Kaç TL

Blackpink Konser Biletleri Fiyatları ve Blackpink Konser Bileti Kaç TL? ile alakalı yazımız ile karşınızdayız. Sıkça merak konusu olan Blackpink konser bileti kaç dolar? sorusunun cevabını da burada vereceğiz. Dünyanın en popüler ve sevilen gruplarından Blackpink’in Türkiye’de yaptığı ve yabancı ülkelerdeki konser bileti fiyatları hakkında tüm detayları paylaşacağız. Hem tarihleri ile alakalı hem de fiyatları ile alakalı bilgiler sizlerle olacak. Bunun gibi diğer merak ettiğiniz grupların konser bileti fiyatları için kategori bağlantımıza tıklayabilirsiniz.

Blackpink Konser Biletleri Fiyatları 2023 ⭐

K-pop, Hip Hop, Trap ve EDM tarzı ile birçok gencin hayran olduğu Blackpink grubu sık sık konser vermektedir. Ülkemize ise nadiren de olsa ziyaretlerini yapmaktadırlar. Bu konserler genellikle yılda 1 veya 2 yılda 1 kez gerçekleşmektedir. Ücretleri ise aşamalı biçimde aşağıda verilmiştir. İşte çok merak edilen Blackpink Konser Biletleri Fiyatları 2024:

Konser Oturma YerleşimiFiyatı (₺)
İlk Sıralar (İlk 8-10 sıra)10000₺
Orta Sıralar6000₺
Sahne Sol-Sağ Yan Taraflar5000₺
En Arka Sıralar4.239-4.650 TL

Blackpink Konser Biletleri Kaç TL 2024

Blackpink Konser Biletleri Kaç TL
Blackpink Konser Biletleri Kaç TL

4 adet üyesiyle gençlerin aşık olduğu Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa. Son derece sık konser vermektedirler. Amerika’daki ortalama bilet fiyatları 2024 yılında 300-500 Dolar bandındadır. Fakat yer yer bu fiyatlar 1000 dolara kadar da çıkabilmektedir. Bilet fiyatlarındaki bu kadar fazla fiyat değişikliğinin en büyük sebeplerinden biri de konser alanındaki konum ve özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Ülkemizde Blackpink Konser Biletleri Kaç TL 2024 yılı içerisinde ortalama 5-6 bin TL bandındadır.

Blackpink Konser Biletleri Ve Fiyatları

Her ülkedeki fiyatlar değişiklik göstermektedir. Özellikle de katılımcı sayısı, ülkenin ekonomik durumu ve hava koşulları gibi durumlar göz önüne alınmaktadır. Bu şekilde de fiyatlar belirlenmektedir. Aşağıda Amerika’daki şehirlerde Blackpink Konser Biletleri Ve Fiyatları verilmiştir. Özellikle şunu belirtmemiz gerekiyor. Aşağıdaki fiyatlandırmalar yaklaşık fiyatlardır. Konser alanındaki konuma ve özelliklere göre fiyatlar değişmektedir.

Yurtdışı Konser YerleriBilet Fiyatı ($)
Newark$350.00
Chicago$220.00
Los Angeles$400.00
London$600.00
Hamilton$350.00
Paris$300.00

Blackpink Konser Bileti Kaç Dolar?

Blackpink konser bilet fiyatları, konserin yapılacağı yere, konsere erişilebilirliğe ve diğer faktörlere göre değişebilir. Ayrıca, biletlerin satışı öncesinde veya konser günü fiyatlar da değişebilir. Bu nedenle, Blackpink konser bilet fiyatının tam olarak kaç dolar olduğu kesin olarak belirlenemez. En doğru fiyat bilgisi için, konserin düzenlenmesi planlanan resmi web sitesine veya bilet satış platformlarına bakmanız önerilir.

Blackpink İstanbul Konseri Ne Zaman

Ülkemizde de oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Blakpink grubunun fiyatlarını çok fazla insan merak etmektedir. Bilgi kirlilikleri ve doğru olmayan fiyatlara bakıldığında büyük bir problem teşkil etmektedir. İşte Blackpink İstanbul Konseri Ne Zaman sorusunun cevabı:

Born Pink adıyla yapılan dünya turu 2024 yılında çok beğenildi. Kuzey Amerika’dan Avrupaya kadar gidilen bu konser serüvenine Singapur, Tayland ve Avustralya’yı da katmak istiyor. Bunu de 2024 yılında yapacaklarını belirttiler. 2024 yılında en büyük Dünya turunu yapmayı hedefledikerini açıklayan Blackpink grubu henüz hangi ülkelere ve hangi mekanlara gideceklerini açıklamadılar. Gitmek istedikleri ülkeler arasında belki de Türkiye’de olabilir.

Blackpink Türkiye Konseri Ne Zaman

Maalesef, şu an için Blackpink’in Türkiye’de bir konseri olup olmayacağına dair herhangi bir resmi duyuru yapılmamıştır. Bu nedenle, Blackpink’in Türkiye’de bir konser vereceği tarihi kesin olarak bilemiyorum. Ancak, grup genellikle dünya çapında konserler veriyor ve Türkiye’deki hayranları için bir konser düzenleme olasılıkları yüksek. Hayranları yeni konser tarihleriyle ilgili resmi duyuruları takip edebilirler.

Blackpink Konser Biletleri Fiyatları Türkiye‘de merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik.

Diğer fiyatları ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Blackpink Konser Biletleri Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

4.2/5 - (30 Oy)
“Blackpink Konser Biletleri Fiyatları 2024 – Konser Bileti Kaç TL” üzerine 97 yorum
 1. Konser cidden çok iyiydi. Ben yan terafları seçtim çok iyiydi yani jennie bana slm flaş verdiği(el salladı) çok güzel ve ucuzdu yanı “NEW YORK’TAKİNE GİTTİM”.

  Cevapla
 2. Aslında konser bileti fiyatı o kadarda fazla değilmiş.Ama annemler gelseler bile beni göndermeyeceklermiş😭

  Cevapla
 3. ARKLAR İNANMICAKSINIZ AMA BEN BLACPİNK KONSERİNE GİTTİM LİSA BENİ SAHNEYE ALDI JENNİE İLE RAP YAPTIK ROSE BANA LİCSTİCK VERDE VE JİSOO BANA DEDİ Kİ GEL BİZİMLE OL AMA BEN BİRAZ DÜŞÜNDÜM SONRA TAMAM GELİYİM DEDİM VE GİTTİM.

  Cevapla
  • aynen hatta lisa seni yanağından öpmüştür sen müqq sün knk demiştir
   kesin yaniii

   Cevapla
  • Eminim canım bizde gittik en ön sıradaydık lisa beni aldı sahneden arkaya yolladı çıkışta yemeğe giden dedi😄

   Cevapla
  • Ayayayay inş ya annemler söz verdi teyzemle beni İstanbul veya Ankara’da fln olursa göndereceklerrr

   Cevapla
 4. Ben şimdi Black pink konserindeyim biz bi otel tuttuk sonra oturuyordum ses geldi (şarkı) bi baktım konser babama dedim gidelim tm dedi geldik en ön sıradayım ben çok ses geliyo ben onu çekerken (rose) beni çek ti sonra iki dakika numarasını aldım foğtarafını attı sonra sildim sonra bay bay dedi başka şarkıya geçtiler yani(born pink)’ e🖤🖤💖💖💖💖💖💖💙💖💖💖💖

  Cevapla
 5. Annem bana söz verdi Amsterdam deki konsere gidicez ama fiyat lar çok pahalı biz euro yapıp gitcez umarım gidebiliriz en ön sıra yı alcaz ya bu nedir 10000$ nedir yaa kim bu kadar zengin olur ya yayağan🥺

  Cevapla
 6. Ya uff benim ailem kpop ve blackpinki sevmiyor o yüzden konsere gitmek bedava bile olsa götürmezler blackpink dergilerimi bile zor zar aldırdım ama İstanbul’a gelirlerse benim bazı akrabalarım İstanbul’da yaşadıkları için onların evine gideriz ve para biriktirdiğimden kendi paramla konsere inş. Giderim

  Cevapla
 7. Konser gerçekten mükemmeldi Lisa jeni Rose kişi benimle Korece konuşup fotoğraf çektiler✨

  Cevapla
 8. Konser gerçekten mükemmeldi Lisa jeni Rose jiso binimle Korece konouştu

  fotoğraf çektiler ✨✨

  Cevapla
Yorum yapın