Ana Sayfa » Fiyatları » Blackpink Konser Biletleri Fiyatları 2023 – Konser Bileti Kaç TL

Blackpink Konser Biletleri Fiyatları 2023 – Konser Bileti Kaç TL

Blackpink Konser Biletleri Fiyatları ve Blackpink Konser Bileti Kaç TL? ile alakalı yazımız ile karşınızdayız. Sıkça merak konusu olan Blackpink konser bileti kaç dolar? sorusunun cevabını da burada vereceğiz. Dünyanın en popüler ve sevilen gruplarından Blackpink’in Türkiye’de yaptığı ve yabancı ülkelerdeki konser bileti fiyatları hakkında tüm detayları paylaşacağız. Hem tarihleri ile alakalı hem de fiyatları ile alakalı bilgiler sizlerle olacak. Bunun gibi diğer merak ettiğiniz grupların konser bileti fiyatları için kategori bağlantımıza tıklayabilirsiniz.

Blackpink Konser Biletleri Fiyatları 2023 ⭐

K-pop, Hip Hop, Trap ve EDM tarzı ile birçok gencin hayran olduğu Blackpink grubu sık sık konser vermektedir. Ülkemize ise nadiren de olsa ziyaretlerini yapmaktadırlar. Bu konserler genellikle yılda 1 veya 2 yılda 1 kez gerçekleşmektedir. Ücretleri ise aşamalı biçimde aşağıda verilmiştir. İşte çok merak edilen Blackpink Konser Biletleri Fiyatları 2023:

Konser Oturma YerleşimiFiyatı (₺)
İlk Sıralar (İlk 8-10 sıra)10000₺
Orta Sıralar6000₺
Sahne Sol-Sağ Yan Taraflar5000₺
En Arka Sıralar4.239-4.650 TL

Blackpink Konser Biletleri Kaç TL 2023

Blackpink Konser Biletleri Kaç TLPin
Blackpink Konser Biletleri Kaç TL

4 adet üyesiyle gençlerin aşık olduğu Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa. Son derece sık konser vermektedirler. Amerika’daki ortalama bilet fiyatları 2023 yılında 300-500 Dolar bandındadır. Fakat yer yer bu fiyatlar 1000 dolara kadar da çıkabilmektedir. Bilet fiyatlarındaki bu kadar fazla fiyat değişikliğinin en büyük sebeplerinden biri de konser alanındaki konum ve özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Ülkemizde Blackpink Konser Biletleri Kaç TL 2023 yılı içerisinde ortalama 5-6 bin TL bandındadır.

Blackpink Konser Biletleri Ve Fiyatları

Her ülkedeki fiyatlar değişiklik göstermektedir. Özellikle de katılımcı sayısı, ülkenin ekonomik durumu ve hava koşulları gibi durumlar göz önüne alınmaktadır. Bu şekilde de fiyatlar belirlenmektedir. Aşağıda Amerika’daki şehirlerde Blackpink Konser Biletleri Ve Fiyatları verilmiştir. Özellikle şunu belirtmemiz gerekiyor. Aşağıdaki fiyatlandırmalar yaklaşık fiyatlardır. Konser alanındaki konuma ve özelliklere göre fiyatlar değişmektedir.

Yurtdışı Konser YerleriBilet Fiyatı ($)
Newark$350.00
Chicago$220.00
Los Angeles$400.00
London$600.00
Hamilton$350.00
Paris$300.00

Blackpink İstanbul Konseri Ne Zaman

Ülkemizde de oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Blakpink grubunun fiyatlarını çok fazla insan merak etmektedir. Bilgi kirlilikleri ve doğru olmayan fiyatlara bakıldığında büyük bir problem teşkil etmektedir. İşte Blackpink İstanbul Konseri Ne Zaman sorusunun cevabı:

Born Pink adıyla yapılan dünya turu 2023 yılında çok beğenildi. Kuzey Amerika’dan Avrupaya kadar gidilen bu konser serüvenine Singapur, Tayland ve Avustralya’yı da katmak istiyor. Bunu de 2023 yılında yapacaklarını belirttiler. 2023 yılında en büyük Dünya turunu yapmayı hedefledikerini açıklayan Blackpink grubu henüz hangi ülkelere ve hangi mekanlara gideceklerini açıklamadılar. Gitmek istedikleri ülkeler arasında belki de Türkiye’de olabilir.

Blackpink Konser Biletleri Fiyatları Türkiye‘de merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik.

Diğer fiyatları ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Blackpink Konser Biletleri Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

4.4/5 - (9 Oy)
“Blackpink Konser Biletleri Fiyatları 2023 – Konser Bileti Kaç TL” üzerine 36 yorum
 1. Konser cidden çok iyiydi. Ben yan terafları seçtim çok iyiydi yani jennie bana slm flaş verdiği(el salladı) çok güzel ve ucuzdu yanı “NEW YORK’TAKİNE GİTTİM”.

  Cevapla
 2. Aslında konser bileti fiyatı o kadarda fazla değilmiş.Ama annemler gelseler bile beni göndermeyeceklermiş😭

  Cevapla
 3. ARKLAR İNANMICAKSINIZ AMA BEN BLACPİNK KONSERİNE GİTTİM LİSA BENİ SAHNEYE ALDI JENNİE İLE RAP YAPTIK ROSE BANA LİCSTİCK VERDE VE JİSOO BANA DEDİ Kİ GEL BİZİMLE OL AMA BEN BİRAZ DÜŞÜNDÜM SONRA TAMAM GELİYİM DEDİM VE GİTTİM.

  Cevapla
  • aynen hatta lisa seni yanağından öpmüştür sen müqq sün knk demiştir
   kesin yaniii

   Cevapla
Yorum yapın