Ana Sayfa » Fiyatları » Grants Viski Fiyatları 2023 – Grants Viski 1 Lt Fiyatı – Güncel!

Grants Viski Fiyatları 2023 – Grants Viski 1 Lt Fiyatı – Güncel!

Grants Viski Fiyatları 2023 ve Grants Viski 1 Lt Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Son derece merak edilen ve sevilen viski markalarından Grants ile alakalı fiyat bilgilerini sizlere aktaracağız. Yazımızın içerisinde çeşitli ücret bilgilerinin yanı sıra, yorumlara ve boyutlarına da yer vereceğiz. Bunun yanında dilerseniz diğer viski ve alkol fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kategorimize bağlantı yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Grants Viski Fiyatları 2023 ⭐

Grants Viski Fiyatı
Grants Viski Fiyatı

İskoçya kökenli olan bu içkinin oldukça fazla insan tarafından tüketilmektedir. Genelde kolay içilen ve çok ağır olmayan bir tadı olduğu söylenmektedir. Fakat bu kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Her üründe olduğu gibi alkole ve viski fiyatlarına da zamlar gelmeye devam etmektedir. Şimdi sizlere Grants Viski Fiyatları 2023 yılında ne kadar? Hepsinden detayları ile beraber bahsedeceğiz:

Grants Viski TürleriFiyatları (₺)
100 lük Grants Viski Fiyatı🟢540,00 ₺
70 lik Grants Viski Fiyatı🟠400,00 ₺
50 lik Grants Viski Fiyatı🟤285,00 ₺
35 lik Grants Viski Fiyatı🔵220,00 ₺
20 lik Grants Viski Fiyatı🟣140,00 ₺
12 Yıllık Grants Viski Fiyatı🔴450,00 ₺

Bunun yanında Alibaba gibi çeşitli alışveriş sitelerinde ise toplu alımlarda Grants Viski Fiyatı çok uyguna gelmektedir. Özellikle 100-150 tanenin üzerindeki alımlarda 8$-10$ gibi bir fiyata tekabül etmektedir. Bu da oldukça uygundur.

Grants Viski Yorum

Bu viskinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; Toffee çikolatalı, kuru üzümlü, tereyağlı, baharatlı, çeşitli meyve aromaları gibi türlerdir. Özellikle de aromaları insanlar tarafından çok sevilmektedir ve tercih edilmektedir. Bunun yanında genellikle Grants Viski Yorum yapan ve bu işin piri olan kişiler viskinin yanında çeşitli çikolatalar, badem, kaju, fıstık ve peynir türleri tercih edilen ürünler arasındadır. Şimdi sizlere Grants Viski Fiyatları ve Yorum:

  • Son derece lezzetli, özellikle ağızda bıraktığı baharat tadı çok hoş.
  • Baya bir hazırlık yaptım yanına, çikolata, çerez, meyve ve peynirler falan. Baya da güzeldi tadı ben çok beğendim.
  • Aslında biraz abartılıyor onun yerine daha güzel viskiler içmiştim.

Grants Viski 1 Litre Fiyatı

Genellikle 3-4 kişinin olduğu arkadaş ortamlarınızda özellikle de yanına birçok şey ayarladıysanız 1 Lt’lik bir alkol yeterli olacaktır. Grants Viski 1 Lt Fiyatı market ve tekellerde 540 ₺’dir. Bu fiyat günümüz ekonomisinde farklılık gösterebilmektedir.

Grants Viski 100’lük Fiyat

Son zamanlarda alkole gelen zamlardan sonra insanlar fiyatların sürekli değişmesinden dolayı alkol fiyatlarını takip edememektedir. Bu yüzden güncel fiyatların ne olduğunu merak etmektedir. Tat bakımından oldukça lezzetli olduğu söylenen Grants Viski 100’lük Fiyat 540 TL‘dir.

Grants Viski 70’lik Fiyatı

Birçok çeşidi olan Grants Viski yalnızca ülkemizde değil dünya üzerinde de çok fazla sevilip tüketilmemektedir. Fakat yurt dışında bu viski gayet uyguna fiyata satılmaktadır. Bu yüzden bazı insanlar yurt dışından getirmeyi planlamaktadır. Ülkemizde Grants Viski 70’lik Fiyatı 400 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Dimple Viski Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Grants Triple Wood Fiyat

En çok sevilen çeşitleri Toffee çikolatalı ve kuru üzümlü olan Grants viski yurtdışında çok ucuza satılmaktadır. Sizlerde yurt dışından sipariş vermek istiyorsanız belirli bir sayının üzerinde sipariş verirseniz oldukça uygun fiyata gelmektedir. Sevilerek tüketilen Grants Triple Wood Fiyat 590 TL‘dir.

Grants Macnish Viski Fiyatı

Grant’s MacNish Whisky, Scotch whisky’nin bir markasıdır. Genel olarak, whisky, gerçekleştirilen işlem ve malzemelerine göre farklı bir tadı olabilir, ancak genellikle tatlı, meşe ve kuru meyveler gibi aromalara sahiptir. Viskin nasıl içileceği kişisel tercihlere göre değişebilir. Bazı insanlar viskiyi katı bir şekilde, bazıları da viski tonik, su veya soda ile karıştırarak içerler.

  • Grants Macnish Viski Fiyatı: 650 ₺

Grants Viski 1.5 Litre Fiyatı

5-6 kişi veya daha fazla olan arkadaş gruplarınızda ise 1 lt yeterli gelmeyecektir. Bu sebeple bir boy büyüğü olan 1.5 Lt viski daha iyi bir tercih olacaktır. Çok satışı yapılmasa da Grants Viski 1.5 Litre Fiyatı 800 ₺’dir. Bunun yanında bulunduğunuz şehir ve aldığınız yere göre fiyatlar farklılık gösterebilmektedir.

Grants Viski 4.5 Lt Fiyatı

4.5 Litrelik Grants Viski’nin satışı mevcut. Oldukça büyük ve koleksiyonluk olan bu şişenin satışı Türkiye’de yoktur. Ancak yabancı kaynaklardan aldığımız fiyat bilgisi şu şekildedir:

  • Grant’s %43 Karışık Viski 4.5 Lt Fiyatı: 2.800 Türk Lirası

Grants Viski 15 Litre Fiyatı

Bu viskinin 15 Litrelik şişesi bulunmamaktadır. 1.5 LT grants viski fiyatı yukarıda da belirtildiği gibi 800 TL civarındadır. Bu şişeden 10 adet alsanız 15 i fiyatı 8.000 TL’ye denk gelmektedir. Kısacası Grants Viski 15 Litre Fiyatı 8.000 TL’dir diyebiliriz.

Grants Viski Fiyat Türkiye

Oldukça ünlü ve ülkemizde de çok sevilen bir viski markası olan Grants’ın satışını Türkiye’de bulmak oldukça zor. Özel eğlence mekanlarında satışı bulunan viskiyi tadım için deneyebilirsiniz. Mekanlar dışında en yakın Free Shop’a gidip Grants Viski alabilirsiniz. Ne kadara aldığınızı yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Bu viski ile alakalı sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Grants Viski Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.2/5 - (6 Oy)
Yorum yapın