Grants Viski Fiyatları 2022 – Grants Viski 1 Lt Fiyatı – Güncel!

Grants Viski Fiyatları 2022 ve Grants Viski 1 Lt Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Son derece merak edilen ve sevilen viski markalarından Grants ile alakalı fiyat bilgilerini sizlere aktaracağız. Yazımızın içerisinde çeşitli ücret bilgilerinin yanı sıra, yorumlara ve boyutlarına da yer vereceğiz. Bunun yanında dilerseniz diğer viski ve alkol fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kategorimize bağlantı yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Grants Viski Fiyatları 2022

Grants Viski FiyatıPin
Grants Viski Fiyatı

İskoçya kökenli olan bu içkinin oldukça fazla insan tarafından tüketilmektedir. Genelde kolay içilen ve çok ağır olmayan bir tadı olduğu söylenmektedir. Fakat bu kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Her üründe olduğu gibi alkole ve viski fiyatlarına da zamlar gelmeye devam etmektedir. Şimdi sizlere Grants Viski Fiyatları 2022 yılında ne kadar? Hepsinden bahsedeceğiz:

Grants Viski TürleriFiyatları (₺)
100 lük Grants Viski Fiyatı540,00 ₺
70 lik Grants Viski Fiyatı400,00 ₺
50 lik Grants Viski Fiyatı285,00 ₺
35 lik Grants Viski Fiyatı220,00 ₺
20 lik Grants Viski Fiyatı140,00 ₺
12 Yıllık Grants Viski Fiyatı450,00 ₺

Bunun yanında Alibaba gibi çeşitli alışveriş sitelerinde ise toplu alımlarda Grants Viski Fiyatı çok uyguna gelmektedir. Özellikle 100-150 tanenin üzerindeki alımlarda 8$-10$ gibi bir fiyata tekabül etmektedir. Bu da oldukça uygundur.

Grants Viski Yorum

Bu viskinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; Toffee çikolatalı, kuru üzümlü, tereyağlı, baharatlı, çeşitli meyve aromaları gibi türlerdir. Özellikle de aromaları insanlar tarafından çok sevilmektedir ve tercih edilmektedir. Bunun yanında genellikle Grants Viski Yorum yapan ve bu işin piri olan kişiler viskinin yanında çeşitli çikolatalar, badem, kaju, fıstık ve peynir türleri tercih edilen ürünler arasındadır. Şimdi sizlere Grants Viski Fiyatları ve Yorum:

  • Son derece lezzetli, özellikle ağızda bıraktığı baharat tadı çok hoş.
  • Baya bir hazırlık yaptım yanına, çikolata, çerez, meyve ve peynirler falan. Baya da güzeldi tadı ben çok beğendim.
  • Aslında biraz abartılıyor onun yerine daha güzel viskiler içmiştim.

Grants Viski 1 Lt Fiyatı

Genellikle 3-4 kişinin olduğu arkadaş ortamlarınızda özellikle de yanına birçok şey ayarladıysanız 1 Lt’lik bir alkol yeterli olacaktır. Grants Viski 1 Lt Fiyatı market ve tekellerde 540 ₺’dir. Bu fiyat günümüz ekonomisinde farklılık gösterebilmektedir.

Grants Viski 1.5 Lt Fiyatı

5-6 kişi veya daha fazla olan arkadaş gruplarınızda ise 1 lt yeterli gelmeyecektir. Bu sebeple bir boy büyüğü olan 1.5 Lt viski daha iyi bir tercih olacaktır. Çok satışı yapılmasa da Grants Viski 1.5 Lt Fiyatı 800 ₺’dir. Bunun yanında bulunduğunuz şehir ve aldığınız yere göre fiyatlar farklılık gösterebilmektedir.

Bu viski ile alakalı sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Grants Viski Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

3.7/5 - (3 Oy)
Yorum yapın