Ana Sayfa » Fiyatları » Cezayir Telefon Fiyatları 2023 – Cezayir’de iPhone Fiyatı – Güncel!

Cezayir Telefon Fiyatları 2023 – Cezayir’de iPhone Fiyatı – Güncel!

Cezayir Telefon Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Ülkelerin geçirmiş olduğu ekonomik nedenler neticesinde teknolojik fiyatlar da aynı şekilde farklılık göstermektedir. Bu durum, ülkemizde olan ekonomik sıkıntılardan dolayı bize de yansımaktadır. Bu nedenle Cezayir’e de turistik olan gidecek kişiler o ülkedeki telefon fiyatlarının araştırmasını yapmaktadırlar. Şunu da söylemek gerekir ki, Cezayir’de satılan telefon fiyatları ülkemize oranla daha ucuza satılmaktadır. Bu yazımızda da fiyat bilgilerine değineceğiz. Aynı zamanda diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Cezayir Teknoloji Market

Teknolojik bir ürün alımı yaparken ürünün orijinal olup olmadığı önemlidir. Bazı satıcılar ürünü orijinal olarak gösterirler fakat aslında ürün replika ürün olarak satılmaktadı. Bu nedenle bir ürün satın alırken nereden aldığınızın büyük önemi vardır. Özellikle telefon alımlarında ödeyeceğiniz yüklü miktar sebebiyle daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Bu durumda sizlere Cezayir Teknoloji Market isimlerini paylaşacağız. Ülke genelinde en çok bilinen marketler arasında yer almaktadır.

 • FOSHAN EPRO ELECTRICAL APPLIANCES CO LTD
 • VISCO.P+ ET VISCO TECHNOPHARM
 • EURL: PSPAVT
 • GLOBETECH IMPORT-EXPORT
 • SARL CIE

Cezayir Telefon Fiyatları iPhone

Tüm dünyada olduğu gibi Cezayir iphone fiyatları da merak edilmektedir. Bu nedenle özellikle ülkeye gelen turistler iPhone fiyatlarını araştırmaktadır. Aynı zamanda ülkedeki vergilendirme sistemi yüzünden tüm ülkelerde iPhone fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu durumda baktığımız zaman ülkemize kıyasla Cezayir’de de iPhone fiyatları ülkemize nazaran daha ucuza denk geliyor. Bu nedenle ülkemizden Cezayir’e ziyaret etmek isteyen kişiler fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorlar. Biz de bu yazımızda sizler için detaylı bir şekilde iPhone fiyatları hakkında bilgiler veriyoruz.

iPhone 14 Cezayir Fiyatı

İnsanlar son model telefon çıktığı gibi fiyat araştırmasına girişmektedir. Bu nedenle son dönemlerde iPhone 14 fiyatı da dünya genelinde merak edilen bir konu haline gelmiştir.

 1. Apple IPhone 14 Pro Max Fiyatı: 153,311 Cezayir Dinarı
 2. Apple IPhone 14 Plus Fiyatı: 125,411 Cezayir Dinarı
 3. Apple IPhone 14 Pro Fiyatı: 139,361 Cezayir Dinarı
 4. Apple IPhone 14 Fiyatı: 111,461 Cezayir Dinarı

Cezayir iPhone 13 Pro Max Fiyat

Dünya genelinde 14 modeli ile bir farkının olmadığı tartışmalarına yol açan bu modelin Cezayir üzerinde satışı da merak edilmektedir. Bu nedenle Cezayir iPhone 13 fiyatları da aşağıda yer almaktadır.

Apple IPhone 13125,411 Cezayir Dinarı
Apple IPhone 13 Pro Max223,061 Cezayir Dinarı
Apple IPhone 13 Pro181,211 Cezayir Dinarı

Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan Japonya Telefon Fiyatları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cezayir’de iPhone 12 Pro Max Fiyatları

Cezayir iPhone 12 Pro Max Fiyat
Cezayir iPhone 12 Pro Max Fiyat

Ortalama bir fiyat ile bütçesine göre telefon almak isteyen kişiler Cezayir iPhone 12 fiyatları hakkında bilgiler aramaktadır. Aynı zamanda ülke genelinde de iPhone 12 çok fazla kullanılmaktadır. Bu nedenle aşağıda telefon fiyatları yer almaktadır.

 • Apple IPhone 12 Pro Max Fiyatı: 167,261 Cezayir Dinarı
 • Apple IPhone 12 Mini Fiyatı: 97,511 Cezayir Dinarı
 • Apple IPhone 12 Fiyatı: 118,436 Cezayir Dinarı
 • Apple IPhone 12 Pro Fiyatı: 153,311 Cezayir Dinarı

Cezayir iPhone 11 Fiyatları

Genellikle en fazla kullanılan iPhone 11 modeli oluyor. Bu nedenle sadece Cezayir değil tüm dünya üzerinde iPhone 11 merak edilmektedir.

 1. Apple IPhone 11 Fiyatı: 89,141 Cezayir Dinarı
 2. Apple IPhone 11 Pro Fiyatı: 125,411 Cezayir Dinarı
 3. Apple IPhone 11 Pro Max Fiyatı: 140,894 Cezayir Dinarı

Cezayir’de Samsung Telefon Fiyatları

Aynı iPhone gibi Samsung marka telefonlar da aslında çok fazla kullanılmaktadır. Ülke içerisinde özellikle reklam açısından en fazla Samsung reklamlarını görebilirsiniz. Bu nedenle insanlar meraklarını gidermek için Samsung Telefon Fiyatları araştırmasına girmektedirler.

 • Samsung Galaxy S23 Ultra Fiyatı: 179,955 Cezayir Dinarı
 • Samsung Galaxy Z Flip 4 Fiyatı: 90,675 Cezayir Dinarı
 • Samsung Galaxy A14 Fiyatı: 34,178 Cezayir Dinarı

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Cezayir Telefon Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın