Ana Sayfa » Fiyatları » Adet Geciktirici Hap Fiyatı 2024 – Regl Geciktirici Hap Fiyat Güncel

Adet Geciktirici Hap Fiyatı 2024 – Regl Geciktirici Hap Fiyat Güncel

Adet Geciktirici Hap Fiyatı ve Regl Geciktirici Hap Fiyat yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazımızda regl dönemini ertelemek isteyen hanımlar için regl geciktirici hapların isimlerinden ve bununla birlikte fiyatlarından bahsedeceğiz. Normal bir regl dönemi her kadın için farklı olmaktadır. Ortalama 28 günde bir gerçekleşen bu döngüyü geciktirmenin de bazı yolları bulunmaktadır. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden yazımıza geçelim. Ayrıca fiyatları kategorimizde yer alan çeşitli yazılara da bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Adet Geciktirici Hap Fiyatı

Öncelikle Adet geciktirici hap fiyatı incelemesi yapmadan, adet geciktirici ilaçlarla ilgili bilgi vermek daha doğru olacaktır. Adet geciktirici ilaçları, zorunlu olmadıkça kullanılması önerilmemektedir. Doktorların tavsiyesi yılda en fazla 2-3 kez kullanılması yönündedir. Bu da 28 günde bir adet olan hanımlar için 2-3 ay gibi bir süreye denk gelmektedir. Hormonlarda değişiklik yaptığı gerekçesiyle, ileride herhangi bir sorun yaşamamak için söylenilenlere uygun kullanmak önemlidir.

  • Adet Geciktirici Hap Primolut Fiyatı : 116.00 TL

İlaçlara sürekli gelen zamlarla birlikte Adet Geciktirici Hap Fiyatı kategorisinde de fiyatlar yükselmiştir. Doktorlar tarafından yazılan ilaçlarda eğer sigortanız varsa biraz daha uygun fiyata alınabilmektedir. Piyasada çok fazla adet geciktirici ilaç bulunmaktadır. Çoğunun listeye dahil edildiği Adet Geciktirici İlaç İsimleri isimli yazımıza bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Regl Geciktirici Hap Fiyat

Regl Geciktirici Hap Fiyat
Regl Geciktirici Hap Fiyat

Öncelikle regl dönemlerinin kadınlar için ne kadar sıkıntılı bir durum olduğunu bilmeyen yoktur. Düğün, tatil ya da sıradan bir gün için bile yapılan planları bozabilmektedir. Bu nedenle regl geciktirici hap fiyat araştırması çok fazla yapılmaktadır. Regli geciktirmenin en güvenli yolu; eğer doğum kontrol hapı kullanmıyorsanız, regl geciktirici haplardır. Reçetelerde belirtilen hususlara dikkat edilerek kullanılması gerekmektedir. Bazı ilaçlar reçetesiz şekilde eczanelerde bulunabilmektedir.

  • Regl Geciktirici Tarlusal Hap Fiyat: 77.11 TL

Geciktirici Hap Eczane Fiyatı 2024

Eczanelerde geciktirici haplar satılmaktadır. Siz de fiyatını ödedikten sonra bu hapları satın alabilirsiniz. Microgynon da bu ilaçlar arasındadır. Eczanede satılan ucuz bir geciktirici haptır. Ağız yoluyla kullanılmaktadır. Günde 1 adet kullanılması önerilmtektedir.

  • Geciktirici Hap Eczane Fiyatı Microgynon: 301.05 TL’dir.

Dilerseniz Reçetesiz Satılan Adet Geciktirici Fiyatı isimli yazımızı bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Adet Geciktirici İlaç Fiyat

Fiyatlar her ne kadar değişkenlik gösterse de, Adet Geciktirici İlaç Fiyat için en genel bilgi 50 TL bandında olduğudur. Reçete ile alındığında daha uygun olabilmektedir. Aynı zamanda doktor tavsiyesi ile kullanım daha doğrudur. Bu nedenle doktorlar tarafından önerilen ilaçları satın almak daha doğru ve daha uygun fiyatlı olacaktır. Hanımlar tarafından en çok tercih edilen Adet Geciktirici İlaç Fiyat listesinin başında, Noretisteron ve Primolut bulunmaktadır.

  • Adet Geciktirici İlaç Fiyat Ortalama: 100 TL

Dilerseniz Noretisteron Adet Geciktirici Fiyat isimli yazımızı bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Reçetesiz Satılan Adet Geciktirici Fiyatı 2024

Reçetesiz Satılan Adet Geciktirici denilince akla ilk olarak Primolut adlı ilaç gelmektedir. 2024 yılına girmemizle birlikte fiyatları zamlanmıştır. Güncel Primolut fiyatı 61.78 TL’dir. Ekonomik koşullarda değişiklikler yaşanması sebebiyle günden güne fiyatları değişmektedir. Siz de güncel fiyat bilgisini yorumlara yazabilirsiniz.

Adet Geciktirici Kullananlar Yorumları

Yazımızda bahsettiğimiz Regl Geciktirici Hap Fiyat incelememizden sonra sıra yorumları inceleme vaktine geldi. Daha önce hiç adet geciktirici kullanmayanlar tarafından merak edilen, Adet geciktirici kullananlar yorumları ile karşınızdayız. Tüm adet geciktirici kullananlar da aşağıda bulunan yorum kısmından bize görüş iletebilirler. İşte sizler için derlenen yorumlar:

  • “Tatile gideceğim zamana denk gelen adet günüm nedeniyle adet geciktirici kullandım. İşe yarayacağından nedense şüphe duymuştum fakat işte yaradı. Tatillerimin kurtarıcısı olacağından eminim.”
  • “Yan etkilerinden dolayı bir daha kullanmayacağım. Çok fazla şişkinlik yapıyor ve rahatsızlık veriyor.”
  • “Adet geciktirici hapımı prospektüsünde söylenilen şekilde kullandım. Sadece lekelenme oldu, geciktirebildim.”

Son olarak Adet Geciktirici Hap Fiyatı ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Adet Geciktirici Hap Fiyatı yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın