Ana Sayfa » Rehber » Twittera İnstagram Linki Ekleme – Kolay Yöntem!

Twittera İnstagram Linki Ekleme – Kolay Yöntem!

Bu yazımızda Twittera İnstagram Linki Ekleme nasıl yapılır bunu göstereceğiz. Hem görsellerle hem de yazılı şekilde tüm detaylarıyla açıklamaya çalıştık…

Sosyal medya platformalarının oldukça önemli olduğu bu dönemlerde takipçi sayısını arttırmak isteyen sosyal medya kullanıcıları birçok yol denemeye devam ediyor. Bunlardan en önemlisi ise hesaplar arasında bağlantılar kurmaktan geçiyor. Bu işlemi yapmak için en çok kullanılan iki sosyal medya platformu kesinlikle Twitter ve Instagramdır. Bu bağlamda Twitter profiline link ekleme nasıl yapılır konusu oldukça araştırılmaktadır. Yazımız sayesinde hem ios için hem android için instagram hesabınızın linkini twitter’a nasıl ekleyeceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Twittera İnstagram Linki Ekleme

Twittera İnstagram Linki Ekleme başta söylendiği zaman ne kadar kolay görünse de aslında bir o kadar karışık bir işlemdir. Çünkü Instagram hesabınızın linkini doğrudan kopyalayıp Twitter hesabınızda ki profile koyduğunuz zaman bu linke tıklandığında Instagram profiliniz açılmayabilir. Bununla birlikte bazı durumlarda bir alana link eklemek, o linkin görünmesine yeterli olmuyor. Sadece yazı olarak görünebiliyor. Bu tarz hataları çözmek için bir kaç işlem yapmamız gerekmektedir. Bu işlemler neymiş uzatmadan bir bakalım. Twittera İnstagram Linki Ekleme yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Twittera İnstagram Linki Ekleme
 1. Öncelikle Twitter hesabınıza girdikten sonra profil kısmına gelmeniz gerekmektedir.
 2. Genel anlamda profile link eklemek istenildiği için profili düzenle kısmına gelin.
 3. Buraya İnstagram kullanıcı adınızı direk olarak kopyalamak, yalnızca bu adın düz yazı olarak çıkması sağlanır. Bunun için farklı tarzda bir link eklemeniz gerekmektedir.
 4. Twittera instagram ekleme işlemi yapmak için, https://www.instagram.com/”kullanıcıadınız”/ tarzında bir link eklemeniz gerekir. Bu işlemi yaparsanız düz yazı şeklinde olmaz.
 5. Bunun dışındaki bir tarzda link eklemek, düz yazı gibi olmasına sebep olur. Link ekleme işlemi olmamış olur.
 6. “kullanıcıadınız” yazan yere İnstagram kullanıcı adınızı yazarak kaydedin.
 7. Daha sonra profilinize bakıp kontrolleri gerçekleştirin. Link eklendiğini göreceksiniz.

Sizlere Twittera İnstagram Linki Ekleme işlemini anlattık. Bu işlemi yaparak instagram’da sahip olduğunuz takipçi kitlenizin twitter’da da sizi takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Böylece kolayca takipçi artışı sağlayabilirsiniz. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Hala link ekleme işlemi yapamadıysanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bu tarz oldukça fazla sosyal medya tüyosunun bulunduğu Instagram Reels Keşfete Düşme taktikleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İnstagram a Twitter Ekleme

Şimdi sıra geldi tam tersi olan işleme. Yani İnstagrama Twitter Linki Ekleme nasıl yapılır konusu açıklamakta. Yazımız sayesinde hem ios için hem android için instagram hesabınızın linkini twitter’a nasıl ekleyeceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

İnstagram a Twitter Ekleme işlemi başta söylendiği zaman ne kadar kolay görünse de aslında bir o kadar karışık bir işlemdir. Çünkü Instagram hesabınızın linkini doğrudan kopyalayıp Twitter hesabınızda ki profile koyduğunuz zaman bu linke tıklandığında Twitter profiliniz açılmayabilir. Bununla birlikte bazı durumlarda bir alana link eklemek, o linkin görünmesine yeterli olmuyor. Sadece yazı olarak görünebiliyor. Bu tarz hataları çözmek için bir kaç işlem yapmamız gerekmektedir. Bu işlemler neymiş uzatmadan bir bakalım. İnstagrama Twitter Linki Ekleme yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Öncelikle İnstagram hesabınıza girdikten sonra profil kısmına gelmeniz gerekmektedir.
 2. Genel anlamda profile link eklemek istenildiği için “profili düzenle” kısmına gelin.
 3. İnstagram profiline twitter linki eklemek için, https://www.twitter.com/”kullanıcıadınız”/ tarzında bir link eklemeniz gerekir. Bu işlemi yaparsanız düz yazı şeklinde olmaz.
 4. “kullanıcıadınız” yazan yere twitter kullanıcı adınızı yazarak “internet sitesi” yazan bölüme yapıştırın.
 5. Daha sonra profilinize bakıp kontrolleri gerçekleştirin. Link eklendiğini göreceksiniz. Daha detaylı anlatım için görseli kullanabilirsiniz.
İnstagrama Twitter Linki Ekleme

Sizlere İnstagrama Twitter Linki Ekleme işlemini anlattık. Bu işlemi yaparak twitter’da sahip olduğunuz takipçi kitlenizin instagram’da da sizi takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Böylece kolayca takipçi artışı sağlayabilirsiniz. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Hala link ekleme işlemi yapamadıysanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısıyla ulaşabilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Twittera İnstagram Linki Ekleme yazımızı okuduğunuz için teşekkürler. Bu tarz yazıların devamı gelecek takipte kalın.

4.7/5 - (8 Oy)
Yorum yapın