Ana Sayfa » Fiyatları » Japonya Telefon Fiyatları 2023 – Japonya iPhone Fiyatı – Güncel!

Japonya Telefon Fiyatları 2023 – Japonya iPhone Fiyatı – Güncel!

Japonya Telefon Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda dünyada ekonomi olarak üçüncü sırada yer alan ülke olan Japonya’nın teknolojisi ve telefon fiyatları hakkında bilgilendirme sunacağız. Edinilen bilgilere göre Apple Japonya gibi bir ülkede sağlam bir güce sahip. Bu nedenle teknoloji devlerinin yarıştığı Japonya’da telefon fiyatları da merak ediliyor. Bu yazımızda sizlere Japonya’nın telefon fiyatları hakkında bilgiler aktaracağız. Aynı zamanda diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Japonya’da Teknoloji Fiyatları

Ülke içerisinde gelişmiş teknoloji sayesinde daha önce görmemiş olduğunuz ürünler görmeniz mümkündür. Bu nedenle Japonya teknoloji ülkesi olarak da bilinmektedir. Kullanıcılar her yeni telefon modeli çıktığında diğer ülkelerde ne kadar bir fiyatta olduğunu merak edip araştırmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir ülkeye ziyaret edileceği zaman da bu fiyatlar merak edilmektedir. Bu nedenle Japonya gibi bir ülkede de telefon fiyatları oldukça merak ediliyor. O yüzden Japonya’da Teknoloji Fiyatları rekabetten ötürü ve kurdan kaynaklı olarak bazı ülkelerden daha pahalıdır diyebiliriz.

Japonya iPhone Fiyatları

Japonya iPhone Fiyatları
Japonya iPhone Fiyatları

Telefon fiyatlarında yeni modeller geldikçe artışlar görülmektedir. Bu durum tüm dünyada aynı şekilde ilerlemektedir. Bu nedenle her ülkenin kendi ekonomisine göre belirli fiyatlarla telefon satışları gerçekleşmektedir. Bu duruma karşılık olarak Japonya Apple fiyatları da merak edilmektedir. Aynı zamanda biz de sizler için aşağıda bazı iPhone fiyatlarını Japon Yen’i kurundan listeledik.

  • iPhone 14 Fiyatı: 73.650 Yen
  • iPhone 14 Pro Max Fiyatı: 129.256 Yen

Son model olan iPhone 14 fiyatları Japonya gibi ekonomisi gelişmiş ve teknolojide çağ atlamış bir ülkede bu fiyatlarda yer almaktadır. Diğer iPhone modellerini öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

iPhone 11 Japonya Fiyat

Tüm dünyada artık en çok kullanılan model haline gelen iPhone 11 modelinin de Japonya’da ne kadar fiyattan satıldığı merak edilmektedir. Bu nedenle bu yazımızda bunu da belirtmek istedik. Her ne kadar yeni modeller çıksa da alım gücünden dolayı insanlar iPhone 11 ‘den vazgeçmiyorlar.

iPhone 11 Japonya Fiyat: 101.447 Yen

Japonya’da iPhone 12 Fiyatı

Apple, son model olan iPhone 14 çıktıktan sonra da daha eski modellerinde düşüş yaşamadı. Bu duruma iPhone 12 ‘de dahil oldu. Gün geçtikçe hala iPhone 12 ‘ye olan rağbet de artmaktadır. Bunun nedenlerinden birisi yeni çıkan modelin kullanıcıyı almak için yeterli özellik çıkmaması olarak tartışmalara yol açtı. Bu nedenle 12 modeli de hala satışta olup insanlar tarafından satın alınıyor.

Japonya’da iPhone 12 Fiyatı: 107.484 Yen

İPhone 13 Pro Max Japonya Fiyat

Son modelin bir düşüğü olarak satışta olan ve hala kullanıcıların kurdan dolayı daha çok tercih ettiği bir model olan iPhone 13 Japonya’da da ilgi görmektedir. Bu nedenle Japonya’da yaşayan insanlar da teknoloji marketlerde çok fazla satışı gerçekleşen bu telefona kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Bu nedenle Japonya iPhone 13 Fiyatları:

  • iPhone 13 mini 512GB: 101.474 Yen
  • iPhone 13 512GB: 138.422 Yen
  • iPhone 13 Pro 1TB: 187.642 Yen
  • iPhone 13 Pro Max 1TB: 206.581 Yen

iPhone 13 modelinin tüm modellerinin fiyatları yukarıda yer almaktadır.

Samsung Japonya Fiyatları

Güney kore merkezli olan Samsung tüm dünyada kendini kanıtlamış bir teknoloji firmasıdır. Bununla birlikte iPhone telefonların yanında Samsung Japonya Fiyatları da merak edilmektedir. Fakat geçmişte yaşanan gerginliklerden dolayı Samsung Japonya gibi bir ülkede Galaxy markası ile hizmet vermektedir.

  • SAMSUNG Galaxy S22 Ultra: 158.266 Yen
  • Samsung Galaxy S21: 119.062 Yen

Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan Romanya Telefon Fiyatları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Japonya Telefon Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın