Ana Sayfa » Fiyatları » Eczanelerde Satılan Hamilelik Testi Fiyatı – Kesin Sonuç Verenler!

Eczanelerde Satılan Hamilelik Testi Fiyatı – Kesin Sonuç Verenler!

Eczanelerde Satılan Hamilelik Testi Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Hamilelik testleri, kan veya idrardaki hormonları kullanarak hamileliği test eden prosedürlerdir. İdrarda veya kanda yapılan gebelik testinde embriyonun rahme yerleşmesi ile birlikte salgılanmaya başlayan HCG hormonuna bakılır. İdrarda veya kanda görülebilir. Eğer farklı ürünlerin de fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Gebelik Testi Fiyat Eczane 2024

Gebelik Testi Fiyat Eczane 2024, Hamilelik yapmak ve eczaneden almak istiyorsanız eczaneye gidip hamilelik istemeniz yeterlidir. Bu bağlamda en ucuz gebelik testlerine bakacak olursak:

  • Laboquick Gebelik Testi: 25 TL
  • Freely Gebelik Testi: 39 TL

Erken Gebelik Testi Eczane Fiyatı

Hem erken gebelik testi hem de normal gebelik testi idrardaki HCG hormonunu ölçer. Hamile olmayan kadınlarda hCG hormonunun normal seviyesi 5 mlU/ml’den azdır. Döllenme sırasında bu değer hızla artmaya başlar.
Erken gebelik testleri de bu değere çok duyarlıdır ancak normal idrar testlerinde bu değeri saptamak için adetinizin gecikmesini beklemeniz gerekir.

En iyi gebelik testi

En iyi gebelik testi Bazı durumlarda kadınlar en doğal hakları olarak garantili bir sonuç isterler ve bu nedenle en iyi gebelik testini satın almak isterler. Bu anlamda “Predictor Early” ve “Predictor Express” dikkat çekici gebelik testleridir. Ortalama 1 dakikada sonuç vermesinin yanı sıra, fazla güvenilirliğe sahip oldukça sağlam testlerdir.

En iyi gebelik testi
En iyi gebelik testi
  • Predictor: 86 – 94 TL
  • Oncomed: 90 – 140 TL (5’li averaj fiyat)
  • Certain: 180 – 200 TL (14 Ovülasyon Test)
  • Miratech: 24 – 36 TL (Tekli)

A101 Gebelik Testi

A101 Gebelik Testi, hamilelik testleri A101 gibi marketlerde veya kozmetik mağazalarında satılmamaktadır. Hamilelik testi satın almak istiyorsanız A101 yerine direkt olarak en yakın eczaneye giderek bu testi satın alabilirsiniz.

Gebelik Testi fiyat 2024

Gebelik tasti fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu? ne kadar zam geldi? Bu testlerin ne zaman yapılacağı oldukça mühimdir. Adet döneminizde 5 gün ila 1 hafta arasında bir gecikme olursa yapılması öneriliyor. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Konya Hal Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tuz ile Gebelik Testi

Tuz gebelik testi, eski çağlardan beri en çok kullanılan ve güvenilir testlerden biridir. Tuzla hamilelik testi yapmak için plastik bir kap ve 1 çay kaşığı tuza ihtiyacınız var. Tuz önce plastik bir kaba konur. Başka bir kap da idrardan yapılmıştır. İdrar ve tuz karıştırılır. Birkaç dakika sonra reaksiyon idrarda kontrol edilir. Tuz idrarda çözülmezse ve öyle kalırsa hamileliktir. Tuz çözülürse gebelik sonucu negatiftir. Daha önce bu yöntem sabah uyandıktan sonra ilk idrarla yapılıyordu.

Günümüzde hala bu eski yöntemlerle ilgilenen ve hamile olup olmadıklarını öğrenmek ve tuz hamilelik testi yaptırmak isteyenler var. Daha önce mümkün olmadığı için kullanılan yöntemlere artık ihtiyaç kalmamıştır. Tıp çok ilerledi. Hamileliğin ilk haftasından itibaren kan testi ile öğrenilebilir. Erken gebelik testleri de idrar testleri için satılmaktadır.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Fiyatlar kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan bu yazılarımıza da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son olarak Eczanelerde Satılan Hamilelik Testi Fiyatı yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın