Ana Sayfa » Fiyatları » Bulgaristan Apple Watch Fiyatları 2023 – Güncel Akıllı Saat Fiyatı

Bulgaristan Apple Watch Fiyatları 2023 – Güncel Akıllı Saat Fiyatı

Bulgaristan Apple Watch Fiyatları 2023 yazımız ile karşınızdayız. Ülkemizdeki hemen hemen her ürünün fiyatları günden güne artmaktadır. Hal böyleyken de diğer ülkelerdeki bilgisayar, telefon, Airpods ve Apple Watch gibi teknolojik cihazların fiyatlarını yakından takip ediyoruz. Sizlere yazımızda Batum Apple Watch fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Bulgaristan Apple Watch Fiyatları 2023

Hepimizin de bildiği üzere son zamanlarda akıllı saat fiyatları çok yükselmiş durumdadır. Bu durumda insanlar da farklı ülkelerden daha uygun fiyatlara bu tür teknolojik aletleri getirmenin bir yolunu arıyorlar. Bulgaristan Apple Watch Fiyatları 2023 yılında da ülkemize nazaran oldukça uygundur ve aşağıdaki gibidir. Bunun yanında Watch ürünlerini kullanmanız için Bulgaristan’daki iPhone fiyatlarına da bakabilirsiniz. İlgili yazıya gitmek için Bulgaristan Telefon Fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Apple Watch ModeliFiyatı (лв)
Apple Watch Series 7 GPS 41mm699.00 лв.
Apple Watch Series 8 GPS 41mm949.00 лв.
Apple Watch Series 8 GPS 45mm1029.00 лв.
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm1899.00 лв.
Apple Watch Series SE GPS 44mm549.00 лв.
Apple Watch Series SE (2022) GPS 40mm569.00 лв.
Apple Watch Series SE (2022) GPS 44mm649.00 лв.

Bulgaristan’da Apple Watch Fiyatları

Bulgaristan'da Apple Watch Fiyatları
Bulgaristan’da Apple Watch Fiyatları

Ülkemizde elektronik ürünlerin fiyatları arttığı gibi Apple Watch fiyatları da artıyor. Hal böyle olunca insanlar yurt dışındaki teknolojik aletlerin fiyatlarını merak ediyor. Yukarıdaki tabloda da bahsettiğimiz gibi Bulgaristan’da Apple Watch Fiyatları hakkındaki detaylı araştırmamız sonucunda güncel fiyatlar görüldüğü gibidir.

En popüler akıllı saat hangisidir diye soracak olursanız eğer, Apple Watch Ultra modeli tam size göre olacaktır. Apple Watch Ultra 49mm fiyatı da 1899.00 лв = 970 € şeklindedir.

Bunun yanında Bulgaristan Airpods Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Apple Watch Bulgaristan Fiyatı

Ülkemizde son zamanlarda artan teknolojik ürünlerin fiyatlarından dolayı insanlar yurtdışındaki akıllı saatlerin fiyatını merak etmektedir. Bizde sizler için yaptığımız araştırmalar sonucunda Apple Watch Bulgaristan Fiyatını bulduk. Aşağıdaki başlıklarda ve yukarıdaki tablodan daha detaylı bakabilirsiniz.

Bulgaristan Apple Watch SE Fiyatları

Bulgaristan Apple Watch SE Fiyatları oldukça ülkemize nazaran daha uygun fiyata satılmaktadır. Popüler bir Apple watch modeli olan SE modeli pek çok kez tercih edilmiş ve edilmeye de devam etmektedir. Dilerseniz Bulgaristan’ı ziyaret edip buradan Apple Watch’da satın alabilirsiniz. İşte fiyatları!

  • Bulgaristan’da Apple Watch Series SE (2022) GPS 40mm = 569.00 лв.

Bulgaristan Apple Watch 7 Fiyatları

Apple Watch akıllı saatinizi internete bağlayarak telefonla gelen aramaları görmenin yanında yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca mesaj da gönderebilirsiniz. Çok fazla merak edilen Apple Watch 7 Bulgaristan Fiyatı aşağıdaki gibidir.

  • Bulgaristan’da Apple Watch Series 7 GPS 41mm = 699.00 лв.

Apple Watch Ultra Bulgaristan Fiyatı

Eğer büyük ekranlı bir akıllı saat arıyorsanız Apple Watch Ultra tam size göre. Özellikle dışarıya sık sık çıkan insanlar için çok önemlidir. En zorlu dış ortamlara karşı kendisini koruyarak çalışan Apple Watch Ultra’yı 60 saate kadar kullanabilirsiniz. Ülkemizde fiyatının yüksek olmasından dolayı insanlar Bulgaristan’daki fiyatları merak etmektedir. İşte Apple Watch Ultra Bulgaristan Fiyatı aşağıdaki gibidir.

  • Apple Watch Ultra 49mm fiyatı da 1899.00 лв = 970 € olmaktadır.

Bunun yanında Bulgaristan Araba Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Bulgaristan Apple Saat Fiyatları

Apple markasının ürettiği popüler bir ürün olan Apple Watch Series 8, genellikle en çok kullanılan akıllı saatlerden birisidir. Türkiye’deki fiyatların sürekli pahalanması sebebiyle vatandaşlar diğer ülkelerdeki ürünlerin fiyatlarını merak ediyorlar. Hal böyle olunca biz de Bulgaristan Apple Saat Fiyatları hakkında fiyat araştırması yaptık.

  • Bulgaristan Apple Watch Series 8 GPS 45mm = 1.029 € şeklindedir.

Son olarak Bulgaristan’da Apple Watch Fiyatları ile alakalı merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik, aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı içeriklerimize de aşağıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Bulgaristan Apple Watch Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımınız devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın