Ana Sayfa » Fiyatları » Enfluvir 75 Mg Fiyat 2023 – Enfluvir Ne Kadar?

Enfluvir 75 Mg Fiyat 2023 – Enfluvir Ne Kadar?

Enfluvir 75 Mg Fiyat 2023 ve Enfluvir Ne Kadar? yazımız ile sizlerleyiz. Antiviral bir ilaç olan ve influenza (grip) virüsünün tedavisinde kullanılan Enfluvir ile ilgili kişilerin birçok sorusu bulunmaktadır. İçeriği ve fiyatı gibi soruları sizler için yanıtladık. Ayrıca dilerseniz fiyatları kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Enfluvir Etken Madde

Enfluvir, genellikle çocuklarda ve yetişkinlerde solunum yolu enfeksiyonlarına neden olan influenza (grip) virüslerine karşı kullanılmaktadır. Ayrıca dış kısmı renksiz, üstü kırmızı olan sert jelatin kapsüller şeklindedir. Enfluvir 75 mg kapsül 10’lu kapsüller halinde satılmaktadır. Genellikle grip sebebiyle kullanılmasından dolayı Enfluvir etken maddesi merak edilmektedir.

Enfluvir etken madde olarak Oseltamivir kullanılmaktadır. Oseltamivir, influenza virüsünün çoğalmasını engelleyen bir ilaçtır ve genellikle grip enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. Aynı zamanda bu ilaç, enfeksiyonun belirtilerini azaltabilir ve hastalığın daha hızlı iyileşmesine yardımcı olabilir. Ayrıca bir diğer etken maddeler ise povidon K30, talk, koloidal silikon ve Kroskarmeloz Sodyum’dur.

Enfluvir 75 Mg Fiyat

Yetişkinler, ergenler, çocuklar ve 2 haftadan büyük yeni doğanlarda grip (influenza) salgını sırasında tedavi için kullanılan Enfluvir 75 mg, 2 haftalık olmamış bebeklerde kullanılmamaktadır. Ayrıca Enfluvir, nöraminidaz inhibitörleri ismi verilen ilaç grubunun içerisinde yer almaktadır. Enfluvir 75 mg fiyat eczanelerde 151.90 TL olarak satışa sunulmaktadır. Fakat bu ilacın reçeteli şekilde satıldığı unutulmamalıdır.

Ayrıca dilerseniz Enfeksiyon İçin Antibiyotik İsimleri yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Enfluvir Ne Kadar?

Enfluvir Ne Kadar
Enfluvir Ne Kadar

Grip gibi salgın hastalık tedavilerinde sıklıkla kullanılması sebebiyle Enfluvir ne kadar? sorusu eczane ve ilaç satış firmalarında çok fazla araştırılmaktadır. Enfluvir fiyatı, üretici, ülke ve satış noktasına göre değişmektedir. Ayrıca, ilacın dozu, ambalajı ve reçete koşulları da fiyatı etkilemektedir. Güncel olarak eczanelerde 152 TL olarak satışı yapılmaktadır.

Enfluvir Tablet Fiyat

Enfluvir tablet doktorların reçete ettikleri şekilde kullanılmaktadır. Bazı yaygın yan etkileri de bulunmaktadır. Hatta bu yan etkiler genellikle ilk doz alındıktan sonra kendisini göstermektedir.  Ayrıca özel durumlarda ilaç kullanımına dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Tüm yaş grubunun kullanımına uygun olması sebebiyle Enfluvir tablet fiyat konusu merak edilmektedir. Enfluvir tablet güncel fiyatı 152 TL’dir.

Son olarak Enfluvir Ne Kadar? ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Enfluvir 75 Mg Fiyat 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın