Ana Sayfa » Fiyatları » Kent D-Range Grey Fiyat 2023 – Zifir Oranı Kaçtır?

Kent D-Range Grey Fiyat 2023 – Zifir Oranı Kaçtır?

Kent D-Range Grey fiyat 2023 yılında Kent grubuna ait bu sigarayı içenler tarafından sıkça merak ediliyor. Nitekim birkaç ayda bir zam gelmesi sebebiyle belirli aralıklarla fiyat kontrolü yapmakta fayda görülüyor. birçok noktada satılıyor. Kent aynı zamanda tek bir marka altında bu kadar çok sayıda ürün satışı yapan nadir üreticilerden birisi haline gelmiştir. Ayrıca fiyatları kategorimizdeki benzer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Kent D-Range Grey Long Değerleri

Kent D-Range Grey Long Değerleri
Kent D-Range Grey Long Değerleri

Ülkemizde de tüketilen “Kent D-Range Grey Long” sigara, British American Tobacco (BAT) tarafından üretilen bir sigara markasıdır. Bu sigaranın özellikleri arasında “D-Range” teknolojisi bulunur, bu teknoloji sayesinde sigaranın içindeki tütün, daha yüksek bir kaliteye sahip olur ve daha az zararlı bileşen içerir. “Grey Long” ise, sigaranın gri renkte bir filtre ve uzun bir boyuta sahip olması anlamına gelir. Çok merak edilen Kent D-Range Grey Long Değerleri normal bir sigarayla hemen hemen aynıdır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sırbistan Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kent D-Range Grey Long Fiyat 🌟

Kent D-Range Grey, diğer sigaralara göre büyük farklılıklar da içeriyor. Çok daha hafif olması doğal orantılı şekilde içimin kolaylaşmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra 33 TL’lik satış fiyatına sahip olan Kent D-Range Grey Long Fiyat, kendi grubu içerisinde en düşük seviyede yer alıyor.

Amerikan sigaraları genellikle Türkiye’de tutmasa da Kent bu algıyı da yıkmayı başarmıştır. 20 yıldır Türkiye pazarında en çok satılan sigara markalarından biri haline gelen Kent bir British American Tobacco üretimidir. Kent markasının adı ise geçmişte bir sigara üreticisi olan Herbert Kent’in adını taşımaktadır. Kent markasının Türkiye’de satışa sunduğu 14 farklı ürün bulunuyor. Bunlar:

 • Kent Dark Blue
 • Kent Blue
 • Kent Grey
 • Keny White
 • Kent D-Range Blue
 • Kent D-Range Grey
 • Kent D-Range Blue Long
 • Kent D-Range Grey Long
 • Kent Slims Black
 • Kent Slims Grey
 • Kent Slims Night Black
 • Kent D-Range Deep Blue
 • Kent D-Line Blue
 • Kent D-Line Grey

Yukarıdaki ürünlerin tamamı tekel bayilerden zincir marketlere kadar

Kent D-Range Grey Long Zifir Oranı

Ülkemizde oldukça çok sevilen Kent D-Range Grey Long Zifir Oranı 0.4 mg’dır. Zifir, sigara dumanındaki katı partiküllerin oluşturduğu karanlık renkli maddeye verilen addır. Bu oran, bir sigaradaki zifir miktarını ifade eder. Zifir oranı genellikle sigara paketlerinde bulunan ve üretici tarafından belirtilen bir değerdir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kent D-Range Grey Kaç TL Oldu?

Sosyal medyada her ay en az iki üç kez sigara zammı gündemi oluşuyor. Bu da doğal olarak kullanıcıların Kent D-Range Grey kaç TL oldu şeklinde arama yapmasına neden oluyor. Kent D-Range Grey’in şimdilik zamlanmayacağı biliniyor. Fakat sigara zamları vergi arttırımı sonucunda meydana geldiği için nihai karar genellikle siyasi otoritelerin oluyor. Mart 2023 itibarıyla Kent D-Range Grey 33 TL’ye satışa sunuluyor.

Kent D-Range Grey Hangi Markanın?

Bilindiği üzere sigara markaları genellikle bir dağıtıcı ve üretici marka altında toplanır. Bu markalar sigaraların tedariğinde büyük rol oynar. Böylece dünyanın dört bir yanına tüm sigaralar ulaşabilir. Kent D-Range Grey de Kent markasının en çok satılan sigaralarından biri haline gelmiştir. Nitekim Kent D-Range Grey hangi markanın sorusunun yanıtı British American Tobacco’dur.

Mart 2023’te Sigara Fiyatları Ne Kadar?

Sigara fiyatları yılın belirli dönemlerinde değişiklik gösterebiliyor. Bilhassa 1 Ocak tarihi itibarıyla gelen zamlar yıllardır herkesin aklına kazınmış durumda. Asgari ücret zammının ardından gelen sigara zamlarıyla birlikte insanlar güncel fiyatları takip ederken zorlanabiliyor. Nitekim Mart 2023’te sigara fiyatları ne kadar diye merak edenler için güncel tablo da aşağıda yer alıyor:

President Q.Size: 28 TL
Vigor Cerulean: 31 TL
HD Red: 29 TL
HD Sky: 29 TL
Point Blue Slims: 28 TL
Monte Carlo: 32 TL
Kent Slim Black: 37 TL
Kent Slim Grey: 37 TL
Winston Slender Blue: 33 TL
Winston Dark Blue: 33 TL
LD Slim: 32 TL
Kent Dark Blue Long: 33 TL
Kent D Range Blue: 33 TL
Kent D Range Grey: 33 TL
Kent D Range Blue Long: 33 TL
Kent D Range Grey Long: 33 TL
Kent Slim Black: 37 TL
Muratti: 34 TL
Muratti Blu: 33 TL
Muratti Rosso: 34 TL
Lark: 33 TL
Esse Reserv: 35 TL
Kent D Line Blue Slender: 33 TL
Kent Dark Blue: 33 TL
Kent Slim Grey: 37 TL

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Kent D-Range Grey fiyat yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın