Ana Sayfa » Fiyatları » Muratti Rosso Fiyat 2023 – Blue Line Fiyat

Muratti Rosso Fiyat 2023 – Blue Line Fiyat

Muratti Rosso fiyat 2023 yılında da sigara içenler arasında en sık tercih edilen ürünlerden birisidir. Uzun yıllar boyunca sektör içerisinde aktif olarak satılan Muratti Rosso, yıllar içerisinde kendi fanatiklerini yaratmıştır. Bilindiği üzere sigara, içmeyen biri için her biri aynı olarak görülse de farklı tatlara sahip olabilmektedir. Muratti Rosso da bu sigaralar içerisinde spesifik olarak önemli bir noktada yer alıyor. Ayrıca fiyatları kategorimizdeki benzer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Muratti Rosso Fiyatı

Muratti Rosso Fiyatı
Muratti Rosso Fiyatı

Oldukça sevilen Muratti Rosso Fiyatının 34 TL olması ise dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son birkaç yılda sigara fiyatlarının iki katına çıkması elbette ki Muratti Rosso’yu da etkilemiştir. Muratti, günümüzde Philip Morris tarafından üretilen sigara markalarından yalnızca biridir. Grup; Marlboro, Lark ve Parliament gibi birçok sigara markasının üreticisidir. Bu nedenle dünya genelinde en çok ciroya ve satışa ulaşan firma olmuştur. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Gürcistan Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Muratti Rosso Fiyat 2023 🌟

Muratti Rosso, uzun yıllardan beri kullanılan eski bir sigara markasıdır. İlk olarak 1915 yılında İngiltere’de Muratti, Sons and Co. tarafından üretilmiştir. Sigaraların dış kapağı kırmızı renkte olduğu için “rosso” kelimesi (İtalyanca’da “kırmızı” anlamına gelmektedir.) markanın adına eklenmiştir. Muratti Rosso, bir dönem popüler bir sigara markasıydı ve özellikle 1950’lerde ve 1960’larda popülerliği arttı. Ancak, 2000’li yıllarda sigara reklamlarına getirilen yasaklar ve sağlık bilincinin artması sonucu markanın popülaritesi azalmıştır. Bugün birçok ülkede Muratti Rosso sigarası üretilmiyor veya satılmıyor.

  • Muratti Rosso Fiyat = 34 TL

Muratti Blue Line Fiyat

Muratti Blue Line, Muratti markasının bir sigara serisidir. Bu sigaraların özellikle hafif ve yumuşak içimli olduğu iddia edilir. Muratti Blue Line serisi, Muratti markasının diğer sigara serileri gibi, eski İngiliz sigara markası Muratti, Sons and Co. tarafından üretilmiştir. Ancak, günümüzde sigara endüstrisinde yapılan değişiklikler nedeniyle, Muratti Blue Line sigaraları farklı bir şirket tarafından üretilebilir veya dağıtılabilir. Muratti Blue Line, genellikle belirli ülkelerde satılır ve diğer ülkelerde bulunmayabilir. Ülkemizde Muratti Blue Line Fiyatı Muratti Rosso ile aynı fiyattadır.

Yukarıdaki tütün ürünleri, Türkiye’nin en çok satılan markalarından oluşuyor. Nitekim bu markalar uzun yıllardır Türkiye pazarında aktif olarak rol oynamaya devam ediyor. Sigara içenlerin aklındaki soru ise sigara zammı ne zaman şeklinde oluyor. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sırbistan Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Muratti Rosso Tadı mı Değişti?

Sigaranın tadının değişip değişmemesi aslında içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Uzun zamandır Muratti Rosso tadı mı değişti sorusu sosyal medyanın gündeminde yer alıyor. Fakat tütün ürünlerinin tadının değişmesi için içerdiği maddelerin baştan aşağı farklılık göstermesi gereklidir. Muratti Rosso’nun içindekiler ise uzun yıllardır aynı seyrediyor. Üretim yeri de aynı olduğu için tadının değişmesinin söz konusu olmadığı belirtiliyor. Fakat sigaranın tadını değiştiren bir dış etken vardır.

Sigaranın tadı, yakıldığı şeye göre değişiklik gösterebilir. Örneğin kibrit ile yakılan bir sigara ilk etapta daha sert ve acı gelirken çakmak ile yakılan bir sigara herhangi bir farklılık göstermeyecektir. Buna ek olarak zippo ile yakılan sigaranın çok daha güzel olduğu da insanlar arasında konuşulmaktadır. Tüm bunların neden olduğu bir tat değişimi mevcut olabilse de kalıcı bir durum değildir. Bu nedenle Muratti Rosso’nun tadının değişip değişmediğine ilişkin sorunun yanıtı hayır olacaktır.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Muratti Rosso fiyat yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın