Ana Sayfa » Fiyatları » Mısır Fiyatları 2024 – Adana Ve Konya Mısır Fiyatı

Mısır Fiyatları 2024 – Adana Ve Konya Mısır Fiyatı

Mısır Fiyatları 2024 yazımızı ile beraberiz. Yazımızın içerisinde güncel mısır fiyatları, 1 ton mısır ne kadar? veya benzer konuları bulabileceksiniz. Bunun yanında dilerseniz fiyatları kategorimizden diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Mısır Fiyatları 2024

Mısır fiyatları 2024 yılında hala gıda ürünleri arasında fazlasıyla ilgi görecek bir konumdadır. Ayrıca var olan fiyatlandırmalar mevsimlere göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca fiyat dengelerinin değişimi hasat mevsiminde ne kadar üretim yapıldığıyla da ilişkilidir. Öte yandan mısıra yönelik taleplerin ne şekilde olduğu da fiyatları arttırıp azaltan türde bir gelişmedir. Herkesin bu şartlar altında mısır fiyatlarının farklılık gösterdiğini bilmesi önemlidir.

Ayrıca mısır ürünleri tüketiciye adet hesabıyla satışa sunulsa da piyasa genelinde kg üzerinden gündemde kalacaktır. Bu sayede de piyasayı devamlı olarak takip edenlerin bu fiyatların da anlık olarak değişkenlik göstereceğini bilmelerinde de fayda vardır. Dane mısır fiyatları aşağıdaki listedeki gibidir.

  • Adana Mısır Fiyatları = Ortalama 7.800 TL civarındadır.
  • Konya Mısır Fiyatları = Ortalama 8.055 TL civarındadır.

Adana Mısır Fiyatları 🌽

Adana Mısır Fiyatları
Adana Mısır Fiyatları

Sıkça merak edilen Adana Mısır Fiyatları hakkında sizlere aşağıda görmüş olduğunuz tablo üzerinden en düşük ve en yüksek fiyat aralıklarını rahatlıkla görebilirsiniz.

Adana Mısır FiyatlarıEn DüşükEn Yüksek
Mısır (TÜRİB Ort.Fiyatı)7,750 – 7,8507,850 – 7,950
Mısır (2.Ürün)7,000 – 7,1007,100 – 7,200
Adana’da Mısır Fiyatları

Konya Ticaret Borsası Mısır Fiyatları

Konya Ticaret Borsası Mısır Fiyatları
Konya Ticaret Borsası Mısır Fiyatları

Adana Mısır Fiyatlarında olduğu gibi Konya Ticaret Borsası Mısır Fiyatları da merak edilmektedir. Aşağıda görmüş olduğunuz tabloda Konya Mısır Fiyatları hakkında bilgiler bulunmaktadır.

ÜRÜN CİNSİEN AZ (TL)EN ÇOK (TL)ORTALAMA (TL)TOPLAM ADETTOPLAM MİKTAR
Mısır7.6950 TL7.9360 TL7.8393 TL56 Adet1,625,000 KG
Konya Borsası Mısır Fiyatları

Bugün Mısır Fiyatı Ne Kadar? 🌽

Mısır üreticilerinin ya da talepleri bu yönde olan kişilerin mısır fiyatlarını takip etmeleri son derecede normaldir. Özellikle sık sık bugün mısır fiyatı ne kadar tarzında bir bilgi arayışı içerisine girmeleri doğal olarak açığa çıkacaktır. Üreticiler ve pazarlamak isteyenlerin olabildiğince yüksek fiyat arayışına girmesi bu süreçte doğal olacaktır.

Ayrıca tüketicilerin ya da yüksek oranda mısır tedarik etmek isteyenlerin de beklentisi tam tersi yönde gelişecektir. Bununla beraber mısır fiyatları her sene olduğu gibi bu yıl da dengesiz bir grafik çizmektedir. Bu yüzden her bir bu piyasayı takip eden kişinin mutlaka ciddiye aldığı konular arasında başı çekecektir. Her bir kişinin mutlaka uygun bir fiyat aralığını görmesi de önem teşkil edecektir.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Zeytinyağı Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

1 Ton Mısır Ne Kadar? 🌟

Mısırlar, toptan alındığı ya da satıldığı süre zarfında ton bazında işlemler gerçekleşir. Tekli alımlar yerine çoğul bir işlem esnasında bu şekilde bir durum açığa çıkmaktadır. Ayrıca en yaygın olarak 1 ton mısır ne kadar sorusu da gündeme gelecektir. Mısırın fiyat aralığını takip etmek de son derecede kolay bir şekilde gelişecektir. Farklı noktalarda mısır ürünleri üretildiğinden dolayı her bölgenin kendine has piyasası ya da borsası olacaktır. Bununla beraber alım satım işlemleriyle uğraşan kesimin son derecede titiz ve araştırmacı bir tutum içerisine girmesinde de yarar vardır. Ancak bu şekilde kendi hedeflerine uygun rakamlara ulaşma şansları açığa çıkacaktır.

  • 1 ton mısırın fiyatı = 7.800 TL olarak belirlenmiştir.

Mısır Fiyatları Neden Düştü?

Mısır fiyatları da dalgalı bir grafik çizmektedir. Bununla beraber yaygın olarak mısır fiyatları neden düştü gibi bir soru gündeme gelecektir. Özellikle hasadın beklenenden daha uzun sürmesi bu durumu tetikleyecektir.

Ayrıca hasadın uzun sürmesi ya da eldeki ürünlerin yeterli kalitede olmaması fiyatların düşüşünü ciddi manada etkileyen konular arasında olacaktır. Bunun dışında çok az oranda talebin oluşması da alıcı bulmak adına mısır fiyatlarının düşüşünü etkileyecektir. Aynı zamanda temel hususlar bu yönde gelişecek ve her yıl aynı durumların oluşması durumunda benzer sonuçlar açığa çıkacaktır. Üretici ya da alıcıların bu detayları muhakkak bilmelerinde de fayda vardır.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Büyük Tüp Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Mısır Alım Fiyatları 2024

Mısırın diğer gıda ürünleri gibi kendine has bir piyasası vardır. Ayrıca bu piyasaya katılımcılar da çok sayıda yer almaktadır. Genel olarak mısır alım fiyatları 2024 de bu doğrultuda takip edilecek olan bir yapıdadır. Özellikle bu fiyatların önceden belirlenmesine karşın sürekli olarak değişkenlik göstermesi de takip etme evresinde önemli bir konu olarak kalacaktır.

Ayrıca kişilerin 2024 yılında da bu hususu belirli aralıklarla takip etmelerinde fayda vardır. Diğer gıda ürünlerinde olduğu gibi mısırda da gerekli sonuçlara ulaşmaları için bu detayı göz önünde bulunduracaklardır. Hedefledikleri rakamlara ulaşılması hususunda alım satım işlemlerini yapma eğilimi içerisine gireceklerdir. Genel olarak mısır fiyatlarına bu şekilde bir yönelim de olacaktır. İşte bu yılın mısır alım fiyatları:

  • 2024 mısır alım fiyatı: 7.850TL

Bunun yanında Mısır Fiyatları 2024 yılında ne kadar gibi sıkça sorulan bazı soruları sizler için bir araya getirdik.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan bu yazılarımıza da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son olarak 1 Ton Mısır Ne Kadar? yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın