Ana Sayfa » Fiyatları » Don Julio Tekila Fiyat 2023 – Don Julio 1942 Fiyat – Güncel

Don Julio Tekila Fiyat 2023 – Don Julio 1942 Fiyat – Güncel

Don Julio Tekila Fiyat 2023 ve Don Julio 1942 Fiyat yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda en çok tercih edilen ve sevilen tekila markalarından Don Julio ile alakalı olarak fiyat bilgisi, yorumlar ve aromaları hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca diğer likör, tekila, viski ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Don Julio Tekila Fiyat 2023 🍸

Don Julio Tekila Fiyat
Don Julio Tekila Fiyat

Fiyat bilgilendirmesine geçmeden hemen önce marula bitkisinin olayı nedir ve Don Julio hakkında bilgilendirme yapalım. Don Julio Gonzalez , 1942’de henüz on yedi yaşındayken kendi tekilasını yapmaya başladı . Beş yıl içinde kendi içki fabrikasını açtı ve ona “Primavera”  (“Bahar Zamanı” anlamına gelir) adını verdi. Sonraki kırk yılını sürecini rafine etmek ve markalarının kalitesini iyileştirmek için harcadı. Seagram  1990’larda geldi ve yatırım yaptı ve Diageo tüm operasyonu 2014’te satın aldı. Bugün, Diageo portföyündeki kaliteli Jalisco Tequilas ve diğer birkaç Spirits markasının adını taşıyan Don Julio markasını yapıyorlar. Ayrıca dilerseniz Black Ram Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizlere bu eşsiz Don Julio Tekila Fiyat 2023 yılında aşağıdaki tablodaki gibidir.

  • 70’lik Don Julio Tekila Fiyatı= 1.500 TL’dir.
  • 70’lik Don Julio 1942 Tekila Fiyatı= 6.000 TL’dir.

Don Julio 1942 Fiyat 🟢

Yıllanmış ve 1942 yılından kalan lezzet dolu bir tekiladır. Meksika ve Orta Amerika’ya özgü olan bu içki ülkemizde de oldukça meşhur bir hal almıştır. Çok pahalı bir fiyatı da mevcuttur. Fakat bu fiyata değeceğine dair yorumlar da bulunmaktadır. Özellikle eskiden kalma tadı ve dokusu birçok insan tarafından beğenilmektedir. Don Julio 1942 Fiyat şuan için 6000 TL bandındadır.

Don Julio Tekila Tadım Notu

Özellikle her tekila hakkında ortak bir kanıya varmaya çalışmak zordur ve bu neredeyse imkansızdır. Bazı insanlar ondan nefret eder, bazıları ise onun üzerine yemin edebilir. Ancak gerçekte Don Julio bir sebepten dolayı iyi markalar arasındadır. İşte Don Julio Tekila Tadım Notu sizlerle! Ayrıca dilerseniz Savoy Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  • Görünüm / Renk: Berrak
  • Burun / Aroma / Koku Aroma: Kişniş ve adaçayı, misket limonu kabuğu rendesi, biraz biber ve bir miktar ananas dahil olmak üzere Tekila kokularının bir ders kitabıdır. 
  • Lezzet / Tat / Damak: Lezzet profili, daha topraklı otlar ve biraz karabiber ile narenciye ve deniz tuzuna açan hafif bir tatlılıkla açılır.
  • Bitiş: Kalıcı tuzlu adaçayı notaları olan bir Blanco için uzun. 

Don Julio Tekila Yorum

Gerek ülkemizde gerekse de tüm dünyada birçok insan tarafından tüketilen meşhur tekila Don Julio; akşam yemeklerinde, arkadaş eğlencelerinde, çeşitli organizasyonlarda tercih edilmektedir. Dolayısıyla Don Julio Tekila Yorum yapılan ve konuşulan bir tekila halini almıştır. Şimdi sizlere tekila konusunda bilgili ve tat olarak deneyimli kişilerin yorumlarını paylaşacağız.

  • Burundaki kişniş miktarı çok büyük! Benim için birazcık bile rahatsız edici ve kişnişe kıyasla Agav’ı daha çok tercih ederim. Ağızdaki yuvarlak dolgu olağanüstü, çok hafif ve dengeli.
  • Denediğim en yumuşak Blanco Tekilalardan birisidir.
  • Bir tekilanın olabilecek en pürüzsüz hali.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Don Julio Tekila Fiyat 2023 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın