Ana Sayfa » Fiyatları » Black James Viski Fiyatı 2024 – Black James Viski 100 lük Fiyatı

Black James Viski Fiyatı 2024 – Black James Viski 100 lük Fiyatı

Black James Viski Fiyatı 2024 ve Black James Viski 100 lük Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Türkiye ekonomisinden dolayı ülkemizde artan fiyatlar yüzünden viski fiyatlarında da doğru orantılı bir artış görülmektedir. Viskinin ana maddesi tahıldır. Bu yüzden her ülke kendi damak zevkine göre tahılını seçer ve ona göre viski üretir. Black James Viski ise ülkemizde diğer viskilere oranla daha az seçenek olasılığındadır. Bu yazımızda da size Black James Viski Fiyatı 2024 fiyatlarını derledik. Eğer farklı ürünlerin de fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Black James Viski Fiyatı 🥃

Black James Viski Fiyat
Black James Viski Fiyat

İçimi bakımından çok yumuşak olduğundan dolayı tercih sebeplerinden birisi arasında yer alır. Aynı zamanda Black James diğer viski fiyatlarına oranla daha ucuzdur. Kısaca özetlemek gerekirse fiyat performans olarak iyi bir viski markası diyebiliriz. Black James Viski Fiyat konusunda da aşağıda bilgiler yer almaktadır.

 • 1 Litre Black James Fiyatı : 1050₺

Black James Viski 100’lük Fiyatı 2024

Tadının oldukça fazla beğenildiği ve de sürekli olarak market ve tekellerde bulabileceğiniz bir viski çeşididir. Yumuşak ve lezzetli Black James Viski 100’lük Fiyatı 2024 yılında 1450 TL fiyatındadır. Çok yakın zamanda da bir zam beklenmektedir. Artan kur ve ekonomik koşullar nedeniyle de bu kaçınılmazdır.

Black James 12 Viski Fiyatı 2024

Çeşitli miktarlarda olan Black James viski Bulgar menşeilidir. 12 birimlik olan ve çeşitli tahıl ürünlerinin harmanlandığı bu aromalı viski ülkemizde de çokça tüketilmektedir. Bununla beraber Black James 12 Viski Fiyatı 2024 yılında 1100 TL bandındadır.

Black James Old Time 12 Fiyat

Black James Old Time 12 Fiyat, kıymetli damaklara sunulan eşsiz bir içkidir. Bu muhteşem viski, uzun yılların birikimi ve ustaların emeğiyle harmanlanmıştır. Lezzetindeki derinlik ve karakter, viski severleri büyülemekte ve unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.

Black James Old Time 12 viski, özenle seçilmiş maltların ve tahılların bir araya getirilmesiyle elde edilen bir karışımdır. Uzun yıllar boyunca olgunlaşan bu viski, kendine has bir tat profiline sahiptir. Yoğun bir karamel ve meyve notalarıyla zenginleştirilen bu içki, tadını bilge bir şarap ustasının ellerinde zamanla iyileşmiş şaraptan alır.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bourbon Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Black James Viski Hangi Ülkenin?

Viskinin üretildiği ülke Bulgaristan’dır. Her ülkenin kendi tahıllarına göre viskiler çeşitlendirilmektedir. İskoçya, İrlanda, Amerika, Kanada, Japonya gibi ülkeler ünlü viskilerin üretildiği ülkelerden birkaç örnektir. Aşağıda Bulgaristan’a ait birkaç viski markasını sizler için derledik.

 • Peshtera Black Ram
 • Savoy Viski
 • Black James Viski

Ülkemizin konumu neticesinde Bulgaristan ile sınırı olmasından dolayı ülke içerisine Black James marka viskinin girişi diğer viski çeşitlerine göre çok daha kolay oluyor. Fakat bizim kültürümüzün damak tadına pek uymadığı için ülkemizde pek popüler olduğu söylenemez.

Black James Viski Yorum

Türk kültüründeki alkol tüketiminde vatandaşlarımız alkol tüketirken, tükettikleri alkolün oranının biraz yüksek olmasını tercih ederler. Ülkemizde alkol tüketiminin hatırı sayılır bir oranda olduğunu biliyoruz. Özellikle alkol fiyatlarının bu dönemde artış yaşadığını da göz önünde bulundurursak Black James viski özellikle fiyatının makul olmasından dolayı tercih edilir duruma geldi.

Türk viski tüketicilerinden gelen bazı yorumlar sayesinde siz de fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcılardan Black James Yorum olarak şöyle cümleler geldi.

Şu an içiyorum ama kesinlikle tatmin etmedi beni

Kahveyle karıştırıp falan içerim de benim son gözdem olan jim beam black’ in yanına yaklaşamaz.

Viskiden ziyade votka içiyormuşsun gibi bence bu viski. içimi votkaya göre yumuşak tabii.

Bunun 1 litresine 100 tl vermektense git 200 tl’ye 70’lik jameson al.

Black James Viski ile Ne İçilir?

Çoğu alkol yanında bir yardımcı ister. Aynı şekilde viski için de yardımcı yiyecek ve içecekler de bulunmaktadır. Bu da viskinin tadını daha iyi almamıza ve ikili uyum sayesinde daha keyif verici bir duruma getirmemizi sağlar. Bu yüzden Black James Viski ile Ne İçilir sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

 • Soda
 • Enerji İçeceği
 • Kuru Yemiş
 • Peynir Tabağı
 • Çikolata
 • Cips

Gibi bir çok atıştırmalık olarak bilinen yardımcı yiyecek ve içecekler ile viskiyi daha iyi damak tadımıza uygun hale getirebiliriz.

Black James Viski 100 lük Ne Kadar?

Seçenek olarak rakı ile benzer alkol sıvı ölçülerinde şişelenmektedir. Yani bunlar 35’lik, 50’lik, 70’lik ve 100’lük olarak bilinmektedir. Bilindiği üzere gittikçe artan bir fiyatlandırma söz konusudur. Viski 100 lük Ne Kadar diye sorulunca ilk olarak markasına göre fiyatların değiştiğini göreceğiz. Biz sizler için Black James 100 lük Viski Fiyat konusunda yardımcı oluyoruz ve ülkemizdeki diğer popüler viski markaları ile karşılaştırmalar yapmanız için fiyatları sizler ile paylaşıyoruz.

 • Black James 100 lük Fiyatı : 1450₺
 • Chivas Regal 100 lük Viski Fiyatı : 1600₺
 • Jack Daniels 100 lük Viski Fiyatı : 1300₺
 • J&B 100 lük Viski Fiyatı : 1100₺

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Black James Viski Fiyatı 2024 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Ayrıca Bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4.7/5 - (3 Oy)
Yorum yapın