Ana Sayfa » Fiyatları » Wilkinson Pomad Fiyat 2023 – Eczane Fiyatı

Wilkinson Pomad Fiyat 2023 – Eczane Fiyatı

Wilkinson Pomad fiyat 2023 itibarıyla en çok merak edilenler arasında yer almaya devam ediyor. Uyuz hastalığına yakalanan kişiler tarafından sıkça kullanılan Wilkinson Pomad, kaşıntıyı ve uyuzu gidermesiyle biliniyor. Bu sebeple hekimler tarafından da sıkça tavsiye ediliyor. Ayrıca fiyatları kategorimize de bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Wilkinson Pomad Nedir?

Wilkinson Pomad Nedir?
Wilkinson Pomad Nedir?

İçerisindeki etken madde Goudron Vegetal sayesinde uyuz sorunu tedavisinde sık sık kullanılmaktadır. Bununla birlikte sedef ve egzema tedavisinde de kullanılmaktadır. Böylece Wilkinson Pomad Nedir? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Gyno Lomexin Fitil Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Wilkinson Pomad Ne İşe Yarar?

Özellikle uyuz problemi yaşayan insanlar için Wilkinson Pomad oldukça işe yarar. Çünkü bu ilacın içerisindeki etken madde sayesinde kısa süre içerisinde uyuz probleminden kurtulabilirsiniz. Öncelikle bu ilacı kullanmadan önce bütün vücudunuzu keseleyerek yıkamanız gerekir. İyice kurulandıktan sonra boynunuzdan başlayarak ayak tabanınıza kadar masaj yaparak sürmeniz gerekir. Böylece Wilkinson Pomad Ne İşe Yarar? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Wilkinson Pomad Fiyat 2023

Özellikle uyuz hastalığı olan ve sürekli kaşınan hastaların tedavisinde Wilkinson Pomad tercih edilir. 2023 Ocak zamlarının ardından fiyat değişikliğine gidilen Wilkinson Pomad için güncel fiyatlar aşağıdaki listede yer alıyor:

  • Wilkinson Pomad %12,5 100 Gr: 55,50 TL

Wilkinson Pomad Reçetesiz Fiyatı

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Wilkinson Pomad 55.50 TL‘dir. Bu ilaç reçetesiz olarak satılmamaktadır. Bu yüzden Wilkinson Pomad Reçetesiz Fiyatı diye bir şey yoktur.

Wilkinson Pomad Eczane Fiyatı

Uyuz, egzema ve akne gibi sorunlar yaşayan kişiler genellikle Wilkinson Pomad kullanmaktadır. Çünkü doktorlar bu tarz rahatsızlıklar için ilk başta Wilkinson’u reçete etmektedir.

  • Wilkinson Pomad Eczane Fiyatı: 55.50 TL

Wilkinson Pomad Satın Al

Wilkinson Pomad Satın Almak isterseniz eğer reçeteniz varsa eczanelerden temin edebilirsiniz. Fakat eczaneler dışında reçetesiz olarak satılmamaktadır. Bu yüzden kesinlikle doktorunuz önermediği sürece lütfen kullanmayınız. Eczanelerden ise 55 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Wilkinson Pomad Yorumlar

Uyuz problemini bu ilaç ile atlatan birçok kişi bulunmaktadır. Eğer sizlerde bu kişilerin ilaç hakkında yapmış olduğu yorumları merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. işte Wilkinson Pomad Yorumları şu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bengay Krem Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Wilkinson Pomad Uyuzu Geçirir mi?

Son dönemde merak edilen Wilkinson Pomad uyuzu geçirir mi sorusunun yanıtından önce uyuzu doğru şekilde tanımlamak gerek. Uyuz ilk etapta basit gibi görünen fakat günlük yaşamı büyük oranda olumsuz etkileyen hastalıklardan birisidir. Bu hastalığın en kötü yanı ise bulaşıcı olmasıdır. Görece kış aylarında daha sık rastlanır. Uyuz ile ilgili yanlış bilinen bilgilerden birisi de hayvanlardan bulaştığıdır. Uyuz, hiçbir şekilde hayvanlardan bulaşmayan bir hastalıktır. Nitekim uyuz hastalığıyla baş etmenin etken yollarından birisi de Wilkinson Pomad’dır.

Wilkinson Pomad Nasıl Kullanılır?

Wilkinson Pomad’ın kullanımına yönelik birçok soru işareti halen mevcut. Özellikle Wilkinson Pomad nasıl kullanılır diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. Wilkinson Pomad, bir krem formundadır. Kullanımı genellikle kolay olsa da bu süreç içerisinde sabırlı olmak gereklidir. Nitekim bu kremin pek çok kişiye göre ağır bir kokusu vardır. Özellikle tatil dönemlerinde kullanılması ve kullanılan süre boyunca evden çıkılmaması tavsiye edilir. Kullanım süresi genellikle üç günle sınırlıdır.

Wilkinson Pomad kullanımı sırasında banyo yapılmamalı ve krem uygulanırken giyilmiş olan kıyafetler çıkarılmamalıdır. Bu sebeple koku çok daha şiddetli bir şekilde artış gösterir. Uyuzun olduğu ve görece fazla kaşınan bölgelere sürülen Wilkinson Pomad, dördüncü gün itibarıyla etkisini gösterecektir. Kullanımın dördüncü gününde sıcak suyla banyo yapılması ve temiz kıyafetlerin giyilmesi tavsiye edilir. Üç günlük süreçte giyilen kıyafetlerinse kaynar suyla yıkanması oldukça önemlidir. Yıkandıktan sonra kıyafetlerin tümünün iç-dış bölgeleri ve dikiş bölgeleri ütülenerek rafa kaldırılır.

Wilkinson Pomad Kaç Saat Kalmalı?

Wilkinson Pomad’ın 3 gün boyunca kullanıldığı biliniyor. Bu süre zarfında birçok kişi Wilkinson Pomad kaç saat kalmalı diye merak ediyor. Fakat üç günlük kullanım süresi kesintisiz olduğu için saat diye bir mefhum bulunmuyor. Wilkinson Pomad, üç gün boyunca her gün vücutta uyuz olan bölgeye sürülerek kullanılıyor. İnce bir tabaka şeklinde sürülen bu krem, boyun bölgesinden aşağı sürülmelidir. Yüz ve bilhassa göz çevresine sürülmemesi oldukça önemlidir.

Wilkinson Pomad 3 Gün Kullandıktan Sonra Ne Yapılır?

Üç günlük kullanım süresi bittikten sonra Wilkinson Pomad 3 gün kullandıktan sonra ne yapılır sorusu sıkça sorulmaktadır. Kullanım süresinin ardından sıcak bir duş alınması gerekmektedir. Sıcak duşu mümkün olabildiğince uzun tutmak oldukça önemlidir. 3 günlük kullanım süresinin ardından 3 gün boyunca giyilen kıyafetlerin özenle temizlenmesine dikkat edilmelidir.

Wilkinson Pomad Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunuyor. Bu sebeple özellikle son dönemde Wilkinson Pomad kullanırken dikkat edilmesi gerekenler merak ediliyor. İlk etapta el, ayak ve genital bölge kullanımlarında çok daha dikkatli olunması gereklidir. Özellikle göz bölgesine değdirilmemesi gerektiği için kullanım sırasında yüzde maske uygulaması oldukça sık tercih edilmektedir. Nitekim vücudun pomadı tam olarak emebilmesini sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırmak da mümkündür. Wilkinson Pomad kullanırken dikkat edilmesi gereken tüm detaylar uzman hekim tarafından da belirtilecektir. Kişiden kişiye değişiklik gösterebilecek bazı detaylar için hekim önerileri dikkate alınmalıdır.

Son olarak Wilkinson Pomad fiyat yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın