Jack Daniels Viski Fiyatları – Jack Daniels Viski Fiyatı Ne Kadar?

Jack Daniels Viski Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Ülkemizde kaliteli viski olarak görülen ve kaliteli olması ile ünlü olan viski Jack Daniels hakkında fiyat bilgisi aktarmaya çalışacağız. Ülkemizde viski denilince akıllara gelen viskiler arasında ilk üçte yer alır. Bu yüzden ülkemizde çokça tercih edilen bir viskidir. Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Jack Daniels Viski Fiyatları

Ülkemizin yaşamış olduğu ekonomik sıkıntılar nedeni ile alkol fiyatlarında oldukça önemli ve sık artışlar gerçekleşti. Bu nedenle alkol tüketicilerinin internet üzerinde sıkça aradığı sorulardan birisi de Jack Daniels Viski Fiyatları oluyor. Biz de sizler için bu yazımızda güncel olan Jack Daniels Ekim Zamlı Fiyat Listesi paylaşacağız.

35 lik Jack Daniels Fiyatları255₺
50 lik Jack Daniels Fiyatları340₺
Jack Daniels 70′ lik Fiyat470₺
100 lük Jack Daniels630₺

Görmüş olduğunuz listede Jack Daniels Zamlı Fiyatları yer almaktadır. Gün geçtikçe alkol fiyatlarında artışlar devam etmektedir. En güncel bilgiler için bizi takip etmeyi unutmayın.

Jack Daniels Tennessee Honey Fiyat

Viski markası olan Jack Daniels ‘ın çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ballı olan seçenektir. Peki ya Ballı Viski Jack Daniels Fiyatı ne kadar ve aralarında fark var mı bunları sizlerle paylaşıyoruz. Tadım olarak tatlı olarak kullanıcı yorumları alan bu viski ülkemizde de oldukça sevilmiştir. Ballı likörlü Jack Daniels deneyen kullanıcıların bazı yorumlarını sizler için derledik.

İnanılmaz hoş kokan, tadı da bir tık altı güzellikte olan viski likörüdür. enerji içeceği falan katarak saygısızlık yapmadan sek tüketilmesini tavsiye ederim. 

bugün deneme fırsatımın olduğu ballı jack daniels içkisi, alkol oranı %40 dan aşağıda olduğu için viski değil bal likörü olarak geçer. sert içki sevmeyen biri olarak damak tadıma cuk oturan içkidir. tavsiye ederim. 

normal viski gibi buz atıp içmeye başlarsanız beğenmezsiniz, cola ya da enerji ile içen biriyseniz bulantı yapar. cocktail yapmayı bilen ellerde şahesere dönüşür.

Gördüğünüz gibi her damak tadına uymayan bal likörü ile farklı bir tat almanız mümkün. Fakat Jack Daniels markasının isminden dolayı en azından bir defa denenmesi gerektiğini söylemekte fayda var. Jack Daniels Honey Fiyat konusunda ise;

  • 35 lik Jack Daniels Tennessee Honey Fiyat: 255₺
  • 70 lik Jack Daniels Tennessee Honey Fiyat: 470₺
  • 100 lük Jack Daniels Tennessee Honey Fiyat: 630₺

Jack Daniels Single Barrel

Jack Daniels Single BarrelPin
Jack Daniels Single Barrel

Bir Jack Daniels çeşidi olan Single Barrel, şık şişe görüntüsü ile de tüketicilerin dikkatini çekmektedir. Tat olarak da diğer çeşitlerden farklı ve sert bir tadı vardır. Aynı zamanda Üretim esnasında birçok işlemden geçtiği için tadını buradan almaktadır. Buna rağmen Jack Daniels Single Barrel fiyatı ise güncel olarak 840₺ üzerinden satışa sunulmaktadır.

Ayrıca dilerseniz Lagavulin Viski Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Migros Jack Daniels Fiyatları

Ülkemizde alkol alımı için en çok tercih edilen market zincirlerinden bir tanesi de Migros olarak biliniyor. Bunun nedeni ise çoğu alkol markasının diğer marketlerde bulunmaması nedeni ile Migros markette çeşitliliğin diğer marketlere göre daha çok olmasıdır. Tüketiciler internet aramalarında önce Jack Daniels viski ne kadar? diye aratırken bunun yanında nereden temin edebileceklerini de öğrenmek istiyorlar. Biz de bu yazımızda buna yer vermek istedik ve Jack Daniels Fiyatları Migros bölümünü sizler için gösteriyoruz.

Jack Daniels Fiyat 2022

Aşağıda yer alan fiyatlar 2022 yılında Migros marketinde Jack Daniels fiyatları olarak yer almaktadır. Bu fiyatlar satıcı firmanın kendi içerisinde belirlemiş olduğu fiyatlardır. Bu yüzden ülkemizde tüketiciler Migros markette daha ucuz olduğu için alkol alımını buradan yapmayı tercih ederler.

  • Migros 35 lik Jack Daniels Fiyatı : 205,50₺
  • Migros 50 lik Jack Daniels Fiyatı : 279₺
  • Migros 70 lik Jack Daniels Fiyatı : 380₺
  • Jack Daniels 100 lük Fiyatı Migros : 515₺

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Jack Daniels Viski Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Takipte kalın.  

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın