Ana Sayfa » Fiyatları » Jack Daniels Viski Fiyatları 2023 – Yeni Zamlı Ballı Jack Fiyatı!

Jack Daniels Viski Fiyatları 2023 – Yeni Zamlı Ballı Jack Fiyatı!

Jack Daniels Viski Fiyatları zam sebebiyle değişmiştir. Biz de 2023 yılında en güncel ve net fiyatları sizler için derledik. Ülkemizde kaliteli viski olarak görülen ve kaliteli olması ile ünlü olan viski Jack Daniels hakkında fiyat bilgisi aktarmaya çalışacağız. Ülkemizde viski denilince akıllara gelen viskiler arasında ilk üçte yer alır. Bu yüzden ülkemizde çokça tercih edilen bir viskidir. Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Jack Daniel’s Viski Nedir? ⭐

Yazımızın konusu olan Jack Daniel’s viski ile alakalı güncel bilgi tablosu aşağıda belirtilmiştir.

Viski Adı:Jack Daniel’s
Alkol Oranı:%40
Damıtım Evi:Jack Daniel’s
Şişeleyici:Jack Daniel’s
Köken:Amerika Birleşik Devletleri
Jack Daniel’s Viski Nedir?

Jack Daniels Viski Fiyatları

Ülkemizin yaşamış olduğu ekonomik sıkıntılar nedeni ile alkol fiyatlarında oldukça önemli ve sık artışlar gerçekleşti. Bu nedenle alkol tüketicilerinin internet üzerinde sıkça aradığı sorulardan birisi de Jack Daniels Viski Fiyatları oluyor. Biz de sizler için bu yazımızda güncel olan Jack Daniels Ekim Zamlı Fiyat Listesi paylaşacağız.

20’lik Jack Daniels Fiyat 2023205₺
35 lik Jack Daniels Fiyatları345₺
50 lik Jack Daniels Fiyatları425₺
Jack Daniels 70′ lik Fiyat595₺
100 lük Jack Daniels830₺
175 lik Jack Daniles Viski Fiyatı1385₺
Jack Daniels Viski Fiyatları

Görmüş olduğunuz listede Jack Daniels Zamlı Fiyatları yer almaktadır. Gün geçtikçe alkol fiyatlarında artışlar devam etmektedir. En güncel bilgiler için bizi takip etmeyi unutmayın.

Jack Daniels Tennessee Honey Fiyat 2023

Viski markası olan Jack Daniels ‘ın çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ballı olan seçenektir. Her damak tadına uymayan bal likörü ile farklı bir tat almanız mümkün. Fakat Jack Daniels markasının isminden dolayı en azından bir defa denenmesi gerektiğini söylemekte fayda var. Jack Daniels Honey Fiyat konusunda ise güncel 2023 fiyatları şu şekildedir:

  • 35 lik Jack Daniels Tennessee Honey Fiyat: 345₺
  • 70 lik Jack Daniels Tennessee Honey Fiyat: 595₺
  • 100 lük Jack Daniels Tennessee Honey Fiyat: 830₺

Peki ya Ballı Viski Jack Daniels Fiyatı ne kadar ve aralarında fark var mı bunları sizlerle paylaşıyoruz. Tadım olarak tatlı olarak kullanıcı yorumları alan bu viski ülkemizde de oldukça sevilmiştir. Ballı likörlü Jack Daniels deneyen kullanıcıların bazı yorumlarını sizler için derledik.

İnanılmaz hoş kokan, tadı da bir tık altı güzellikte olan viski likörüdür. enerji içeceği falan katarak saygısızlık yapmadan sek tüketilmesini tavsiye ederim. 

bugün deneme fırsatımın olduğu ballı jack daniels içkisi, alkol oranı %40 dan aşağıda olduğu için viski değil bal likörü olarak geçer. sert içki sevmeyen biri olarak damak tadıma cuk oturan içkidir. tavsiye ederim. 

normal viski gibi buz atıp içmeye başlarsanız beğenmezsiniz, cola ya da enerji ile içen biriyseniz bulantı yapar. cocktail yapmayı bilen ellerde şahesere dönüşür.

Jack Daniels Single Barrel

Jack Daniels Single Barrel
Jack Daniels Single Barrel

Bir Jack Daniels çeşidi olan Single Barrel, şık şişe görüntüsü ile de tüketicilerin dikkatini çekmektedir. Tat olarak da diğer çeşitlerden farklı ve sert bir tadı vardır. Aynı zamanda Üretim esnasında birçok işlemden geçtiği için tadını buradan almaktadır. Buna rağmen Jack Daniels Single Barrel fiyatı ise güncel olarak 840₺ üzerinden satışa sunulmaktadır.

Ayrıca dilerseniz Lagavulin Viski Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Migros Jack Daniels Fiyatları

Ülkemizde alkol alımı için en çok tercih edilen market zincirlerinden bir tanesi de Migros olarak biliniyor. Bunun nedeni ise çoğu alkol markasının diğer marketlerde bulunmaması nedeni ile Migros markette çeşitliliğin diğer marketlere göre daha çok olmasıdır. Tüketiciler internet aramalarında önce Jack Daniels viski ne kadar? diye aratırken bunun yanında nereden temin edebileceklerini de öğrenmek istiyorlar. Biz de bu yazımızda buna yer vermek istedik ve Jack Daniels Fiyatları Migros bölümünü sizler için gösteriyoruz.

Jack Daniels Fiyat 2023

Aşağıda yer alan fiyatlar 2023 yılında Migros marketinde Jack Daniels fiyatları olarak yer almaktadır. Bu fiyatlar satıcı firmanın kendi içerisinde belirlemiş olduğu fiyatlardır. Bu yüzden ülkemizde tüketiciler Migros markette daha ucuz olduğu için alkol alımını buradan yapmayı tercih ederler.

  • Migros 35 lik Jack Daniels Fiyatı : 345₺
  • Migros 50 lik Jack Daniels Fiyatı : 425₺
  • Migros 70 lik Jack Daniels Fiyatı : 595₺
  • Jack Daniels 100 lük Fiyatı Migros : 830₺

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Jack Daniels Viski Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Takipte kalın.  

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın