Ana Sayfa » Fiyatları » Gyno Lomexin Fitil Fiyat 2024 – Güncel!

Gyno Lomexin Fitil Fiyat 2024 – Güncel!

Gyno Lomexin Fitil Fiyat 2024 yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Her yıl ilaçlara gelen zamlarla birlikte kişiler fiyat araştırması yapmaktadır. Bizler de bu yazımızda vajinal mantar enfeksiyonları için kullanılan Gyno Lomexin isimli ilacın fitil ve krem formlarının ücretlerini inceleyeceğiz. Dilerseniz incelememize vakit kaybetmeden geçelim. Ayrıca fiyatları kategorimizdeki benzer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Gyno Lomexin Fitil Nedir?

Fitil, çeşitli tıbbi amaçlar için kullanılan, genellikle rektal veya vajinal yoldan uygulanan ilaç dozaj şekilleri olarak tanımlanmaktadır. Tıbbi fitiller, tedavi edilecek hastalığa ve ilaç türüne bağlı olarak farklı boyutlarda ve bileşenlerde olabilirler.

Gyno lomexin fitil ise vajinal enfeksiyonlar için kullanılan bir ilaçtır. Aktif bileşeni fentikonazoldür ve genellikle vajinal fitil formunda kullanılmaktadır. Ayrıca vajinal mantar enfeksiyonları ve bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde etkilidir. Reçeteli olarak satılmaktadır. Vatandaşların Gyno Lomexin Fitil Nedir? Sorusuna ise bu şekilde cevap vermiş olmaktayız.

Ayrıca dilerseniz Mixovul Fitil Kullananlar Yorumları yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Gyno Lomexin Fitil Fiyat

Gyno-Lomexin fitil, vajina içine yerleştirilerek kullanılmakta ve genellikle günde bir kez, yatmadan önce uygulanmaktadır. Kullanmadan önce talimatları okumanız ve talimatlara göre kullanmanız önemlidir. İlacın etkili olması için tedavi süresince düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Gyno Lomexin Fitil Fiyat ülke, eczane ve satış noktasına göre değişebilmektedir. Ayrıca, ilacın formu (vajinal tablet veya fitil), kutudaki tablet veya fitil sayısı ve dozu da fiyatı etkilemektedir. Güncel fiyatı eczanelerde 92.01 TL civarındadır.

Gyno Lomexin 600 Mg Ovül Fiyat

Gyno Lomexin 600 Mg Ovül Fiyat
Gyno Lomexin 600 Mg Ovül Fiyat

Gyno-Lomexin’in aktif bileşeni fentikonazoldür. Bu aktif bileşen, vajinal mantar enfeksiyonları ve bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanılmaktadır. İlaç, vajinal flora dengesini yeniden sağlayarak enfeksiyonu tedavi etmektedir. Diğer bileşenler, ilacın formuna ve üreticisine göre değişebilmektedir. Gyno Lomexin 600 mg Ovül Fiyat 92.01 TL olarak eczanelerde satılmaktadır.

Gyno Lomexin Krem Fiyat

Tıpkı Gyno Lomexin Fitil gibi krem de mantar enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılmaktadır. Özellikle vajinal mantar enfeksiyonları için önerilmektedir. Çeşitli yan etkileri bulunması nedeniyle yalnızca reçete ile alınması önerilmektedir.

Gyno Lomexin Krem Fiyat fitile göre biraz daha uygundur. 2024 yılı itibariyle fiyatlar 92 TL civarındadır. Eczanelere göre fiyatlar çok fazla olmamakla birlikte değişkenlik göstermektedir.

Son olarak Gyno Lomexin 600 Mg Ovül Fiyat ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Gyno Lomexin Fitil Fiyat 2024 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın