Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Resime Okunan Ayırma Duası – Anında Etkili!

Resime Okunan Ayırma Duası – Anında Etkili!

Resime Okunan Ayırma Duası yazımız ile karşınızdayız. Birbirini seven iki kişinin zorla ayrılmasına sebep olan dualar vardır. Ayrıca bu, çok etkili kabul edilen ve yaygın olarak okunan dualardan biridir. Bir ilişki içindeki insanların doğru karar vermesini sağlamak için okunan dualardan biridir. Bir ilişkide ayrılık yaşanmışsa ve ayrılıktan sonra kişi ayrıldığı kişiye geri dönmek istiyorsa doğru karar verdiğinden emin olmak için dua okumak önemlidir. Bu yazımızda sizlere bunun için okunacak dualardan bahsedeceğiz. Ayrıca çeşitli okunacak dualar arıyorsanız da kategorimize bakabilirsiniz.

Fotoğrafla Ayırma Duası

Fotoğrafla Ayırma Duası, ayırma niyetiyle okunmaktadır. Bazen de bu duaların okunma nedenleri arasında, insanların eşinden ya da onu seven birinden ayrılmak istemesi yer alır. Bunun yanında tek taraflı ilişkilerde boşanma duası ilişkinin gidişatını ve boyutunu değiştirmek için okunur. Resime okunan ayrılma duası, insanların belli durumlarda okuması gereken bir duadır.

Bu duadan önce dört kez Yasin suresini okuyun, sureyi tamamladıktan sonra yine dört kez bu duayı okuyun:

 • Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim.
Fotoğrafla Ayırma Duası
Fotoğrafla Ayırma Duası

Ayırma Duası

İlişkinizde ya da evliliğinizde sorunlar yaşıyorsanız ve sevgiliniz ya da eşiniz size eskisi kadar ilgi göstermiyor ve sizi sevmediğini düşünecek şekilde davranıyorsa nedenini anlamanız gerekir. Ayrıca size olan yabancılaşmasının ve ilgisizliğinin sebebi başkasıysa ve yaptığınız her girişim ve çaba boşa gidiyorsa o zaman bu Ayırma Duası işinize yarayabilir. Bunun yanında dilerseniz 41 Vakıa Suresini Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 • Tebbet Suresi Okunuşu:

Bismillahirahmanirrahim “Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Sayeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhateb. Fî cî dihâ hablün min mesed.”

 • Tebbet Suresi Anlamı:

Râhman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla, Ebû Leheb’in elleri kurusun, kurudu da! Malı ve kazandığı kendisine fayda vermedi. Alevli ateşe yaslanacaktır. Karısı da, boynunda bir ip olduğu halde ona odun taşıyacaktır

Fil Suresiyle Ayırma Duası

Dualar, isteklerimizi ve arzularımızı Tanrı’ya sunmamıza yardımcı olan kelimelerdir. Unutmayalım ki, dua ederken Allah’tan dilek ve arzularımızı diliyoruz. Ayrıca namaz vaktinde kalpler kötülüklerden arınmalıdır. Dua samimi bir yürekten gelmelidir. Fil Suresiyle Ayırma Duası‘nın etkili ve güçlü bir dua olduğunu unutmayın. Namazda haramdan uzak durmak da önemlidir. Duanın etkisini görmek için kişinin normal yaşam akışını kesintiye uğratmaması son derece önemliydi.

Fil Suresi Okunuşu:

 • Bismillahirrahmânirrahîm
 • Elem tera keyfe fe’ale rabbüke biashâbilfîl
 • Elem yec’al keydehüm fî tadlîl
 • Ve ersele aleyhim tayran ebâbîl
 • Termîhim bihicâratin min siccîl
 • Fece’alehüm ke’asfin me’kûl

Fil Suresi Anlamı:

 • Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle
 • Görmedin mi Rabbin ne yaptı fil sahiplerine!
 • Onların tuzaklarını boşa çıkarmadı mı?
 • Üzerlerine sürü sürü kuşlar saldı.
 • Onlara balçıktan pişirilmiş sert taşlar atıyorlardı.
 • Derken onları, yenilmiş ekin yaprağı gibi kılıverdi

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

İlgili kategorimizdeki son yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Resime Okunan Ayırma Duası yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın