Ana Sayfa » Genel Kültür » Cha Eun Woo Sevgilisi – Cha Eun Woo Oynadığı Diziler

Cha Eun Woo Sevgilisi – Cha Eun Woo Oynadığı Diziler

Cha Eun Woo sevgilisi ve Cha Eun Woo Oynadığı Diziler konusunda olduğu gibi diğer hususlar da merak ediliyor. Bununla beraber Cha Eun Woo hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin hayatına bakmalarında yarar var. Cha Eun Woo, Gunpo’da 30 Mart 1997 tarihinde doğdu. Ayrıca bu isim başak burcudur. Cha Eun Woo, eğitimini Suri Lisesi’nde tamamladıktan sonra Hanlim Çoklu Sanat Okulu’ndan da mezun oldu. Sonrasında da Sungyunkwan Üniversitesi Sahne Sanatları bölümüne başladı. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Cha Eun Woo Sevgilisi

Uzmanlık alanlarında yüzme, gitar, keman ve piyano yer alan Cha Eun Woo’nun ailesinden olan küçük erkek kardeşi de Çin’de okumaktadır. Ayrıca Cha Eun Woo Sabah Alarmı ve Yüz Dehası gibi lakaplara da sahiptir. Yetneği ve çalışmasıyla takdir toplayan Cha Eun Woo, giderek ün kazanmaya başladı. Yapısı gereğiyle işkolik biri olarak da tanımlanmaktadır. Ayrıca işine karşı olan tutkusu da Cha Eun Woo’yu motive eden temel konudur. Bununla beraber Cha Eun Woo Sevgilisi konusuna gelirsek de;

Cha Eun Woo’nun resmi olarak açıklanan bir sevgilisi yoktur. Cha Eun Woo, Güney Koreli bir aktör, şarkıcı ve modeldir. Başarılı kariyeri ve yakışıklı görünümüyle dikkat çekmektedir. Ancak özel hayatı hakkında çok fazla bilgi paylaşmamaktadır ve kişisel hayatına dair konularda gizlilik içinde yaşamayı tercih etmektedir.

ASTRO ve Cha Eun Woo

ASTRO ve Cha Eun Woo
ASTRO ve Cha Eun Woo

Cha Eun Woo, 2016 yılında ünlenen K-Pop grubu ASTRO’nun da bir parçasıdır. ASTRO ve Cha Eun Woo konusu da herkesin merak ettiği hususlar arasında yer almaktadır. ASTRO grubu 6 kişiden oluşmaktadır. Jin Jin, MJ, Moon Bin, Rocky ve Yoon San-ha da grubun diğer üyeleri arasındadır. Cha Eun Woo da grupta vokallik yapan isimdir. Ayrıca ASTRO grubunun yüzü olarak da öne çıkmaktadır.

Cha Eun Woo Oynadığı Diziler

İlk olarak Cha Eun Woo, birçok popüler Kore dizisinde yer almıştır. Bazı Cha Eun Woo dizileri şunlardır:

 1. True Beauty (2020-2021)
 2. Rookie Historian Goo Hae Ryung (2019)
 3. My ID Is Gangnam Beauty (2018)
 4. Sweet Revenge 2 (2018)
 5. Hit the Top (2017)
 6. The Best Hit (2017)

Bunun yanında Cha Eun Woo ayrıca birçok müzik videosunda da yer almış ve birçok televizyon programında konuk olarak bulunmuştur.

Cha Eun Woo Kariyeri

Cha Eun Woo, Güney Kore’de son derecede popüler olan şarkıcı, oyuncu ve modeldir. Ayrıca Cha Eun Woo kariyeri bakımından Fantagio Ajans ile çalışmaktadır. Ayrıca Güney Koreli erkek grubu ASTRO’nun da bir üyesi olmaktadır. Özellikle Cha Eun Woo, 2014 yılında My Brillant Life adlı sinema filminde küçük bir rol alarak oyunculuk kariyerine de başlamıştır. Hemen arkasından Ağustos 2015 tarihinde ASTRO ile beraber web draması olan To Be Continue projesini ortaya koydu. Ayrıca grubu ASTRO ile 23 Şubat 2016 yılında mini albümleri olan Spring Up ile de çıkış yaptı.

Cha Eun Woo, Ağustos ayında Chuseok’un Replies That Make Make Us Flatter adlı bir programda da varlık gösterdi. Ayrıca Cha Eun Woo, Kim Sae Woo ve Lee Soo Min ile beraber Show! Music Core adlı programın sunucusu da oldu. 2016 yılından 2018’e kadar bu programda yer aldı. Aynı senede Cha Eun Woo My Romantic Some Recipe web dramasında da rol aldı.

 • 2017 yılında Cha Eun Woo, Hit The Top adlı dizinde boy gösterdi. Ayrıca aynı senede Sweet Revenge adlı web dramasında rol aldı. 2018 yılında da Cha Eun Woo, Top Management adlı web dramasında yer aldı.
 • 2018 yılına gelindiğinde Cha Eun Woo Gangnam Beauty adlı gençlik dizisinde oynamaya başladı. Bu dizi Cha Eun Woo’nun televizyondaki ilk başrol deneyimi oldu. Bu diziyle beraber popülaritesi daha da arttı. Sonrasında da GQ Kore kapsamında yer alan Yılın Adamları arasında kendine yer buldu.
 • 2019 yılında Asya hayran buluşmasını da gerçekleştiren Cha Eun Woo, sonrasında da Aralık ayında Handsome Tigers oyuncu kadrosunda yer aldı.
 • Nisans 2020 tarihinde Master in the House adlı dizide yer almaya başladı. Ayrıca SBS Entertainment Ödülleri’nde Çaylak Ödülleri’ni kazanma başarısı gösterdi.
 • Aralık 2020’de de Cha Eun Woo, True Beauty dizisinde erkek başrol oldu. Ayrıca bu dizide Lee Su Ho karakterine hayat verdi. Bu televizyon dizisinde de Hwang In Yeop ve Moon Ga-Young ile beraber çalıştı.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza erişebilirsiniz.

Diğer genel kültür ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Cha Eun Woo sevgilisi ve Cha Eun Woo Oynadığı Diziler yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
“Cha Eun Woo Sevgilisi – Cha Eun Woo Oynadığı Diziler” üzerine bir yorum
Yorum yapın