Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi

Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi yazımız ile karşınızdayız. Dünya’nın en fazla kullanılan film ve dizi izleme uygulamaları arasında olan Netflix, paralıdır. Ücretsiz bir şekilde Netflix’e erişmek isteyen kişiler için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemleri sizler için araştırdık. İşte Netflix dizilerini ücretsiz izleme için yöntemler:

Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi

Film ve Dizi izleme platformu denince ilk akla gelen ve milyonlarca kişi tarafından her gün ziyaret edilen Netflix, ücretli bir platformdur. Bireysel ve aile gibi çeşitli kullanıcı tipleriyle ödemeler almaktadır. Şuan için de 50 ile 120 ₺ bandında aylık bir ödemesi bulunmaktadır. Bu ücreti ödemek istemiyorsanız ve Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi arıyorsanız aşağıdakileri inceleyebilirsiniz.

1. Dizipal

Yabancı dizileri izleme platformlarının başında gelen bu site, son derece fazla kullanılan araçlar arasında yer almaktadır. Bunun yanında Netflix’in dışında Exxen, BluTV gibi platformlardaki dizi ve filmleri de bu araçla izleyebilirsiniz. Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi olarak Dizipal en çok tercih edilen platformlardan biridir. Netflix En Çok İzlenen Filmler gibi çeşitli içerikleri de bu araçların yardımıyla izleyebilirsiniz.

2. Dizigom

Türkçe altyazılı eski veya yeni dizileri izlemek için oluşturulmuş bir platformdur. Bu platform aracılığıyla da Netflix Bedava İzleme şansına sahip olabilirsiniz. Birçok programa da rahatlıkla erişebilirsiniz.

3. Diziyo

Bir diğer alternatifte Netflixte veya diğer platformlarda görebileceğiniz film ve dizileri burada izleyebilirsiniz. Bu platform aracılığıyla Bedava Netflix İzleme Sitesine ulaşmış oluyorsunuz. Devamlı olarak güncellendiğini de belirtmek isteriz.

4. Watchill

Sadece tek bir platform ile sınırlı kalmayan Watchill, ister İngilizce ister Türkçe olarak istediğiniz dizi ve filmleri izleyebileceğiniz bir platformdur. Bu platform Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi listemizin içerisinde yer almıştır. Netflix En Çok İzlenen Diziler gibi içerikleri de bu gibi platformlar yardımıyla izleyebilirsiniz.

5. Fullhdizle

Çok uzun yıllardır ismini duyduğumuz ve de şu son zamanlar haricinde eski filmler ve dizileri de içerisinde barındıran bir sitedir. Ayrıca Bedava Netflix Sitesi olarak aratabileceğiniz sonuçlar arasında yer alan platformlar arasındadır.

6. Filmmom

Özellikle film izlemek isteyenler için çok güzel bir alternatiftir. Yerli ve yabancı film arşivleri, unutulmayan kült yapıtlar ve fazla kategorisiyle Filmmom, ücretsiz Netflix filmleri izlemek için yapılmış sitelerden bir tanesidir.

Ayrıca Exxen Ücretsiz İzleme Programı yazımıza da bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Netflix Bedava İzleme

Netflix Bedava İzlemePin
Netflix Bedava İzleme

Dizi ve film izlemek isteyen kişiler bu eylemi bedava bir şekilde yapmak istemektedirler. Bu sebeple çeşitli siteler ortaya çıkmıştır bu siteler aracılığıyla Netflix Bedava İzleme şansına sahip olmaktasınız. Son derece kaliteli içerikleri rahatlıkla izleyebileceksiniz.

Ayrıca Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi yazımıza da bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Netflix Nasıl İzlenir?

Öncelikle Netflix Ücretsiz İzle taktikleri arasında farklı bir site veya program kullanmak istemiyorsanız, Netflix’e üye olup ilk bir ay ücretsiz imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede içerisindeki Dizi, Film, Program veya Belgesellere erişim sağlayabilirsiniz. Bu ücretsiz hesaptan yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Öncelikle Netflix’in internet sitesine girin.
  2. Ardından Planları gör kısmına tıklayın.
  3. Aşağıya kaydırın ve devam yazan butona tıklayın.
  4. Kullandığınız bir e posta adresi ve şifre girin.
  5. (Önemli) 2 çeşit alternatifiniz var. 1.si Paypal veya farklı bir online ödeme aracı kullanıyorsanız onun IBAN bilgisini girin. Veya VPN aracılığıyla farklı bir ülkeden Netflix’e giriş yapın ve bu dijital banka bilgilerinizi girin.
  6. Hesap kesim tarihine yakın bu ödemeyi iptal edebilirsiniz. Ve bunu devamlı olarak kullanabilirsiniz. Kaçak netflix siteleri izlemek istemeyen kişiler için bu yollar da denenebilmektedir.

Netflix Dizileri Ücretsiz İzleme Programı

Uygulama veya program kullanmak isteyen kişiler için en iyi Netflix alternatifi Appflix‘tir. Netflix Dizileri Ücretsiz İzleme Programı arıyorsanız onu en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Hem android veya ios telefonunuza hem de bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Uyarı: Netflix’in kendi sitesinden dizi ve filmleri izlemek gerekmektedir. Korsan ve yasal olmayan sitelerden izlemek oldukça yanlıştır. Bu tarz yöntemleri kullanmayınız.

Netflix Ücretsiz İzle Hakkında Sık Sorulan Sorular

Netflix Ücretsiz İzlePin

Netflix Ücretsiz İzle aşamaları hakkındaki tüm detayları sizlerle paylaştık. Gerek siteler ile gerek verdiğimiz program ile Netflix’i kolayca izleyebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları için yorum bölümünü kullanmayı unutmayınız. Bahsettiklerimiz dışında oldukça merak edilen sorular bulunuyor bunları hemen cevaplayalım.

Ayrıca Disney Plus Ücretsiz İzleme Sitesi yazımıza da bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Netflix Ücretsiz İzle

Günümüzde gençler boş vakitlerini dizi, film veya çeşitli programlar izleyerek geçirmektedir. İngilizcesini geliştirmek isteyenler altyazılı biçimde, sadece keyif için izleyenler ise Türkçe dublaj olarak programları seyretmektedir. Fakat hemen hemen çoğu kişi için pahalı olan bu Netflix Ücretsiz İzle yollarını sizlerle paylaştık. Dizipal gibi sitelerle, bankada sanal kart oluşturma ve abonelik iptali gibi yolları kullanarak siz de ücretsiz biçimde izleyebilirsiniz.

Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Rehber kategorimizdeki diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ana sayfamıza da bizdekalmasin.com adresinden erişebilirsiniz.

4.7/5 - (8 Oy)
“Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi” üzerine 7 yorum
Yorum yapın

5