Ana Sayfa » Genel Kültür » Dizi ve Film Önerileri » Transformers 7 Ne Zaman Çıkacak? – Transformers 7 Fragman

Transformers 7 Ne Zaman Çıkacak? – Transformers 7 Fragman

Transformers 7 Ne Zaman Çıkacak? yazımız ile sizlerleyiz. Birçok kişinin heyecanla beklediği film için geri sayım başladı. Transformers sevenler filmin ne zaman çıkacağını, içeriğini ve fragmanını merak etmektedir. Biz de bu yazımızda tüm bunlarla ilgili sizlere bilgi vereceğiz. Hiç vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

Transformers 7 Ne Zaman Çıkacak?

Son filminin ardından 4 yıl geçmiş olan Transformers serisi için bekleyiş sürüyor. Kişiler Transformers 7 Ne zaman çıkacak? sorusu yönünde aramalar gerçekleştiriyor. Filmin beklenen vizyon tarihi 9 Haziran 2023 olarak belirtilmiştir. Bu tarih ABD’de gösterime gireceği zamana tekabül etmektedir.

Fragmanı yayımlanan Transformers: Rise of The Beasts çok kısa sürede yoğun bir ilgi görmüştür. Fragmanı izleyen kişiler tarafından oldukça beğenilmiştir ve bu nedenle herkes çıkacak film için oldukça heyecanlıdır.

Ayrıca dilerseniz Recep İvedik 7 Sinema Bilet Fiyatları yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Transformers Yeni Filmi Ne Zaman?

Az önce de bahsettiğimiz gibi Transformers: Canavarların Yükselişi filmi 9 Haziran 2023’te ABD’de vizyona girecektir. Türkiye’de Transformers Yeni Filmi Ne Zaman çıkacak konusu merak edilmektedir. ABD’de yayımlanmasının hemen ardından birkaç gün içerisinde Türkiye’de vizyona girmektedir. Şu anlık belirli bir tarih bulunmamakta olup ilerleyen süreçte güncellenecektir.

Transformers: Canavarların Yükselişi Ne Zaman Çıkacak?

Transformers Canavarların Yükselişi Ne Zaman Çıkacak
Transformers Canavarların Yükselişi Ne Zaman Çıkacak

Optimus Prime’ın dediği gibi, “Yanlış gezegeni seçtin!” Transformers serisinin yedinci bölümünde yeni robotlar Dünya’yı işgal ediyor ve hayranlar dövüşün sonunu 9 Haziran 2023’te Transformers: Canavarların Yükselişi sinemalarda gösterime girdiğinde görecek. Bu bağlamda Transformers: Canavarların Yükselişi Ne Zaman Çıkacak? sorusunun yanıtı da 9 Haziran 2023 olmuştur.
Film, filmin başrol oyuncusu Anthony Ramos’u daha da heyecanlandıran 1996 yapımı Beast Wars: Transformers TV dizisinin temalarını ve karakterlerini içerecek.

Ayrıca dilerseniz Haikyuu 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak? yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Transformers 7 Fragman

Uzun bir bekleyişin ardından, Paramount Pictures ilk resmi fragmanı 1 Aralık 2022’de yayınladı. Transformers 7 Fragman ile, izleyiciler film hakkında bazı düşünceler geliştirmiştir. İki dakikalık ön gösterim, Optimus Prime ile Maximals’ın King Kong büyüklüğünde bir gorile dönüşen lideri Optimus Primal arasındaki kısa bir konuşmayı gösteriyor. Fragmandan yola çıkılacak olursa beğenileceği düşünülmektedir. İşte Transformers Canavarların Yükselişi Fragmanı:

Son olarak Transformers 7 Ne Zaman Çıkacak? ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Transformers Canavarların Yükselişi Ne Zaman Çıkacak? yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz Dizi ve Film önerileri kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın