Ana Sayfa » Genel Kültür » Dizi ve Film Önerileri » Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi – 2024 Güncel Siteler

Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi – 2024 Güncel Siteler

Netflix Ücretsiz İzleme Sitesi, dünya çapında en çok kullanılan film ve dizi izleme platformlarından biridir. Ancak, bu hizmet genellikle ücretlidir ve kullanıcıların belirli bir abonelik ücreti ödemesi gerekmektedir. Ancak, bazı kullanıcılar Netflix dizilerini ücretsiz izlemek için alternatif yöntemler aramaktadır.

? Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın! 

Netflix Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi – 2023 Bedava Netflix!

İşte, Netflix dizilerini ücretsiz izlemek için bazı yöntemler ve siteler:

 1. Dizipal: Özellikle yabancı dizileri izleme platformlarının başında gelen bu site, son derece fazla kullanılan araçlar arasında yer almaktadır. Ayrıca Dizipal, kullanıcılarına geniş bir dizi yelpazesi sunar ve kullanıcılarının favori dizilerini kolayca bulmalarını sağlar.
 2. Dizigom: Türkçe altyazılı eski veya yeni dizileri izlemek için oluşturulmuş bir platformdur. Bunun yanında Dizigom, kullanıcılarına geniş bir dizi yelpazesi sunar ve kullanıcılarının favori dizilerini kolayca bulmalarını sağlar.
 3. Diziyo: Netflixte veya diğer platformlarda görebileceğiniz film ve dizileri burada izleyebilirsiniz. Diziyo, kullanıcılarına geniş bir dizi yelpazesi sunar ve kullanıcılarının favori dizilerini kolayca bulmalarını sağlar.
 4. Watchill: Sadece tek bir platform ile sınırlı kalmayan Watchill, ister İngilizce ister Türkçe olarak istediğiniz dizi ve filmleri izleyebileceğiniz bir platformdur. Ayrıca Watchill, kullanıcılarına geniş bir dizi yelpazesi sunar ve kullanıcılarının favori dizilerini kolayca bulmalarını sağlar.
 5. Fullhdizle: Özellikle çok uzun yıllardır ismini duyduğumuz ve de şu son zamanlar haricinde eski filmler ve dizileri de içerisinde barındıran bir sitedir. Ayrıca Fullhdizle, kullanıcılarına geniş bir dizi yelpazesi sunar ve kullanıcılarının favori dizilerini kolayca bulmalarını sağlar.

Netflix bedava nasıl izlenir?

Özellikle Dijital içerik platformlarına para ödemek istemeyen kişiler için ücretsiz Netflix alternatifleri bulunmaktadır. Ayrıca bu platformlar, film ve dizi izlemek isteyenler için geniş bir içerik yelpazesi sunmaktadır. İşte bazıları:

 1. Crackle
 2. TubiTV
 3. Popcornflix
 4. Vudu
 5. Pluto TV
 6. Peacock
 7. Kanopy
 8. Hoopla
 9. IMDb TV
 10. Internet Archive
 11. The Roku Channel
 12. Yidio
 13. SnagFilms
 14. Puhu TV
 15. FOXPlay
 16. Vimeo
 17. Xumo
 18. FilmRise
 19. Spread The Word
 20. Documentary Storm

SIK SORULAN SORULAR

? Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi ? | bizdekalmasin.com 

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın