Ana Sayfa » Genel Kültür » Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı

Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı

Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu yaş farkı sıkça merak ediliyor. Elvin Levinler 24 Nisan 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimini Türkiye’nin en iyi liselerinden biri olarak da bilinen Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversitede ise Koç Üniversitesi’nin Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olarak başarısını katlamıştır. Eşi Bülent Kocamanoğlu ise 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. İkili arasındaki güncel yaş farkı ise 11’dir. Ayrıca Genel Kültür kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Elvin Levinler Kocası Yaş Farkı

Elvin Levinler Kocası Yaş Farkı
Elvin Levinler Kocası Yaş Farkı

Son zamanlarda oldukça karşımıza çıkan Elvin Levinler Kocası Yaş Farkı sorusunun cevabı 11’dir. Bu sorunun en çok karşımıza çıkmasının sebeplerinden biri de Bülent Koamanoğlunun uzun bir süredir spor yapmasından dolayı daha atletik ve genç göstermesidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Berke Juan Kaç Yaşında? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı

1977 yılında Ankara’da doğan Elvis Lavinler’in eşi Bülent Kocamanoğlu mimardır. Bununla birlikte ABD’de sahne ve fotoğrafçılık alanında eğitim almıştır. Elvis Lavinler ise 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yani Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu Yaş Farkı 11′dir.

Elvin Levinler Eşi Kaç Yaşında?

Elvis Lavinler 24 Nisan 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Böylece 2023 yılı itibariyle 35 yaşındadır. Eşi Bülent Kocamanoğlu ise 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Böylece Elvin Levinler Eşi Kaç Yaşında? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Doğukan Adal Kaç Yaşında? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bülent Kocamanoğlu Kaç Yaşında?

Son zamanlarda Bülent Kocamanoğlu kaç yaşında sorusunun yanıtı sıkça merak ediliyor. Bülent Kocamanoğlu, 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Halihazırda 46 yaşında olan Bülent Kocamanoğlu aslen mimar olarak da görev alıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde Sahne ve Fotoğrafçılık eğitimi almış olan Kocamanoğlu’nun hem Türkiye’de hem de yurtdışında pek çok projesi vardır. Mimarlık alanında birçok kişi tarafından tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Eşiyle birlikte çektiği videolar sayesinde popülaritesini de gitgide arttırmaktadır.

Bülent Kocamanoğlu İşi Ne?

Son zamanlarda Bülent Kocamanoğlu işi ne sorusu hemen herkesin merak ettiği konulardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Bülent Kocamanoğlu ABD’de Sahne ve Fotoğrafçılık alanı üzerine eğitim almış bir profesyoneldir. Son dönemlerde ise eşi Elvin Levinler’e ait olan YouTube kanalı üzerinden çeşitli içerikler üretmektedir. Kanalın abonesi hızla artış gösterirken güncel olarak 1 milyondan fazla kişi tarafından takip ediliyor.

Elvin Levinler’in Eşi Kim?

Elvin Levinler’in eşi kim sorusu 2016 yılından beri sıkça merak ediliyor ve araştırılmaya devam ediliyor. Çok fazla merak edilen Elvin Levinler, 2017 yılında Bülent Kocamanoğlu ile dünya evine girmiştir. Bülent Kocamanoğlu, 1977 yılında Ankara’da doğmuştur. Yaşamı boyunca hem sahne sanatlarına hem de fotoğrafçılığa merakı olmuştur. Amerika Birleşik Devletleri’nde aldığı Sahne ve Fotoğrafçılık eğitiminin ardından ABD’de pek çok işin içerisinde yer almıştır. Sonrasında ise aldığı eğitimin üzerine gitmeyen ve mimarlığı seçen Kocamanoğlu’nun hem ABD’de hem de Türkiye’de birbirinden değerli yapımları bulunuyor.

Elvin ve Bülent Ayrıldı mı?

Elvin ve Bülent ayrıldı mı sorusu ünlü oyuncu Elvin Levinler ve mimar eşi Bülent Kocamanoğlu ile aralarındaki ilişkiye ilişkin sıkça merak ediliyor. İkili tarafından yapılan YouTube videoları ve bunun yanı sıra Instagram paylaşımları sonucunda çiftin ayrılmadığı gayet açık bir şekilde ortadadır. Zira birbirlerini seven ve mutluluk içerisinde sürdürmektedir. Başarılı içerik üreticisi ve mimar olan bu çiftin evliliklerini bir ömür boyu sürdürecekleri ise hayranlarının tek beklentisi olarak görülüyor.

Başarılı içerik üreticisi olan bu çift geçmiş yıllarda yaptıkları bir açıklamayla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yaptıkları açıklamaya göre üç yıl boyunca kurulu bir düzene sahip olmadılar. Bu süreç boyunca farklı ülkelerde yer alan otellerde yaşamayı tercih eden Elvin ve Bülent çifti kısa seyahatleriyle biliniyor. Göçebe yaşam tarzını benimsemiş olan çift bu konuyla ilgili aşağıdaki açıklamayı yapmıştır:

  • Yeni evlendiğimiz dönemde eşimle çok sık seyahat etmeye başladık. Evde de epey az kalabiliyorduk. Biz de bu durumun üstünde evi kapatmaya karar verdik. Kapatsak da otellerde kalma fikri ilk etapta bize çok iyi gelmişti. 10 gün içerisinde evi kapatmıştık. Her şeyi bir anda topladık ve fazla eşyalarımızı da depoya koyduk. Sonrasında ise başladık gezmeye…Sürekli olarak farklı illerde ve ülkelerde kalmaya başladık.
  • Bu durum ilk başta bizim için epey çekici gelse de zamanla bu durumun yanlış olduğunu fark etmiştik. Biz de yeniden yerleşik hayata geçebilmek için bir eve taşınmaya karar verdik. Böylece göçebe yaşamımız son bulmuştu.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğer isterseniz Genel Kültür kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Elvin Levinler Bülent Kocamanoğlu yaş farkı yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın