Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Tebbet Suresi İle Dil Bağlamak – Hemen Etki! – (Videolu)

Tebbet Suresi İle Dil Bağlamak – Hemen Etki! – (Videolu)

Tebbet Suresi İle Dil Bağlamak ve Ağız Dil Bağlamak İçin Esma yazımız ile karşınızdayız. Birçok fazileti olan Tebbet suresi ile dil nasıl bağlanır? Sevmediğiniz insanlar ile nasıl uzaklaşılır? Bu konu ile alakalı detayları sizinle paylaşacağız. Ayrıca yazımızın detaylarında farklı etkilerinden de bahsedeceğiz. Ayrıca dilerseniz diğer okunacak dualar kısmına da göz atabilirsiniz.

Tebbet Suresi İle Dil Bağlamak

Bazı durumlarda sizler karşınızdakinin konuşmasını istemezsiniz. Bu bazen özel durumları ifade etmek amacıyla bazen de sevmediğiniz veya istemediğiniz kişiden uzaklaşmak için kullanılmaktadır. Aşağıdaki videoda da bu sureyi dinleyebilirsiniz. Tebbet Suresi İle Dil Bağlamak için aşağıdaki duayı okumalısınız. Fakat bunun yerine duayı 48 kere okuyarak istemediğiniz insanları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Ayrıca bununla beraber Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ağız Dil Bağlamak İçin Esma

Ağız Dil Bağlamak İçin Esma
Ağız Dil Bağlamak İçin Esma

Allah-u Teala’nın 99 adı vardır. Her birinin farklı anlamları mevcuttur. Bunun yanında Ağız Dil Bağlamak İçin Esma yanında Tebbet suresi de okunmaktadır. Dil veya ağız bağlamak yanlış ve dinimizde de doğru bir davranış değildir. Bunun yerine Tebbet suresini okuyarak sizlerle sevmediğiniz insanları kendinizden uzaklaşması için dua edebilirsiniz.

Karşındakinin Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua

Sevmediğiniz ve sizi rahatsız eden birçok insan bulunmaktadır. Bunun yanında bu kişi sizin eşiniz, kocanız veya kız-erkek arkadaşınız olabilir. Bu tarz durumlarda Karşındakinin Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua arayışına girdiyseniz en doğru dua Tebbet suresidir. Peygamber efendimizin amcasının kötülüklerini anlatan bu surenin okunması kişinin sizden uzaklaşmasını sağlamaktadır. Şimdi Tebbet Suresi sizlerle:

  • Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb
  • Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb
  • Seyeslâ nâren zâte leheb
  • Vemraetühû hammâletelhatab
  • Fî cî dihâ hablün min mesed

Ayrıca bununla beraber Tebbet Suresi Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Düşmanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua

Hayatta hem ekonomik anlamda hem de manevi anlamda birçok düşmanınız bulunabilmektedir. Bu tarz durumlarda o kişilerle iletişiminizi kesmek isteyebilirsiniz. Bu Düşmanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua okumak tercih edilmektedir. En mantıklı ve yerinde olan dua ise Tebbet Suresidir. Bu sureyi 48 kere okursanız düşmanınızı kendinizden uzak tutabilirsiniz.

Bunun yanında dilerseniz Ağız Dil Bağlamak İçin Esma ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar aşağıda sizlerle:

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Okunacak dualar kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Tebbet Suresi İle Dil Bağlamak yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

3.9/5 - (8 Oy)
Yorum yapın