Ana Sayfa » Genel Kültür » Erkeklerin Hoşuna Giden Telefon Mesajları

Erkeklerin Hoşuna Giden Telefon Mesajları

Erkeklerin Hoşuna Giden Telefon Mesajları yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Yeni birisi ile bir yola çıkmayı düşünen kişiler karşısındaki partnerlerine hoş sözler söylemeyi tercih etmektedir. İlişkilerinin temellerini güzel sözler ile atmayı önemli görmektedirler. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Erkeklerin Hoşuna Giden Kelimeler

Erkeklerin Hoşuna Giden Kelimeler
Erkeklerin Hoşuna Giden Kelimeler

Erkekler kadınlara göre daha basit düşünme yapısına sahiptirler. Partnerleri tarafından egolarının tatmin edilmesinden oldukça hoşlanmaktadırlar. Erkeklerin bazıları hoş sözleri severken bazıları bu tarz sözlerden nefret etmektedir. İşte erkeklerin hoşuna giden kelimeler:

 • Erkeğim: erkeklerin büyük bir çoğunluğu bu kelimenin kullanılmasını çok sevmektedir.
 • Hayatım, ömrüm, dünyam: bu tarz kelimeler erkeklere güven verir.
 • Kalbimin sahibi: bu kelime erkeklere güç vermektedir.
 • Yiğidim: erkeklerin yapısı ile güçlü olmaları onlar için çok önemlidir.

Erkeklerin Hoşuna Giden Sözler

Her erkek farklı karaktere sahiptir, dolayısıyla her erkek farklı sözlerden hoşlanmaktadır. Bazı erkekler çevresinde duyduğu sözlerin kendilerine söylenmesinden hoşlanırken bazı erkekler ise kullanılan sözün sadece ona özel olmasından hoşlanmaktadır. Erkeklerin hoşuna giden sözler şunlardır:

 1. Çok güçlüsün
 2. Çok komiksin
 3. Çok sevimlisin
 4. Çok anlayışlısın

Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan Erkekleri Eriten Sözler  yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Erkeğe Cilveli Sözler

Sadece ortam içerisinde kurmuş olduğunuz cümlelerin hangi ortamda kurulduğuna göre etkisi değişiklik göstermektedir. Ayrıca bir erkek eğer sevgiliniz ise, sevgiliye cilveli sözler söylemek normal bir erkeğin hoşuna giden sözler söylemekten daha basittir. Bu nedenle bir söz söylerken karşınızdaki kişi ile olan samimiyetiniz de oldukça önemlidir. Hoşlandığınız kişiye güzel sözler söylemek oldukça basittir. Erkeğe cilveli sözler söylemek onu etkiler ve sohbetinizin samimiyet derecesinin artmasını sağlar. Aşağıdaki listede erkeğe söylenecek bazı cilveli sözler yer almaktadır.

 • Aşkı seninle tattım ve seninle öğreniyorum.
 • Seninle geçirdiğim her zaman benim için çok değerli.
 • Senden başka hiç kimseyi düşünmüyorum.
 • Seninleyken kalp atış hızım oldukça artıyor.
 • Kollarının arasında zamanın durduğuna inanıyorum.

Erkeğin Hoşuna Giden İltifatlar

Erkekler sert yapıya sahip olsalar da en az kadınlar kadar beğenildiklerini duymak hoşlarına gitmektedir. Ayrıca buradan anlaşılacağı üzere iltifat edilmesi gereken kişiler sadece kadınlar değildir. İşte erkeğin hoşuna giden iltifatlar şu şekilde sıralanabilir:

 1. Çok zeki birisin
 2. Esprilerin çok iyi, çok komik birisin
 3. Çok güçlü gözüküyorsun, çok güçlüsün
 4. İşinde gerçekten çok başarılısın
 5. Giyim tarzın çok şık
 6. Çok yakışıklısın

Erkeğin Gururunu Okşayan Sözler

Erkekler tebrik edilmeyi sevmektedir. Partnerinizin yapmış olduğu işler hakkında ona övgü içeren sözler söyleyebilirsiniz, bu onların hoşuna gider. Erkeğin gururunu okşayan sözler örneğin şu şekilde olabilir; bu işin üstesinden çok iyi geldin seni tebrik ederim veya sana güveniyorum sen bunun üstesinden gelirsin gibi övgü içeren ve güven veren cümleler söylenebilir.

Erkek Sevgiliye Aşk Mesajları

Aşk mesajları kadınların hoşuna gittiği gibi erkeklerin de hoşuna gitmektedir. O yüzden partnerinizi etkilemek istiyorsanız belli aralıklarla ona aşk mesajları, sevginizi hissedeceğini düşündüğünüz sözler yazabilirsiniz. İşte erkek sevgiliye aşk mesajları:

 • Bu kocaman insan denizinde, gözlerim hep seni arıyor sevgilim. Seni seviyorum
 • Seninle olmak istediğim sadece iki an var: şimdi ve sonsuza kadar. Seni seviyorum aşkım

Erkekler Hangi Kadından Hoşlanır?

Erkeklerin net olarak sevdiği bir kadın tipi yoktur. Her erkek farklı yapıya, vücuda veya karaktere sahip olan kadınlardan hoşlanabilir. Bir erkeğin bir kadından hoşlanması için önce karşı tarafa bir duygu beslemesi gerekmektedir. Bazen karşı tarafın göz rengi, saçı ya da gülüşü erkeğin hoşuna gider ve bir şeyler hissetmeye başlar. Bu nedenle erkekler hangi kadınlardan hoşlanır? Sorusunu cevaplamak oldukça zordur.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Erkeklerin Hoşuna Giden Telefon Mesajları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bununla birlikte değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

3.3/5 - (3 Oy)
Yorum yapın