Ana Sayfa » Genel Kültür » Esra Ezmeci Tuzlu Su ile Hamile Kalanlar – Kesinlikle Etkili Yöntem

Esra Ezmeci Tuzlu Su ile Hamile Kalanlar – Kesinlikle Etkili Yöntem

Esra Ezmeci tuzlu su ile hamile kalanlar konusunda bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamasına sunduğu televizyon programında yer veren Esra Ezmeci, fazlasıyla dikkat çekmişti. Tuzlu suyla alakalı olan bilgilendirmeleri doğrultusunda evli kadınların bir hayli dikkatini toplamayı başarmıştı. Bu yüzden tuzlu su uygulamasının nasıl yapılacağı ve ne gibi yararının olacağı gibi durumlar da gelişmektedir. Esra Ezmeci’nin bu tip açıklamasına yönelik olarak her zaman sorgulamalar gündemde kalmayı başarmıştır. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Esra Ezmeci Tuzlu Su ile Hamile Kalanlar

Esra Ezmeci tarafından ifade edilen tuzlu su uygulamalarını gerçekleştiren kadınların, eşlerinin kendilerine karşı daha da iyi bir biçimde yaklaştığını ifade etmiştir. Ayrıca cinsel açıdan da kendilerine daha da özel ilgiler gösterdiğini ve bu hususta olumlu gelişmeler yaşadıklarını ifade etmişlerdir. Öte yandan kadınların vücudunda olumlu tesirlerinin olduğu ve enerjiyi arttırdığı da öne çıkan sonuçlar olmaktadır. İşte Esra Ezmeci Tuzlu Su ile Hamile Kalanların yorumları şu şekildedir:

  • Arkadaşlar gerçekten işe yaradı, şuan da çok şükür bebeğimiz var.
  • Kesinlikle çok etkili bir yöntem. Oldukça işe yaradı.

Tuzlu Su Çapa Nedir?

Tuzlu Su Çapa Nedir?
Tuzlu Su Çapa Nedir?

Esra Ezmeci tarafından yapılan açıklamalara bağlı olarak pek çok soru gündeme gelmektedir. Bunlar arasında tuzlu su çapa nedir sorusu da her zaman yöneltilen durumlar arasında kalmaktadır. Bu soruyla ilişkili olarak kadınların eşlerinin kendileriyle daha yakından ilgilenmeleri söz konusudur. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Gazapizm Kimdir? Nerelidir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tuzlu su çapa uygulamasıyla birlikte herhangi bir hissi ya da duyu organlarını harekete geçirmek söz konusudur. Ayrıca ruh halini düzeltme konusunda da önemli bir konumda bulunmaktadır. Esra Ezmeci de konuya ilişkin olarak çapalama örneğine yer vermiştir. Bu örnek dahilinde avuç içerisine 3 saniye sürecek olan bir baskıyı 4-5 kez uygulamanın artısı her zaman ortaya çıkacaktır. Ayrıca Esra Ezmeci’ye göre bu uygulamayı eşlere belli etmemek de son derecede önemlidir. Masaj yapıldığını belirterek bu işlemleri uygulamak gerektiği vurgulanmaktadır.

Tuzlu Su ile Yıkanmak

Tuzlu su ile yıkanmak da insan sağlığı açısından son derecede yararlı bir haldedir. Ayrıca tuzlu su ile yıkanan kişilerin asit seviyesi dengelenecek ve vücut sağlığının korunması söz konusu olacaktır. Öte yandan kasların sağlıklı bir biçimde çalışması ve herhangi bir kas spazmının ortaya çıkmaması gibi bir durum ortaya çıkacaktır. Ağrıların giderilmesi konusunda da bu uygulama oldukça yeterli olacaktır.

Banyo yaparken farklı farklı tuz seçeneklerini kullanmak mümkün olacaktır. Bu hususta İngiliz tuzu, pembe Himalaya tuzu ve Ölüdeniz tuzu son derecede etkili kalacaktır.

Tuzlu su banyosunu gerçekleştirmek için küvet içerisine 1 kg tuz dökülerek eritilmesi önemlidir. Ardından suyun vücut sıcaklığına getirilmesiyle beraber yıkanılması söz konusu olacaktır. Bu sayede kişilerin sağlığı korunacak ve kendilerini daha da iyi hissetmeleri gibi bir sonucu beraberinde getirecektir. Vücut içerisindeki toksinlerin arındırılması konusunda da oldukça ideal bir yöntem olduğu açığa çıkacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Büşra Ayaydın Eşi Kimdir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tuzlu Su Ritüeli

Esra Ezmeci tarafından belirtilen tuzlu su ritüeli kapsamında da pek çok faydalı netice gündeme gelmektedir. Esra Ezmeci televizyon programında bu yöntemden bahsederek pek çok farklı yararının olduğundan da söz etmektedir. Ayrıca tuzlu suyla yıkanmak bir hayli etkili bir yöntem olarak sadece vücudu iyileştirmeyecek ve çiftler arasındaki çekimi de arttıracaktır. Cinsel boyutta üst seviyede olması konusunda da bu yöntem son derecede etkin bir noktada kalacaktır.

Tuzlu su ritüeli yapmak ya da bu şekilde yıkanmak her zaman başvurulacak olan yöntemler arasında kalacaktır. Ayrıca dişil enerjiyi de ciddi manada arttıracak olan bir faktördür. Banyo suyuna tuz eklemekle beraber kas ağrılarının giderilmesi ve kan dolaşımının iyileşmesi gibi konularda destek verecektir. Ayrıca farklı rahatsızlıklardan ötürü oluşan kaşıntıları da ciddi manada önleyecek olan bir faktördür.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Esra Ezmeci tuzlu su ile hamile kalanlar adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bununla birlikte değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın