Ana Sayfa » Rehber » Xiaomi Ses Kaydedici Nereye Kaydediyor? – Nerede Kaydoluyor?

Xiaomi Ses Kaydedici Nereye Kaydediyor? – Nerede Kaydoluyor?

Xiaomi Ses Kaydedici Nereye Kaydediyor? Telefonların en büyük ve kullanışlı özelliklerinden biri de arama kaydı almasıdır. Telefon ile görüşme yaparken, dilediğiniz zaman konuşmalarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Bu özellik bazı durumlarda çok işinize yarayabilmektedir. Aynı zamanda kötü niyetle kullananlar da maalesef bulunmaktadır. Bu gibi durumları tasvip etmemekteyiz. Ayrıca yasal olarak suç sayılmaktadır.

Xiaomi Ses Kaydedici Nereye Kaydediyor?

Xiaomi telefonunuz ile bir görüşmeyi kayıt altına aldınız ve Xiaomi ses kaydedici nereye kaydediyor? sorusuna yanıt verebilmek için, öncelikle telefon modelinizi bilmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte bazı modellerde farklı klasörler içinde yer alsa da benzer klasörlerde yer almaktadır. Bunun için;

  • Ses kayıt uygulamasına giriş yapın,
  • Daha sonra uygulama içerisinde menüde “Kaydedilen aramalar” sayfasını açın.
  • Bu noktada tüm kayıtlara kolayca erişebilir, dinleyebilir, silebilir veya başkasına gönderebilirsiniz.

Xiaomi Ses Kaydı Nerede?🌟

Xiaomi telefonlarında kaydedilen ses dosyaları genellikle “Kayıtlar” klasöründe saklanır. Bunun yerini bulmak için “Dosyalar” uygulamasını açın ve “Kayıtlar” klasörüne gidin. Eğer farklı bir klasör seçtiyseniz kaydedilen ses dosyaları orada bulunabilir. Böylece Xiaomi Ses Kaydı Nerede? Sorusunu bu şekilde cevaplayabiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kırık TV Ekran Tamiri Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Xiaomi Arama Ses Kaydı Nereye Kaydoluyor?

Xiaomi Arama Ses Kaydı Nereye Kaydoluyor?
Xiaomi Arama Ses Kaydı Nereye Kaydoluyor?

Genellikle Xiaomi telefonlarında arama ses kayıtları “Telefon” uygulaması tarafından yapılır ve “Aramalar” klasöründe saklanır. Bunun yerini bulmak için “Telefon” uygulamasını açın ve arama geçmişinize gidin. Aramaların sağ tarafında bir kaydet butonu bulunabilir, bu butona tıkladığınızda aramanın kaydedildiği yer “Aramalar” klasörüdür. Böylece Xiaomi Arama Ses Kaydı Nereye Kaydoluyor? Sorusunu bu şekilde cevaplayabiliriz.

Xaiomi Çağrı Kaydetme Nasıl Yapılır?

Xiaomi Çağrı Kaydetme Nasıl Yapılır? Özel bir görüşmeyi kayıt altına almadan önce bu durumun yasal olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz. Bu tür durumlarda karşı taraf şikayetçi olması durumunda çok büyük cezalar alabilirsiniz.

  • Öncelikle telefonunuzun Ayarlar menüsüne giriş yapın.
  • Daha sonra arama ayarlarına geçiş yapın.
  • Sonrasında arama kaydı sekmesine giriş yapın.
  • Aramaları otomatik kaydet diyerek çıkış yapın.

Xiaomi Otomatik Arama Nasıl Aktifleştirilir?

Xiaomi Otomatik  Arama Nasıl Aktifleştirilir?  MİUİ sistemine entegre bir arama kaydedici uygulaması var. Bu uygulama ile görüşme yaptığınız her çağrıyı kaliteli olarak kaydedebiliyorsunuz. Yalnız bilmeniz gereken önemli bir durum var bu çağrı kaydedici uygulama her Xiaomi telefonda yok.

Biliyorsunuz Xiaomi artık telefon uygulaması olarak kendi uygulaması değil Google’ın telefon uygulamasını kullanıyor. Google’ın uygulaması da sadece Hindistan ve bazı ülkelerde çağrı kaydedici özelliğine izin veriyor. Biz eski model ve MİUİ sistemi telefon uygulamasında varsayılan olarak gelen özelliği anlatacağız.

Şimdi sırasıyla; Ayarlar>Sistem Uygulamaları>Arama Ayarları bu bölümdeki “Aramaları Otomatik Kaydet” tikini açık konuma getiriyoruz. Peki kaydedilen aramaları nereden dinleyeceksiniz? Bunun için Ses Kaydedici uygulamasına girin bütün kaydedilen çağrı kayıtları burada listelenecek.

Genellikle en çok sorulan bu özellikleri sizde bu yazımızda tarif ettiğimiz şekilde yapabilirsiniz. En çok popüler olan ve tercih edilen Xiaomi telefonları her bakımdan kullanışlı olsa da bazı özellikleri bilinmemektedir. Sizde yukarıda tarif ettiğimiz şekilde ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Son olarak rehber kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca son olarak Xiaomi Ses Kaydedici Nereye Kaydediyor? yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

1/5 - (1 Oy)
Yorum yapın