Ana Sayfa » Genel Kültür » Migros’ta Ticket Geçiyor Mu? Ticket Geçen Marketler

Migros’ta Ticket Geçiyor Mu? Ticket Geçen Marketler

Migros’ta Ticket Geçiyor Mu? yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Herhangi anlaşmalı restoranlarda, kafelerde, büfe veya marketlerde harcama yapmanızı sağlayan Ticket kartlar, hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Birçok iş yerlerinin çalışanlarına sunmuş olduğu güzel bir destek türüdür. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Ticket Geçen Marketler

Ticket Geçen Marketler
Ticket Geçen Marketler

Ayrıca Ticket kartlar anlaşmalı marketlerde, restoranlarda, kafelerde ve büfelerde geçmektedir. Genel olarak büyük marketlerde daha yaygın olarak kullanılmakta olan bu uygulama, bazı restoranlarda da sık bir şekilde kullanılmaktadır. İşte Ticket geçen marketler şunlardır:  

 1. Onur market 
 2. Kim market  
 3. Happy Center market 
 4. Rammar market 
 5. Migros market 
 6. CarrefourSA market  

Ticket Nedir?

Bilindiği üzere iş yerleri çalışanlarına belli bir miktarda yemek parası vermek zorundadır. Ancak bazı iş yerleri yemek parasını nakit vermek yerine Ticket kart olarak vermektedir. Peki Ticket nedir

 • Ticket sanal yemek parası anlamına gelmektedir.
 • İşverenler tarafından çalışanlara verilen ön ödemeli kartlardır.
 • Öğle yemeği, akşam yemeği, yiyecek alışverişleri ve daha birçok harcama için kullanılmaktadır. 

Ticket Nerelerde Geçiyor?

Çalışan insanların en çok araştırmakta olduğu şey Ticket nerelerde geçiyor sorusudur. Ayrıca Çalışanların hayatlarını kolaylaştırmakta olan bu kartlar pek çok yerlerde geçmektedir. Genel olarak büyükşehirlerde Ticket geçen yerleri daha kolay bulabilirsiniz. İşte Ticket geçen yerler

 1. Restoranlar 
 2. Alışveriş merkezleri 
 3. Marketler 
 4. Dominos şubeleri 
 5. CarrefourSa  
 6. Migros 
 7. Peynirci Baba şubeleri 
 8. Ak-pa 
 9. Ak gıda 
 10. Ata market 
 11. Asya Hipermarket 
 12. Gümüş Ekomar 
 13. Gourmet Garage 
 14. Gökkuşağı 
 15. Irmaklar 
 16. Makro A.Ş. 
 17. Komagene 
 18. Özdilek Avm  
 19. Şaypa 
 20. Bay Döner 
 21. Mado 
 22. Pizza Lazza 
 23. Mc Donalds 
 24. Seyhanlar 
 25. Arbys 

5M Migros Ticket Geçiyor mu?

Genel olarak kurumsal şirketlerin çalışanlarına vermiş oldukları yemek kartlarına Ticket denmektedir. Kartın içerisindeki parayı her şirket kendi bütçesine göre belirlemektedir. Ayrıca Normal maaşınız banka kartına yatmaktadır, yemek paranız ise Ticket kartınıza yatmaktadır. Bununla birlikte Çalışanların araştırmakta olduğu bir soru da 5M Migros Ticket geçiyor mu sorusudur. Migros marketlerinde Ticket kartlar geçmektedir. 

Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan Migros Rakı Fiyatları yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Carrefour Ticket Kart Geçiyor Mu?

Büyük market zincirlerinden biri de Carrefour marketlerdir. Ayrıca Yüzlerce şubesi bulunmaktadır. İçerik olarak oldukça zengin bir markettir. Bununla birlikte Peki Carrefour Ticket kart geçiyor mu çalışanlar tarafından merak edilmektedir. Carrefour marketlerin tüm şubelerinde Ticket kartlar geçmektedir.  

Trendyol’da Ticket Geçiyor Mu?

Alışveriş çılgınlarının en çok alışveriş yapmış olduğu sitelerden biri Trendyol’dur. Her türlü alışverişi yapabildiğiniz gibi aynı zamanda yemek siparişi de verebileceğiniz bir uygulamadır. Ayrıca Alışveriş tutkunlarının en çok merak ettiği şey Trendyol’da Ticket geçiyor mu sorusudur. Eğer Ticket karta sahipseniz Trendyol’da ödeme yönteminde Ticket seçeneği çıkmaktadır.  

A101 Ticket Geçiyor Mu?

Türkiye’de binlerce şubesi olan A101 marketler halk tarafından çok kullanılmaktadır. Ayrıca Büyük marketlerde Ticket kartları geçmektedir. Halk tarafından merak edilen bir diğer şey ise A101 Ticket geçiyor mu sorusudur. Maalesef A101 marketlerde Ticket kart geçmemektedir. 

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Migros’ta Ticket Geçiyor Mu? adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bununla birlikte değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın