Ana Sayfa » Genel Kültür » Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler – Onlyfans Nedir Nasıl Kullanılır

Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler – Onlyfans Nedir Nasıl Kullanılır

Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Son birkaç yıldır dünya çapında popülerleşmiş olan Onlyfans uygulaması şimdi Türkiye’de de popülerleşmiştir. Aynı zamanda birçok ünlü ismin de yer aldığı bu mecra her geçen gün daha da fazla popülerleşmektedir. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Onlyfans Ne Demek?

Yeni nesil gençler çevrelerinden sıklıkla duydukları bu uygulamayı internet üzerinde Onlyfans ne demek şeklinde araştırarak bilgiler edinmeye çalışmaktadır. Bununla birlikte oldukça popüler haline gelen bu uygulama sayesinde birçok kişi eskisinden daha ünlü hale gelmiştir. Onlyfans, bir içerik abonelik iş modeli merkezidir. İçerik yaratıcıları, kendilerine üye olan hayranları sayesinde para kazanabilmektedir. Aynı zamanda fiziksel spor uzmanları ve sanatçılar da barındırmaktadır.

Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan Rüyada Mastürbasyon Yaptığını Görmek yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2021 yılında finansal anlaşma sağlamış oldukları şirketlerin politikalarından dolayı 1 Ekim 2021’den itibaren pornografik içeriklerin artık paylaşılmayacağı kararını almıştır. Ancak daha sonra bu karardan vazgeçmişlerdir. Aynı zamanda bu uygulamayı kullanmak isteyen kişiler, aylık üyelik satın alarak fotoğraf, video, canlı yayın gibi çeşitli sayıdaki içerikleri görüntüleyebilmektedirler. 

Onlyfans Nedir Nasıl Kullanılır?

Onlyfans Nedir Nasıl Kullanılır?
Onlyfans Nedir Nasıl Kullanılır?

Dünya çapında popüler olan bu uygulamaya belli bir ücret karşılığında üye olabiliyorsunuz. Üyeliği satın aldıktan sonra fotoğrafları ve videoları doyasıya seyredebiliyorsunuz. İçerikler YouTuber’lar, spor eğitmenleri, modeller ve tanınmış kişilerden oluşmaktadır. Bu uygulamayı kullanmak isteyenler tarından internet üzerinde aratılan bir diğer soru Onlyfans nedir nasıl kullanılır sorusudur. Onlyfans uygulamasını kullanmanız için yapmanız gerekenler sırası ile şunlardır: 

 • Uygulamayı açın 
 • Bir hesap oluşturun 
 • Abonelik ücretinizi belirleyin 
 • Hesabınızı tanıtın 
 • İçeriklerinizi planlayın 
 • Hayranlarınızı tutun 

Onlyfans açmak ücretsiz ve çok kolaydır. Önemli bir hayran kitlesine sahipseniz Onlyfans’a geçiş yapabilir ve hayranlarınız sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!🌟Instagram Plus Özellikleri – Hileli Instagram Özellikleri!

Onlyfans Hesabı Olan Ünlüler

Dünya çapında belli bir hayran kitlesine sahip olan ünlüler Onlyfans’a geçerek para kazanmaya başlamışlardır. Aynı zamanda bağış yöntemi olan bu uygulama sayesinde kişiler hayranları oldukları ünlülerin özel anlarını ücret karşılığında izlemeye başlamışlardır. Kültürel etkilerden dolayı genel olarak yabancı ünlüler bu platformu kullanmaktadırlar. İşte Onlyfans hesabı olan ünlüler:  

 1. Kaitlyn Michelle 
 2. Yanet Garcia 
 3. Corinna Kopf 
 4. Belle Delphine 
 5. Denise Richards 
 6. Sami Sheen 
 7. Carmen Electra 
 8. Lottie Moss 
 9. Shanna Moakler 
 10. Larsa Pippen  
 11. Bhad Bhabie 
 12. Cardi B  
 13. Bella Thorne 
 14. Sonja Morgan 
 15. Blac Chyna 
 16. Dorinda Medley 
 17. Tana Mongeau 
 18. Amber Rose  
 19. Jordyn Wodds 

Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler

Oldukça ünlenmiş olan bu platformda artık Türk Onlyfans hesapları da görülmeye başlanmıştır. Aynı zamanda kendisine güvenen ve halkın tepkisini umursamayan birkaç kişi kendisine Onlyfans hesabı açarak takipçilerinin dikkatini çekmiştir. İşte Onlyfans hesabı olan Türk ünlüler şunlardır: 

 • Ebru Polat 
 • Gizem Bağdaçiçek 
 • Sinem Özgür 
 • Neslihan Güneş 
 • Athelina 
 • Nihal Candan  
 • Merve Taşkın 
 • Damla Özden 

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Onlyfans Hesabı Olan Türk Ünlüler adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

3/5 - (2 Oy)
Yorum yapın